Дрешки, пеленки, колички – за ЮНСКИ бебета подготвяме се всички!

  • 24 011
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Записче и от мен Simple Smile.
За спането и аз не спя вече цяла седмица. А за пазаруването - вече си имаме бебефон, малко дрешки  и помпа и шишета. И макар да не ми се даваха пари, на англичаните дето така ни плюят напоследък се наложи, т.к. всичко излезе поне на 50% от цените тук.

Вчера ме попитаха дали вече пускам музика на малкия?! Оказах изключително неподготвена по темата. Вие пускате ли? А каква?

# 31
# 32
  • Мнения: 10
for girls who ride   как си  Hug
как е малкия Явор  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1
Да се включа и аз в новата темичка  Laughing Чудесна е  bouquet
За секса - и ние нямаме забрана и отначало си правехме съвсем както обикновенно, но някак естествено последните месец - два намалихме. Аз, да си призная, много се харесвам с коремчето и въобще се чувствам много секси даже, но самата логистика става все по-трудна с порастването на корема. От толкова пазене, не може да се отпуснем и това някак си убива желанието... е пак се случва от време на време, но сравнено с преди си с направо сушинка - добре че още малко остана...
Много ми хареса това суеверие при англичаните - мисля, че и в България не е зле да навлезе, че сме все едни черногледци Rolling Eyes   

# 34
  • Мнения: 5 393
Благодаря за новата тема!

Аз вече казах за тоалетната, че съм от късметлийките, дето не стават.(е, не е като да не се е случвало, разбира се, но много рядко)
Някой питаше за бебешко парти: така наречения baby shower. За мен това е западният еквивалент на нашата погача. Не мисля, че има смисъл от две такива празненства.
Музика не пускам: в смисъл, не си лепя слушалки по корема Simple Smile Слуша си музиката, която слушам аз.
for girls who ride- как сте?  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 886
П.П Само да кажа че вчера четох че в Англия се смята за лоша поличба да не се купува нищо на бебето, трябва поне няколко дрешки да се купят, иначе се смята че дърпаш дявола за опашката и очакваш нещо лошо да се случи и затова не си му купил на бебето нищо.
Та така, може и с този довод да излезете пред мъжете си  Grinning
Много готино поверие!  Grinning
Ади, и всички болни, да оздравявате! Мен втора седмица ме мъчи кашлицата и смятам да си пусна един гърлен секрет, че е цяло чудо вече!

Никаква музика не пускам! Нито му говоря. Много ми е странно да тръгна да говоря на корема си. Много ми е налудничаво! Все едно си говоря сама! Mr. Green Mr. Green

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета,

fashionmamma както винаги страхотно оформление Hug smile3501

аз се връщам от малко разходка с милото на СПА така а се каже Mr. Green топнах се веднъж в басейна,но ми стига де  Embarassed
Dietka аз имам две помпи на Чико (не знам коя е физиологична) едната е тип спринцовка сигурно за нея говориш,тя ми изглежа адски неудбна,понеже много трудно се издърпа в нея (пробвах ги и двете),другата е с едно кръгло гумено накрая,тя ми изглежа много практична за болницата,така ми каза и приятелката дето ми я даде.Иначе имам и трета,която е на Авент ръчна и чесно казано от трите нея смятам да ползвам,понеже изглежда най-удобна и практичски приложима.
Но пък аз нямам опит с кърменето,а ти може би по-добре знаеш какво ти трябва та от тая гледна точка не знам какво да те посъветвам newsm78.
Относно секса,и на нас ни е забранен,но от време на време прегрешаваме Laughing какво да се прави.

За болежките,мен опашката много ме боли и просто не знам какво да правя,знам че е от килцата и с нетърпение чакам да отслабна.

И да ви се похваля,че си купих цели 3 чифта обувки и съм много щастлива,това ми е голяма краста и отдавна не бях пазарувала...Сега понеже не мога да си купя дрехи поне да наваксам с обувки Laughing Blush

# 37
  • Мнения: 13
for girls who ride надявам се всичко да е наред  Hug  Praynig

adelina_bg дано повече кризи не се появяват.

музика не пускам, ама баткото достатъчно лудница прави. Но за това пък ходя на балет опера и тогава настава един купон Simple Smile

Ставането вечер при мен е различно. Ако Тео спи при нас и е неспокоен => ме рита в гърба - ставам по много и на следващия ден съм парцал от недоспиване. Ако си спи в прекрасната стая  Praynig може и да не стана, защото съм толкова уморена, че няма шанс да се събудя.

Kölsches Mädel аз пък й говоря, но и много обичам да си говоря сама  Mr. Green винаги цари разбирателство.  Особено, ако пък съм ядосана на мъжа (в повечето случай от хормоните) такава подкрепа намирам в другото ми аз  Mr. Green  Whistling

# 38
  • Мнения: 185
запис и от мен Simple Smile

for girls who ride, пиши как сте?

# 39
  • Мнения: 1 886


Kölsches Mädel аз пък й говоря, но и много обичам да си говоря сама  Mr. Green винаги цари разбирателство.  Особено, ако пък съм ядосана на мъжа (в повечето случай от хормоните) такава подкрепа намирам в другото ми аз  Mr. Green  Whistling

 Joy Joy Joy Поне сега все още не отговарят, че после... Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 1 714
Ади, почивай си...то не може винаги да си на линия да пишеш Simple Smile

Аз да се похваля- имам страхотни скрин и гардероб, повивалник на котки, 2 страхотни комплекта за количка (единия розов с овцем другия оранжев на гъби), възглавница за кърмене/бременни на лилави овце и протектори за количката...но осъзнах,че ще ми трябва по още един Sad че като изпера тоя и какво-нищо няма...всичко по две че и повече, ужас Sad А в комплекта има възглавничка, то нали не се слагала възглавничка в началото, или в количката може... newsm78

Foxy, сигурно е хубаво бебешко парти, но не съм присъствала,  а и да реша, няма кого да поканя, както съм споменавала имам 2 приятелки с по 1 дете, останалите им е неприятна темата, защото не мислят за подобни работи и неп онасят деца и не бих им го причинила, майка ми би ми скъсала нервите, съответно...няма кого да поканя...освен ако не поканя вас Grinning в което,разбира се,би било чудесно, но все още не съм сигурна дали ще имам сили и време да го организирам. малко ми се струва излишно. Но пък може и да е купон.

# 41
  • Мнения: 0
Канари като каза купон та се сетих:

Ще има среща на 31 март,за О!Шипка на ул.Шипка в 14ч както бяхте гласували повечето.
Не съм направила резервация,мисля че бяха около 15 човека гласували.Дано се съгласят за толкова да ни резервират Mr. Green
По този повод,ако някой се е сетил за някое по-интересно място да ми го сподели,ако не в четвъртък-петък ще се обадя да резервирам.


# 42
  • Мнения: 5
Запис в новата тема   bouquet  fashionmama  супер си я оформила!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 324
Запис и от мен  Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 17
Запис и от мен! Fashionmama страхотна нова тема  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт