Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 14

  • 49 068
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 349
И аз моля ако някой знае скоро да започват курсове - смесена форма, в района на Редута, Гео Милев и някъде близо до тях - по англ. език, ниво А1 да сподели.

# 661
  • София
  • Мнения: 940
anon Виж в Британика. Вчера им звънях всичко е запълнено за момента, но аз питах за А2.

# 662
  • Мнения: 1
Някой има ли идея за вторична търговия с ваучери?!? newsm78

Некадърните мошеници от държавната администрация заслужават подобна уйдурмЪ, дето вика Боко Тиквата... #2gunfire #Crazy

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Някой има ли идея за вторична търговия с ваучери?!? newsm78

Некадърните мошеници от държавната администрация заслужават подобна уйдурмЪ, дето вика Боко Тиквата... #2gunfire #Crazy
Заради такива 'разсъждения' сега правят проверки на ДО-тата и спират периодично издаването на ваучери #2gunfire ooooh!

# 664
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
От Възраждане днес ми казаха, че временно преустановявали издаването на ваучери  ooooh!

# 665
  • Мнения: 1
Цитат
Заради такива 'разсъждения' сега правят проверки на ДО-тата и спират периодично издаването на ваучери #2gunfire ooooh!

Когато ти се изчерпа търпилото, се замисляш дори за любезната подкрепа на др. Калашников! #2gunfire
Калпазанинът-чиновник ще намери 1001 обяснения за прахосването на НАШИТЕ пари, време и нерви и благодарение на тези административни гении сме №1 в Европа отзад-напред и се равняваме на средна африканска държавица. Naughty

# 666
  • Мнения: 152
От Възраждане днес ми казаха, че временно преустановявали издаването на ваучери  ooooh!
На кои ваучери? Само за присъственото обучение или изобщо ???

# 667
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
От Възраждане днес ми казаха, че временно преустановявали издаването на ваучери  ooooh!
На кои ваучери? Само за присъственото обучение или изобщо ???

Изобщо.

# 668
  • Мнения: 1 272
От Възраждане днес ми казаха, че временно преустановявали издаването на ваучери  ooooh!
На кои ваучери? Само за присъственото обучение или изобщо ???

Изобщо.
В БТ Младост София издават ваучери само за смесено и дистанционно обучение.Днес си го взех.

# 669
  • Мнения: 1
От Възраждане днес ми казаха, че временно преустановявали издаването на ваучери  ooooh!
На кои ваучери? Само за присъственото обучение или изобщо ???

Изобщо.

Има някакво зловещо противоречие... hahaha

# 670
  • Мнения: 152
От Възраждане днес ми казаха, че временно преустановявали издаването на ваучери  ooooh!
На кои ваучери? Само за присъственото обучение или изобщо ???

Изобщо.

Има някакво зловещо противоречие... hahaha
Това ми звучи като някаква световна конспирация ... не е истина .
Вчера от БТ Сердика са казали на моя колежка ,че само присъственото е спряно... явно " спирането " на ваучери всяко БТ го разбира различно ... само едно не мога да разбера ,какво защо се прави всичко това ?  #2gunfire

# 671
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Аз ще се опитам тия дни да мина през Възраждане, за да видя какъв е точно случая. И на мен тая информация нещо не ми се връзва. Тя не че тая по телефона беше много любезна и се скъса да ми обяснява де  ooooh!

# 672
# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 3
За неуспелите да отворят сайта на АЗ - това е уведомително писмо от днес, 10.04.2013 към всички ДО:



И сега какво излезе, че някои БТ си действат на произвола, както на тях им е кеф... #2gunfire Sick #2gunfire

# 674
  • Мнения: 304
Здравейте!

Пиша като ДО, с информацията от вчера и тази сутрин от ДБТ Възраждане и ако мога да помогне с информация.

От 08.04 не се входират графици за присъствена форма на обучение. Ако ДО има входирана група преди това и клиентът има вече издадено уведомление, което ДО попълва в срок, то той може да започне обучение при този ДО и ДБТ трябва да издаде ваучер.

Откъде идва проблем обаче. ДО входира график на дата примерно 01.04 и подава първоначален график с имената на попълнените до този момент уведомления, Лицето Х идва два дни по-късно и логично му се попълва уведомление от ДО с по-късна дата. И когато Х се връща в седем дневен срок за ваучер -  ДБТ прави проблем, че Х не е в първоначалния списък, без да отчита разминаването в датите и това, че по Наръчник ДО не е е длъжен да уведомява, когато записва лица за вече подадена група и никога не се е правило.

Дано съм помогнала малко с информация, защото това ми се случи вчера, като и не можем да си напълним групата, а трябва да стартираме. Не коментирам разкарването и некоректното отношение към клиента, което е безумно.
 
Съветвам, ако имате валидно уведомление и избран ДО за присъствена форма с вече входирана група - първо говорете с ДБТ издало уведомлението, какво да направите Вие и ДО, за да получите ваучер. На това  никой не можа да ми отговори.

Ако мога да помогна с още нещо - насреща съм Simple Smile

Хубав ден и успех на всички!

Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 12:58 от vessinka

Общи условия

Активация на акаунт