Отговори
# 675
  • Мнения: 14
Абе да ви кажа хич не си въобразявам направо си имам мънинко коремче аз принципно нямам никакво Simple Smile викам на моя " май съм се подула като наядена все седя " о той ами свиквай че ще ставаш  все по наядена " хахахахахаха
 аз от 3-4 дена се боря и с ужасна настинка и ям лимони като луда направо ми скърцат зъбите вече  Laughing Laughing Laughing  мисля че съм на път да се отърва от нея ама ще видим кой ще победи в битката  Joy

# 676
  • Мнения: 5 468
Има ли още някой поет в темата ни, за да предложи заглавие за новата?  newsm78
За сега първо и последно е предложението на magikrasteva и то е: Радост ни донесе  пролетта - затуптяха ноемврийски сърчица!


# 677
  • Мнения: 10
ver4eto_7 и аз имам раничка,имах я и с предишната ми бременност.Доктора ми беше казал тогава,че е възможно да имам по силно естествено течение заради нея.Не се притеснявай не пречи по никакъв начин на бременността.
pufiesи при мен коремчето ми е леко подуто малко под пъпа.Миналия път ми пролича видимо в края на третия месец.Много зависи от анатомията на жената,ако си с тесен таз и плоско коремче по бързо си проличава(това разбира се са мой наблюдения).Аз съм и с обърната напред матка, предполагам че това също оказва влияние.
И аз ходя много често до тоалетна,ужасно е особено нощем.От два дни при мен се появи и гадене,по цял ден.Търпимо е,но така се надявах да ме подмине.

# 678
  • Мнения: 209
Аз съм за! Много ми харесва това заглавие! Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 931
Хахаха , май не съм само аз дето все чувствам преяла, въпреки че си ям както преди , пък да не ви казвам че хич не съм от дребните мами  Embarassed
За заглавието - супер е . Вампирче нали ти ще правиш темата.
Момичета , вие замисляте ли се вече какво ядете , щото аз ДА, ама да видим до кога. Като цяло вече не ям пържен , сладко и безалкохолно, купувам си пълно зърнест хляб и наблягам на салатките. Ама то по принцип си го правя за себе си , не че трябва.

# 680
  • Мнения: 5 468
Вампирче нали ти ще правиш темата.


Охо... Аз съм я направила и чакам да изпишете тази, за да я пусна  Sunglasses. И Ив последно да дооправи списъка с имената и термините... абе, в трескави приготовления сме  Mr. Green.
Дано ви хареса, за пръв път ми е...

Последна редакция: ср, 20 мар 2013, 20:21 от vampiriana

# 681
  • Мнения: 931
Сигурна съм че ще справиш отлично   bouquet

# 682
  • София
  • Мнения: 15
Момичета и аз ходих на лекър днес и се видя малка точица.Следващия преглед ще бъде най-рано след 2 седмици,надявам се тогава да се чуят и тонове.Успех на всички,чакам с нетърпение новата тема:)

# 683
  • Мнения: 126
И аз съм сигурна че ще се справите много добре, както беше и тази. Заглавието на мен много ми харесва. Утре вечерта след прегледа, като мине всичко наред, тогава ще ви кажа и мен да запишете  Simple Smile
Успех с последните приготовления   bouquet

# 684
  • Мнения: 0
Здраавейте  Stop има ли място при вас за още едно бъдещо мамче? Embarassed

# 685
  • Мнения: 5 468
Здраавейте  Stop има ли място при вас за още едно бъдещо мамче? Embarassed

 Hug Добре дошла. Напиши си термина и откъде си, за да те включим в списъка на първа страница, който правим в момента за новата тема.
И въобще няма да е зле да се попредставим малко или това ще стане в следващата тема...

И аз съм сигурна че ще се справите много добре, както беше и тази. Заглавието на мен много ми харесва. Утре вечерта след прегледа, като мине всичко наред, тогава ще ви кажа и мен да запишете  Simple Smile
Успех с последните приготовления   bouquet

Верче, чакаме и теб, късмет утре  Hug

Момичета и аз ходих на лекър днес и се видя малка точица.Следващия преглед ще бъде най-рано след 2 седмици,надявам се тогава да се чуят и тонове.Успех на всички,чакам с нетърпение новата тема:)


Люси, добре дошла и на теб! Честито и очакваме инфо и от теб  Peace

# 686
  • Мнения: 0
Хаиде и аз при вас .От София съм на 26 г с очертаващ се термин 13.11.Още не мога да изчета всичко което сте писали.Супер темичка си имаме,почвам да наваксвам и ще бъда редовна:)Сладки сънища мамчета .

# 687
  • Мнения: 0
 Simple Smile ама както аз  си го изчислявам 3-ти ноември. В понеделник съм на първи преглед  Sad малко ме е страх,но съм сигурна че е нормално! Аз съм от Свищов  Simple Smile вчера видях 2 чертички    Simple Smile  след 2 теста с бледа 2-ра чертичка.....МАМЧЕТА МОЖЕ ЛИ ДА Е ГРЕШКА  Sad

# 688
  • Мнения: 17
Честита първа пролет момичета newsm51 и добре дошли на новите preggo

# 689
  • Мнения: 5 468
вчера видях 2 чертички    Simple Smile  след 2 теста с бледа 2-ра чертичка.....МАМЧЕТА МОЖЕ ЛИ ДА Е ГРЕШКА  Sad

Аааа да бе... 2 чертички не се появяват ей така без нищо Naughty. Точно си за нас  Mr. Green

Hug Добре дошла и на теб!

Лелеее... голяма дружина се заформя тука  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт