Ще имам близнаци! Тема с продължение....26!

  • 34 571
  • 758
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 7 803
наред е, къде ще ходи  Wink само да мине това гадене

# 616
  • София
  • Мнения: 1 714
Момичета,честито Hug много се радвам за вас, Камито,сигурно е трудно да те разделят от децата,но малко ще е-тр да укрепнат!
Грималкин,а ти естествено ли роди? Стискам палци всичко да мине и бебките да са добре!
Ох много се вълнувам,просто нямам търпение вече Heart Eyes

# 617
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Още веднъж честито момичета  Hug
На мен за да ми се прибере по-бързо матката ми бяха сложили чувалче с пясък и ми беше добре, нищо не усещах. Когато го махнаха почна веселбата, до последно постоянно питах имам ли предвидени системи с обезболяващо (на визитацията всяка сутрин преценяваха положението и изписваха за деня). За захранването не ми се спомня, пълна пародия беше храната в болницата. Сега мисля че дори вече няма храна за болните в Шуменската болница (не съм чула поне да са почнали да дават)
Празнотата да се прибереш преди бебетата ми е много позната. Ревнах с глас, като видях готовите легълца вкъщи. Едно денонощие след мен ги изписаха  Sad В нашия случай забавянето беше заради бюрокрация (когато се реши мен да изписват, нямаше кой да изпише бебетата).

# 618
  • Мнения: 351
И аз нямам търпение но имам още време едва съм 21 сед още 3 месеца и ще ги гушкам .Новата снимка дето ни направиха на 4а на момичето и момчето всеки ден си я гледам поняколко пъти нали вече са оформени мамините златни.

# 619
  • Мнения: 1 446
ками24след няколко дни ще ги гушкаш в къщи,щом ги захранвате.

# 620
  • Мнения: 275
Това с прибирането на матката на мен не са ми го правили newsm78,незнаех че като си с опрация пак те натискат за прибиране.Много странно ми звучи

# 621
  • София
  • Мнения: 12 309
  Грималкин, честити бебенца с отлични кг са браво на теб. Първите дни е най-тежко след секциото, сигурна съм че утре ще се чувстваш много по-добре!
  Аз и двата пъти раждах секцио, в ТК не са слагали никакви тежести, матката ми се прибра бързо и не съм имала никакви проблеми.
  Ако някои има нужда от помощ за кърменето или изцеждането не се притеснявайте да ми пишете. На скайп ми е най-удобно да отговарям Aila_24, може и по телефона да ми звъннете разбира се - 0897446226. Пиша го защото ако има нещо което ви притеснява или за което се чудите примерно за количествата , колкото по-рано се вземат мерки, ако искате да кърмите, толкова по-лесно се получават нещата.

# 622
  • Мнения: 86
Честито, момичета, да са ви здрави бебоците и да ви носят само усмивки и радостни емоции.

Аз съм  в дилема до кога да работя. За момента се чувствам добре, имах от време на време стягания на корема, но откакто пия магнезии ми се струва, че намаляха. Вие до кога работихте  или планирате да работите?

# 623
  • Мнения: 47
Здравейте момичета,не знам вече след раждането дали писах в тази тема или не,още не знам на кой свят съм....
Ками и Grimalkin, честити бебчета !!!Да са живи,здрави,да ви радват и да имат страхотно щастливо детство!Мен също ме изписаха от болницата самичка още не третия ден след раждането,а бебковци останаха там,днес си прибрах девойката ,надявам се след 3-4 дни да сме в пълен комплект....Голяма драма ми е това прибиране един по един,но явно е честа практика Sad
Важно е да са добре.... Hug

# 624
  • София
  • Мнения: 6 212
Grimalkin, честито! Да са ти живи и здрави! А на теб- бързо възстановяване.   bouquet

Ками, Мира мар, дано бързо да наддават бебетата и да се окомплектовате у дома.  Hug

По повод на ражданията- аз имам едно нормално и 2 пъти секцио. Определено в моя случай секциото беше по- леко, не ме е боляло кой знае колко. Може би защото от мига, в който ми позволиха да се раздвижа, аз не спрях. Раждах в ТК, бях във вип стая и двата пъти си взех бебетата при мен веднага след превеждането от реанимация и те си бяха постоянно при мен, взимаха ги само за смяна на памперс и къпане. Ходех по коридора на разходка с количката с бебетата.  Laughing

# 625
  • Мнения: 351
Добро утро момичета .Желая ви хубав и слънчев ден.Времето днес е хубаво и слънчево но няма да е много топло.

# 626
  • Мнения: 1 446
мира мар Hug не се притеснявай, много скоро ще забравиш, че сте били в болницата. Пожелавам ти много скоро са сте в пълен комплект.

# 627
  • Мнения: 765
Честито на всички нови мами, след няколко дни ще се съберете и всичко ще си потръгне, важното е, че всички сте живи и здрави!   bouquet  bouquet  bouquet

# 628
  • Мнения: 1 988
грималкин, честити сладки бебоци. и на кг са екстра  Heart Eyes това с болките след секцио за съжаление го чувам отвсякъде  Tired но казват, че колкото повече се раздвижваш, било по-добре. пожелавам ти бързо възстановяване   bouquet

# 629
  • Мнения: 148
 Честито на новите мамчета,да са ви много здрави и щастливи дечицата и много радост да ви носят.Относно възстановяването след секцио при някой става по-бавно,но колкото по-бързо се изправите и раздвижите -толкова по-добре е освен ако доки не казва друго.Моето секцио мина много леко.Тук във В.Търново също слагат тежест на стомаха за да се прибере матката.Помня,че болката беше мн. силна,но доки разреши 20-на мин. след упойка да ми сложат течен аналгин и болката спя.Родих по обяд ,а вечерта в 10 ме изправиха.Успях да направя 2-3 крачки с мъка и пак обратно в легото.На следващата сутрин ми помогнаха на 2 пъти и после сама. Болката беше основно при ставане и лягане,но за 2-3 дни вече бях както преди подвижна.

Общи условия

Активация на акаунт