VIP АГ Варна - 3

  • 110 472
  • 785
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 392
Благодаря! Със секцио ще съм да.
Какво ви е мнението за спиналната упойка и на кой ден изписват след секцио ако всичко е ок.
Възможно ли е и откога присъствието на придружител ако съм във ВИП.

Последна редакция: сб, 09 дек 2017, 08:28 от martitedi

# 526
  • Мнения: 4 010
Аз нямах проблем със спиналната упойка.Усещаш че ти правят нещо,придърпване натиск,но не и болка.Краката ме отпуснаха след около час.Хиляди пъти предпочитам този тип упойка за раждане.Чуваш първия плач,виждаш си бебето веднага.Затова предпочетох да ми сложат спинална.Изписването става на 5 ден ако всичко е наред с бебето.

# 527
  • Мнения: 25 927
Ако раждането е със секцио дават бебето на 3 ден.Това е защото първите дни след операцията няма да сте в състояние да се грижите за бебето.Ако раждането е нормално ще ви го дадат веднага.
Добре, че слушах добре на деня на отворените врати.
Бебето го дават на 3тия ден ако майката е на 4 или 5 етаж. Във ВИП-а го дават когато я преместят в стая, тоест след 24 часа. Това беше една от причините да избера 7мия етаж, не искам детето ми да стои 3 дни долу и да не знам какво сатва  с него. Единствено ако майката или детето не са добре, тогава го задържат повече време в детското отделение.

# 528
  • Мнения: 4 010
Бях на 7 етаж.Дадоха ми бебето на 3 ден.Първия ден бях в реанимация,на следващия ме преместиха в стая но бебето ми го донесоха на 3 ден.Нещо,което ме озадачи е че направо си ми казаха,че изписват според състоянието на бебето и това на родилката не е от съществено значение.Добре,че нямах усложнения.

# 529
  • Мнения: 25 927
Ами от бебето зависи, ако има жълтеница не го изписват, не го дават...често и на майката не казват...малко трябва да ги гониш и да разпитваш. Дори да си добре, не можеш да ходиш в детското отделение...аз лично, много се страхувам от инфекции, и сигурно ще набия някоя акушерка.

# 530
  • Мнения: 1 392
So lucky дано си права за 24 часа. Щото три дни са си доста и тогава да го дадат.
Дано сме си добре , че да ни ги дадат по рано...

# 531
  • Мнения: 25 927
So lucky дано си права за 24 часа. Щото три дни са си доста и тогава да го дадат.
Дано сме си добре , че да ни ги дадат по рано...
Аз питах, защото това е много важно, и щом доплащаме за ВИП исках да знам ясно какви са разликите със 5 етаж самостоятелна стая. Едно от нещата е, че можеш да вземеш бебето при теб по рано, пак разбира се с уговорката, че ще можеш да се справиш. Аз ще съм планово секцио и се надявам на втория ден, вечерта бебето да е при мен. Мисълта, че ще е в детското отделение с други бебета, на госпожите от махалата, направо полудявам...
Дано сме добре, и бебчетата и те, за да ни ги дадат. Peace

# 532
  • Мнения: 4 010
Аз не съм питала дали мога да взема по—рано бебето и може би затова ми го донесоха на 3 ден.Но и без това първите дни едва ставах от леглото,имах болки,което е съвсем нормално защото все пак си е операция и едва ли щях да се справя сама.Дори когато ми го донесоха ми беше трудно да се наведа,за да сменям памперса,трудно ми беше да го държа,че не беше и малко бебе Simple Smile но жив и здрав да ми е.

# 533
  • Мнения: 25 927
А показаха ли ти как да слагаш памперс, как да къпеш или нещо друго?

# 534
  • Мнения: 4 010
Нищо не са ми показвали и затова първите дни се чудех защо памперса на малкия всеки път протича,а аз не съм го слагала правилно Kissing Smiling Eyes Само къпането го правят акушерките сутрин на мивката в стаята като ти можеш да гледаш и да питаш. Другите неща са си наша задача.

# 535
# 536
  • До морето
  • Мнения: 7 167
Всичко показват, питайте ги! Почти всички акушерки на 7-я са много мили, няма от какво да се притеснявате!

# 537
  • Мнения: 1 392
А наясно ли сте как става записването на бебето и получаването на акта за раждане. Не съм от Варна и затова се интересувам

# 538
  • Мнения: 4 010
Таткото дойде в болницата и го записахме.Акта за раждане взехме по—късно от общината.

# 539
  • Мнения: 1 392
Както разбрах значи записването става в болницата не се ходи в общината, после само когато се получава акта за раждане.Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт