Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 61~

  • 26 776
  • 757
  •   1
Отговори
# 645
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ние Ренка ,нали знаеш че така си го местиме постоянно,абе оставете ни бе,ние какво сме виновни че не можете да се забавлявате,преди седмица друг индивид се намеси,че сме неграмотни ,луди фенки(тя там май Ивето и Невракова визираше)какви глупости сме били слагали,за сериала не сме писали.То бива завистници,ама вашето е за лечение направо,ади гиддддд в бар "злобари накуп" да  си злобеете задружно smile3534

# 646
  • Мнения: 1 117
Ние Ренка ,нали знаеш че така си го местиме постоянно,абе оставете ни бе,ние какво сме виновни че не можете да се забавлявате,преди седмица друг индивид се намеси,че сме неграмотни ,луди фенки(тя там май Ивето и Невракова визираше)какви глупости сме били слагали,за сериала не сме писали.То бива завистници,ама вашето е за лечение направо,ади гиддддд в бар "злобари накуп" да  си злобеете задружно smile3534
newsm10

Гледайтииииииииииии и завиждайтиииииииииииииии
Скрит текст:
дрисли мръсни
. Само това ще им кажа.  Mr. Green

# 647
  • Мнения: 22
Божеее, ще ви изтекат очите от плакнене. Добре, че "очи пълни - ръце празни" щото отиде горкото момче. А и то си се пази. Има си някоя. Чудно ми е само що докато снимаха АФК и Хазал и Чаги си бяха измислили по някое "севгили" пък сега от сума ти време си седят свободни  Mr. Green, ако са свободни де.

# 648
  • Мнения: 129
Ирка.84 може ли да те питам в кой епизод Емир удря стената! ТОва гифче което си сложила!

# 649
  • Някъде там
  • Мнения: 886



# 650
  • Мнения: 185
Уф най- накрая при вас.  Hug
Я ме светнете какво става,  Praynigче нямате изчитане, а имам серия да правя. Peace

# 651
  • Мнения: 727
Ние Ренка ,нали знаеш че така си го местиме постоянно,абе оставете ни бе,ние какво сме виновни че не можете да се забавлявате,преди седмица друг индивид се намеси,че сме неграмотни ,луди фенки(тя там май Ивето и Невракова визираше)какви глупости сме били слагали,за сериала не сме писали.То бива завистници,ама вашето е за лечение направо,ади гиддддд в бар "злобари накуп" да  си злобеете задружно smile3534
веднага ги пращам в кв.Аспарухово.....ул.Злетово Peace

Вярвам че не съм досадила с хумора си
Ако е така,кажете си!

# 652
  • Мнения: 57
Нямам регистрация в този видео мидео дрън дрън, но и няма да си направя защото не само че ще ме блокират, но и свят ще им се завие, не ми се пада до нивото им за да им покажа кон боб яде ли
пиша във всяка тема може по два пъти, но чета всяка запетая в темата, знам почти всички ви по имена, въпреки че някои дори не знаят че съществувам, но това няма значение, жалко е че тези жени ли са какви са не ги знам се държат по този начин, адски съм вбесена в момента   #Cussing out    #Cussing out    #Cussing out    #Cussing out    
Аз днес се регистрирах щото ме издразниха и им писах поне да сложат кой е превел сериите и те като почнаха да се заяждат #Cussing outи ме блокираха Mr. Greenама аз си го преместих от единия в другия Mr. Green

Добър вечер  Hug

Някой ще ми преразкаже ли на кратко за какво става въпрос, че трябва да ходя да приспивам детето, а виждам, че нещо се оспорват нашите преводи!

Къде е този форум във видеоклип??!! Най- много и мен да блокират, но аз пак да питам  Joy  Joy

# 653
  • Мнения: 1 117

Какви са сладурчета. Heart Eyes

# 654
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ние Ренка ,нали знаеш че така си го местиме постоянно,абе оставете ни бе,ние какво сме виновни че не можете да се забавлявате,преди седмица друг индивид се намеси,че сме неграмотни ,луди фенки(тя там май Ивето и Невракова визираше)какви глупости сме били слагали,за сериала не сме писали.То бива завистници,ама вашето е за лечение направо,ади гиддддд в бар "злобари накуп" да  си злобеете задружно smile3534
веднага ги пращам в кв.Аспарухово.....ул.Злетово Peace

Вярвам че не съм досадила с хумора си
Ако е така,кажете си!
  Ти луда ли си бе джанъм,аз се бъзикам за вас,естествено че и аз съм от лудите,колко пъти съм го казвала,то това от ревност ви споменавам Mr. Green Joy Joy Joy

# 655
  • Мнения: 22
Дениии, не се ядосвай, то това им е целта. Ама явно е лесно да се каже. Особено, ако си се трудил да превеждош и редиш, пък после грозно те окрадат.

Дзверче, айде бе душа. Ко става, гоним крадците тука и се нервираме значи. Че на всичкото отгоре и обиждат гадинките.

# 656
  • Мнения: 5 138
Охххоооо пука ми на малката Нервакова кой какво пише, мисли и говори за мен

# 657
  • Мнения: 727
Охххоооо пука ми на малката Нервакова кой какво пише, мисли и говори за мен
Joy Joy Joy Joy

# 658
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ирка.84 може ли да те питам в кой епизод Емир удря стената! ТОва гифче което си сложила!

 Когато разбра че е била сгодена,39 епизод Peace

# 659
  • Мнения: 727
Ирка.84 може ли да те питам в кой епизод Емир удря стената! ТОва гифче което си сложила!

 Когато разбра че е била сгодена,39 епизод Peace
аз съм фенка на подписа ти...има големи попадения Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт