Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 27 ~

  • 39 290
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22
Ама кога почнаха не е ли от 00 часа

# 661
  • Мнения: 10
Това са постнали английските,арабските,гръцките,френските и т.н.фенове...ако искате има и линк къде да подкрепите ФЕмир за съвместен проект.Колкото и лудо да е аз ги подкрепих... Peace
Скрит текст:
Guys Ive been talking with a couple of my turkish friends and they told me that thet actually called Ay yapim and they told them to keep on sending emails and calling ay yapim if they want to see hazal & çagatay together in a new series soo... PLLLEASE PLEASEE here is the adress it has everything concerning ay yapim send your emails ask them to bring hazal & çagatay together in a new series and their phone number is here too soo please PLEASE try to call them they want to see how much the fans want hazal & çagatay soo please you guys never give up keep on calling and sending emails you can change the page in ENGLISH if you dont unerstand turkish please send your emails in english or turkish and call thm too ... Im doing the best I can :""") ♥ ... If you don't understand turkish you can simply send this :

"HAZAL KAYA&CAGATAY ULUSOY YENIDEN AYNI DIZIDE COK GORMEK ISTIYORUZ ALLAH ASKINA Ay Yapim ALLAH ASKINA :'("


http://ayyapim.tv/iletisim.asp

# 662
  • Мнения: 11 820
Ама кога почнаха не е ли от 00 часа

мне от днес вече са в 23:30 ч

# 663
  • Мнения: 18 785
здравейте на всички от мен,много се радвам че ви открих и то случайно като търсих малко информация за сериала,но се оказа че май съм намерила златната кокошка  Wink четох ли четох цяла седмица вече ви чета и не успях,затова реших да оставя старите теми и да ви следя новите Simple Smile благодаря ви за информациите,много сте мили всичките,много сладки и продължавайте да пускате разни пикантни клюки дето аз едва ли някога щях да открия и прочета  Hug

# 664
  • Мнения: 10
Чаги е тенеке бабаит кахър сурат в

Скрит текст:
56 епизод...сега го гледах,голям екшън голяма работа

Брях ба...мно'о станахме туркините... hahaha

# 665
  • Мнения: 22
Релакс мерси, навреме съм

# 666
  • Мнения: 10
Снежи, готова си поне за доцент по Фемрско и Чагазалските работи, признавам те веднага!

А тъй де...друго си е Госпо'ица Професор да тЪ оцени... Hug

# 667
  • Мнения: 22
Very89 добре дошла!

Снежи, ко се борите за превод на 2ри сезон, вие си гледайте в оригинал, хем гласът на Чаги е ....ууууф, особено като каже - Фериха, отговори ми, брррр, кеф, а и на Хазал гласът много ми допада, а и тя майсторски го владее...

В дублажа ми допада Зехра, Ханде, Корай донякъде, но Фемир не ми харесват.

# 668
  • Мнения: 0
Аааааааа тоя фурум си играе със здравето ми smile3514 fight fight

Нова тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703165.msg24320478#msg24320478

# 669
  • Мнения: 22
Снежи, хиче не се скъпя на добри оценки по тая тема. Колкото повече професори - толкова по-добре  bouquet

# 670
  • Мнения: 185
Здравейте отново   Hug
 welcomeна новодошлите.
Скрит текст:
Деймън бая млад 160 годишен  Mr. Green
Релаксче  Hug
Скрит текст:
колко да е млад, ма добре запазен, да ти потечът лигите.

# 671
  • Мнения: 22
Рени голямо благодаря за усилията  smile3525 Шъ си пишем и четем до насита.

# 672
  • Мнения: 10
Very89 добре дошла!

Снежи, ко се борите за превод на 2ри сезон, вие си гледайте в оригинал, хем гласът на Чаги е ....ууууф, особено като каже - Фериха, отговори ми, брррр, кеф, а и на Хазал гласът много ми допада, а и тя майсторски го владее...

В дублажа ми допада Зехра, Ханде, Корай донякъде, но Фемир не ми харесват.

А бе аз искам 2 сезон,но със суб.И на мене са ми мн.лигави дублажите/особено на Х./Ама пусто като това е химера,ще чакам БГ аудио... newsm78

# 673
  • Мнения: 11 820
Здравейте отново   Hug
 welcomeна новодошлите.
Скрит текст:
Деймън бая млад 160 годишен  Mr. Green
Релаксче  Hug
Скрит текст:
колко да е млад, ма добре запазен, да ти потечът лигите.

река става даже  Mr. Green  Heart Eyes

# 674
  • Мнения: 18 785
nevi1968nikol бладодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт