Слънце грее, птички пеят, ЮЛСКИ мами дружно дебелеят. - тема 18

  • 23 195
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 709
Ani88 не искам и да споменавам онази думичка с ш*****д щото уж се опитвам да се ограничавам от сладкото, та като не виждам и не чувам да не се сещам, но явно са прави за момичетата и сладкото.
Близначе миналата седмица моята мома беше 285 грама, така че не е само твоето бебе малко, финна мадама.
Кате дано оздравявате бързо, пък още малко остана и край на сезона на болестите.
herairness честита ви Ема.
Аз лежа цял ден на дивана с белтък на крака, утре ще видя има ли ефект.  smile3511 Вие бебешки работи купувате, аз патерици, ужас просто. Така и не намерихме никъде назаем, и накрая моя днес ме изненада, намерил с връзки едни по-евтини, та си имам подарък.

# 46
  • Мнения: 2 237
Гледам за шоколад се споменава  Mr. Green Аз ям каквото ми попадне шоколадово. Срам ме е . И после - ама аз съм дебела.... Blush
mysterious, страхотен подарък, няма що. Обаче по-добре сега, отколкото ако беше с новородено бебче и патерици. Навремето майка ми като ни родила, като сме станали на месец, с баща ми катастрофирали. И майка ми потрошена, в гипсово корито. Още потръпва като разказва как е кърмила близначета на един месец , цялата в гипс. Та...айде нека с това се разминеш  Peace
Бе къде живееш ти в Благоевград та има кучета? Аз там живях 5 години докато учех, имам си и много добра приятелка от там  Heart Eyes Жалко само че отдавна не съм идвала.....

Тия дни нещо ми е мега мързеливо и не ми се пише. Чета чат-пат и все не намирам силичка да драсна. Освен това се отчаях от търсене на количка и за сега спирам. Днес бяхме в Хиполенд, разгледах и бутах всички които си бях харесала и на всички намерих кусури.

Ани88, много да се пазиш с тая шийка. Спокойно, ще си износиш и родиш бебенцето ама ще ти е по-притеснено. Моята лекарка мислеше , че и моята е скъсена предвид честите контракции, но се оказа че си е дълга и нормална.

Кате, благодарско са сетен път  Heart Eyes

Както казах, мързелът ме превзе, така че останете си със здраве Wink

# 47
  • varna
  • Мнения: 871
Весе, аз по принцип съм си едра, отделно имах проблем с щитовидната, та оттам качих още 10-15 кг. Иначе от началото на бременността всъщност съм качила само 8 кг, което май е добре  Mr. Green А доки не че ми се е скарал, просто като го питах отде иде тва кръвно, той вика еми от килограмите, аз му отговарям, о тя таз борба е вечна и си се смяхме двамата  Laughing Ама след бременността се надявам да се смъкна пак обратно до 80-те де, сега и жлезата като е ок вече, мисля, че ще се справя. Проблемът е, че навремето като по-млада и глупава едва не умрях от анемия само и само да съм фина и красива (и гладна) и оттогава ми е забранено да засядам на диети или да не ям - та така, ни тъй, ни иначе  newsm78

# 48
  • Мнения: 8
Хайде да преброим кои са повече. Момченца или момиченца.  Heart Eyes
Аз се нареждам към момичешките мами  Hug


Мимс тя Катето го е направила вече! Heart Eyes
Дотук са се показали 38 stork-girl   и 62 stork-boy   Останалите са изненадка 


Е, аз имах в предвид да прибавим и изненадката  Wink. От там изскочи моята девойка. Значи сметката е следната 38+1  stork-girl

# 49
  • Мнения: 8
Имам въпросче  Laughing
Колко струва по здравна каса цезарово сечение с избор на екип? В кабинета на моята докторка Петинка Цветкова пише, че избора е 550 лв. Но не ми стана ясно, освен тези 550 лв. ще ми искат ли още пари  ooooh! ??

# 50
  • Мнения: 4 255
Руми   hahahaнея свеки си я глези.
Мхм..Тя днес се поинтересува как е минал прегледа и като разбра заръките на доки,предложи да поеме домакинството.В този същия момент получих контракция!! #ShockedБоже мили ще умираме от глад.В кухнята тя  е пълна трагедия.Милото изхвърля всяка нейна манджа.  
  

Предчувствам,че изненадките ще са в розово!  newsm03

# 51
  • Мнения: 181
Здравейте, мами!
Аз малко вчера не успях да се включа, но за суеверията, като забременях забраних на всички да ми споделят каквито и да е глупости.
Ще скрия поста, за да не натоварвам допълнително по темата за ходенето до гробищата, който реши да прочете:
Скрит текст:
Съгласна съм със Сандалка, че бременни и кърмачки не трябва да ходят по тъжни поводи, от гледна точка на това да се ограничат емоциите. Това, което преживявам аз лично, няма как да ограничи нито ходенето до гробищата или въобще всичко свързано със съпруга ми. Единственото, което не направих е, че не сложих жалейка, но дали съм с нея или не, тя мъката се носи в душата. Оказа се, че на погребението, някой е казал аз да не ходя... Хич не ми е ясно как щеше да стане това. После, защо аз съм ходила в Обреди да "организирам" нещата... Кой да отиде, той си беше моето момче  Cry За паленето на свещи, всяка сутрин му паля свещичка, това ще е до 40 дни, а и 40-те трябва да "организираме", защото са на 22.03.
Ако недай Боже се наложи, няма как да не се ходи и да се правят всички неща.
Моята майка казва, че трябва да те е страх от живите, не от покойните.
Та мисълта ми е, че всичко опира до суеверия, но наистина емоциите оказват влияние. Аз от тогава съм с контракции и сега пия Магнерич по 3 пъти на ден. Може и да не е това причината, но се застъпиха нещата. Моля се само, всичкия този стрес да не окаже влияние върху бебчо!  Praynig

Жалина, чак не знам какво да кажа, много ми е мъчно като чета. Ще ми се да кажа нещо обнадеждаващо, но не знам точно какво, защото не съм най-добрият съветник в момента. А вътрешно вярвам, че нещата ще се наредят. Седнете и поговорете спокойно. Знайте, че щом сте заедно ще се справите с нещата. И аз като картофова съм на мнение, че трябва да поговорите преди да замине, за да не се отчуждите повече.

За повиването и стягането в пелени, радвам се, че толкова единодушно мислим.
Брат ми е бил с луксация, но може да се е получило и това, че е ваден с вакуум и са си го дърпали доста докато излезе. Но в последствие и племенницата ми беше с луксация, макар, че не е повивана или дърпана. Брат ми обвини нашите, че не му били казали, че той бил с луксация  Shocked Викам му: "Ти луд ли си? Аз знам, че си бил, дето съм със 6 години по-малка, ти не знаеш?"
Ама той си е такъв, само дето майка ми и баща ми го преживяха тежко, особено майка ми.

Mims_70, моя приятелка роди секцио при Петинка на 13.03.13. Сега е в АГ на 7-мия етаж, т.нар. ВИП, ама нямаше смисъл да се набутва там, хич не било толкова ВИП. Там искат 700лв. за всичко, като не се плащат допълнително 550лв на Петинка, само тези 700лв. Но уж трябваше да не купуват консумативи за ВИП-а, ама купуваха всичко, от въпросния списък. Та, доколкото знам, Петинка вече не изражда в МД, значи остава в АГ-то, но не знам дали, ако отидеш на 5-тия етаж, където по принцип е 400лв. с избор на екип, дали Петинка няма да иска друга сума. Попитай я допълнително за това.

# 52
# 53
  • Мнения: 681
mysti, на мен патериците ми бяха залепнали за ръцете, дано ти да се разминеш само до понеделник. Гледай да не стъпваш на този крак, че да се ориентитра към оздравяване.

Аз съм убедена, че не трябва да се ходи на погребения. Тази седмица се измъкнах от едно и съм сигурна, че щях да се разстроя ужасно, ако бях отишла. И наистина от рев си боли корем.

За шийките, никакви волни изпълнения! Това е нещо много сериозно!

# 54
  • Мнения: 7
Здравейте момичета:)Мен ме няма в списъка,така че +1 момченце Hug

# 55
  • Мнения: 7
Добро утро!
 Вече закусих и спокойно ви изчетох, прескочих само частите за суеверието, защото ще почна да си вярвам сама.... и моята шиика е къса, но АГ не ми е казвал колко см е... мислеше за серклаж, но се отказа. Сега се пазя от тежко и ходенето ми е до 1ч на ден, образно казано.... на 3.04 ще ми е следващия преглед и го чакам с нетърпение. Аз помолих Катето, да ми сложи сини гащи, защото единият доки така ми каза, но след 2 дни на ЖК ми казаха момиченце #Crazy #Crazy #Crazy, сега и аз съм още в изненадите, поне до 2.04, когато съм на ФМ в Марковс, с надеждата, че там ще ми кажат.
Весел ден!

# 56
  • София
  • Мнения: 377
Добро утро момичета!

Мисти със здраве да си ползваш подаръка ден, два и след това никога повече да не се налага.

Мимс
честита ти госпожица! А цените мисля може да ги видиш в сайта на всяка болница, има ценоразпис.

Бибинка на теб честито ти момченце!

girlinblue182 представям си какво изживяваш.  Hug

Нелва твоето е съвсем голяма изненада! Laughing

# 57
  • Мнения: 4 709
Добро утро и от мен!
Дотътрих се до компа, ха дано се сбъднат ваште пожелания до понеделник, а после да припкам  Laughing сега разбирам защо близначето така мрънкаше, че трябва да пази леглото, да ви кажа едвам изкарах 2 дни и вчера вече ме хвана съклета, просто е ужасно, особено като си свикнал да си в движение, е гадост и половина. За бабините девитини, този крак нали ви казах, че преди 2 години на същото място спуках костта, та уж казват, че не може да се счупи на същото място два пъти, затова разчитам да се размине, но днес четох, че лечението на навехнато е същото като на счупено, така че  #2gunfire. При нас откакто е новия кмет на власт, се развъдиха супер много кучета, и по центъра ги има. Но злополучното беше домашно, гледат го пред блока в къщичка, само дето не го връзват.
Бемол колко време си била с патерици?
Мимс честито момиченце. Весела ти е казала вече за цените, иначе би трябвало да ги има обявени на видно място и пред болницата.
bibanka и на теб честито момченце.
Нелва е много време има до 2/4 дано тогава не е с гръб към вас, че вашто бебе наистина голяма изненада ще е.
Гледах в другите теми, няма такова явление, мнооого момчета при нас.
girlinblue182 всеки път като те чета, ми тръгват сълзите, това е голям кошмар, предполагам поне неговите роднини помагат чисто организационно.

# 58
  • Мнения: 0
Добро и слънчево утро мамитааа:-)
Ели74  хич  не се шашкай с изследванията! Нали 2 доктора са ти кавали, че няма страшно!!! Ако искаш за твое успокоение ходи и на 3ти,  но според мен няма нужда Naughty
Относно шоколада, си хапвам но не по 1 на ден. Мъжа ми само не ми дава да ям вафлички( някъде бил чел ча са вредниии) Sad а аз обичам и тайничко си хапвам Blush
Илюжън - за обиколниците... На мен много ми харесват, толкова хубави десени има.... Но от няколко места чувам че спирали въздуха в легълцето! А да нашите кандидат бебоци, не мисля,  че ще са им много подходящи в жегата... Може би за през зимата:-)

# 59
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Добро утро, мами  Hug

До довечера ще сложа всички нови попълнения, както и гащите, които са се показали тези дни   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт