Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 33

  • 42 324
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 016
Момчиета, търся твърд молив за очи - взех си на севънтийн, който е дълготрайния и бях чела, че е твърд, ами не е ...не е това, което искам
Твърди са тези, които не са водоустойчиви.  Peace
Скрит текст:
Не тези
Скрит текст:

Относно нюда - аз си мисля, че може да се направи много нежен и фин грим, без да е незабележим. Пример: подписа на BC. Peace  Според мен гримът се утежнява не от цветовете, а от очертанията, напр. очна линия, черен молив отдолу, тежка спирала...

# 91
  • Мнения: 176
След двуседмично боледуване не можах да направя нищо за придизвикателството, но с голям интерес ще следя вашите творения.  Hug

# 92
# 93
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 016
 newsm09 моят малахит... Heart Eyes 4470

# 94
  • София
  • Мнения: 1 611
Записвам се с тази красота преди да сте изписали темата Simple Smile и се връщам да чета:

# 95
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 456
Алена много ти отиват нюд цветове на очите. Може би съм пристрастна, защото не си падам по розово, но определено с Нейкид си супер  Peace

нормално е да харесваме различни неща  Rolling Eyes аз например не мога да възпприема никакъв тъмно син грим, мога да оценя майсторството на изработката, но цветовете ме отблъскват  Confused

отн. днешния експеримент  newsm78 искам да пробвам по-светъл цвят на клепача и по-тъмно на костта - мат, примерно FOXY и FAINT  Heart Eyes



# 96
  • Мнения: 2 809
Благодаря, момичета  Peace Ноеми, пак не съм разбрала, кой да си взема на севънтиин - непоправима шматка съм  ooooh!

Подписа на B&C И на мен много ми харесва!

Прекрасни зеленийки Ел  Heart Eyes

Една Моника
Скрит текст:

Имам позната, която не слага нищо друго, и ходи всекидневно от години само с черен молив и спирала и червени нокти. Ноктите никога, ама никога не са без червен лак или без лак. Запазена марка й е - черен молив и червен лак.

# 97
  • Мнения: 87
Eй, и аз щях да сложа точно тази анти нюд снимка на Моника.

При нея са ползвани доста продукти - перфектно изравнен тен,което означава база, коректор, фдт, пудра, скълпт на лицето , хайлайт, сенки, черен , молив, спирала и накрая червен лак и червило в същия цвят.

# 98
  • Мнения: 2 214
За да не е просто запис ще ви пусна един урок на моята градска (така ли се казваше на човек с който сте от един град), един пример как съвсем некрасиво момиче изглежда винаги много интересна (виждала съм я на живо).
Отлично се справя със корекциите на лицето и най вече на очите.
Ако има желаещи мога да преведа или просто да поясня.
Тя има и много други хубави уроци, за тези които владеят руски е много достъпно обяснява доста сложни неща.
http://www.youtube.com/watch?v=uh4H2wtAhaY

# 99
  • Мнения: 36 217
'откраднах' снимката от темата за брюнетките, гримът много ми хареса:



изобщо цялото момиче много ми хареса Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1 110
Вместо запис  Peace

# 101
  • Мнения: 331
Бубанка, тази е една фолк певица  Peace не и знам името, но им завиждам, че ги гримира Кирил Чалъков. Мен ме е гримирал няколко пъти и наистина е невероятен. На сватбата ми пък ме гримира Джули и също много хубаво ме направи.  Peace



Не знам дали е покрай нюд модата или просто защото вече се затрупах с всевъзможни лъскавини, но сега много искам да си намеря хубави матови сенки, матов руж, матов хайлалйтър (има ли изобщо такова животно  newsm78)

# 102
  • Мнения: X
Алена,днес определено си по мой вкус Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Красиви и ненатрапващи се цветове ,които подчертават красотата на очите ти  Hug. Червилото също ми харесва ,макар че аз бих избрала по-светъл и ярък нюанс  Peace. Бих добавила и черна очна линия  Hug

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 11:12 от Анонимен

# 103
  • Мнения: 36 217
Норе, благодаря, не знаех!  Hug
матов хайлайтер не си представям, но може и да има, знае ли човек  Laughing

Алена, с този сив грим не си съвсем ти, свикнала съм да те гледам с нещо по-'шарено' за омекотяване; така ми се струваш по-състарена /поне на снимка, на живо ефектът може да е съвсем друг/  Wink

# 104
  • Мнения: 83

Алена, с този сив грим не си съвсем ти, свикнала съм да те гледам с нещо по-'шарено' за омекотяване; така ми се струваш по-състарена /поне на снимка, на живо ефектът може да е съвсем друг/  Wink
Peace

Аленка, чудех се как да го кажа, но Бубанка ме е изпреварила.Хубава си и с този грим, но и на мен си ми по-свежа и нежна със цветен грим, въпреки, че съм фен на нюд визията.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт