Скоро някой да се е нанесъл в жилище на шпакловка и замазка?

  • 8 552
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Не мислиш ли, че тонът не е правилен?!
И да чета! Не мисля, че хората си изнасят мебелите при ремонт , и не ям доматите с колците! Пък и не мисля, че тези 100 лв за латекс ще спасят положените, ако не и стигнат парите.

# 31
  • Мнения: 2 316
daryl hana , аз мисля че ще справиш.
Виж по-евтин ламинат за настилка.
За банята - може първоначално да сложиш плочки само на пода и на две стени примерно и то не до тавана.  На ъгъл и едно перде ще ти свърши работа. Нещо подобно:

Слагаш една овална ласна, на която ще е пердето и си готова.
http://img02.taobaocdn.com/bao/uploaded/i2/T1.zS9XipXXXXSrEk9_075043.jpg
Доколкото разбрах, си само ти с детето, ще пазиш и няма да има проблеми. Момичета са споделяли, че имат тапети за баня и са доволни. Виж тази опция също.

За кухнята - можеш да видиш в продавалника. На мама и се срутиха шкафчетат в кухнята и си взе дървени от някакъв техникум за дървообработване, работа на ученици за около 200-300 лв. за цялата кухня. Виж дали в твоят град няма нещо такова.
За батерии са ти казали.
Мивки и тоалетни има на достъпни цени.
Слагаш най-необходимото, а по-нататък преправяш, добоядисваш и така.
Пожелавам ти успех!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 748
зА ИНСТАЛИРАНЕ НА ВОДОМЕР, покупка и монтаж от фирмата ми искат 210 лв. Утре го 1монтират. Май е доста.
Водомер 3„4 без холендри струва 35лв с холендри 40.Какви са тези 210 лв за един водомер нещо не схващам. newsm78

# 33
  • Мнения: 11 586
Аз няма да се занимавам.. Водомера ми го слага фирма, в ново жилище.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 748
То при тези цени не знам как ще ти стигнат 4000лв за ремонта на жилището.

# 35
  • Мнения: 11 586
Ха, излезе ми темата ми в отговори. Бях я забравила. newsm78
10 бона излезе ремонтът, като най- много глътна кухнята- около 3000. Евтин материал, по поръчка, с включени аспиратор, отцедник, кош, батерия и мивка на Тека. Като мебели само диван и малка секцийка взехме, останалите неща ги имах. Щори за двата прозореца- 160 лв. Все гледах евтиното. Добре се получи. Нямам засега забележки. Три месеца отне всичко, без да са бързали майсторите. Само този на кухнята се справи в срок- за месец от вземане на размерите и монтиране. Другите двама идваха при мен след работа- за банята и отговорника за плочките и тока.
Доволна съм!

# 36
  • Мнения: 768
Ха, и аз се учудих каква е тая тема в отговорите. Даже проверих какви мъдрости съм писала, пък то точно съм уцелила цифрата Simple Smile. Браво на мен  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт