Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 61~

  • 26 776
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 116
Пиша в този форум от октомври 2010 година.
Какво ли не видях за това време...#Crazy...ама това сега не мога да го проумея... Rolling Eyes
Огорчена съм, толкова много, че усещам празнина в себе си...сякаш някой ме изцеди... Rolling Eyes

Нямам намерение да се разправям с никого, но и няма да оставя така нещата. Naughty
Ще пиша на управата на този сайт, /аз даже не знам какво е точно видео клип  newsm78/, че ми дължат извинение и опровержение на техните твърдения, поместени при тях които са откровена клевета споменавайки ме и намесвайки ме.

Нямам намерение да ползвам нито езика, нито тона им,  Stop но и няма да се размине на никой позволил си да каже, и да разпространява лъжи по мой адрес/в случая ник във форума на бг мама/! Mr. Green
Сега тръгвам по веригата, да разбера как и защо, кой и как...ме е въвлякъл в тази ситуация в момента. newsm78




# 691
  • Мнения: 11 820
някой няма ли да предложи нещо за ядене пиене  newsm78

# 692
  • Мнения: 727
Ето ме мен ще гръмна
Скрит текст:

Еййй значи с такива хубави снимки започнахте накрая с някакви кървища  #Crazy Искам още още още от белите  Joy
Joy Joy Joy Joy  душа

# 693
  • Мнения: 727
някой няма ли да предложи нещо за ядене пиене  newsm78
вай МА,кво си обляклааааааа долу

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ренка,   Hug то даже и за крачола ти не стават тези  Mr. Green  

Неви, как няма да се ядосвам, джанъм. Тук 10 момичета се пънат всеки ден за да може всички да гледаме и то не какво да е СВЕСТЕН превод и изведнъж някакви п*кли тръгнали да говорят, че да се и заяждат, да обиждат, интригантстват и всякакви подобни, еее ми малко култура и уважение в крайна сметка, аман бе!!!    #Cussing out    #Cussing out
Толкова ми е гузно, че само чакам на готово, дори попитах дали да редя, макар че ми се вижда адски трудно, все някоя щеше да се намери да ми обясни как става и със Дзеврчето говорих, а тези от видеоклип, д*рисли    #Cussing out  да не продължавам, че пак яхвам метлата и включвам турбото, бе ....
 
Дори запетаи забравям да слагам от яд и бързина    Mr. Green
 Абе викам ей ся Ферито и да видят как ще им каже ааааааа гид бе,като на Ренка крачола,да не ме ядосват че и Димчо ще викна,кръв няма да им остави,накрая и Бу,да ги задуши с космите си,и ако е останало нещо от тях викам тежката артилерия Емко,да ги мята кат прани гащи Mr. Green

# 695
  • Мнения: 11 820
някой няма ли да предложи нещо за ядене пиене  newsm78
вай МА,кво си обляклааааааа долу
а никазвам  Blush

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Ренка,   Hug то даже и за крачола ти не стават тези  Mr. Green  

Неви, как няма да се ядосвам, джанъм. Тук 10 момичета се пънат всеки ден за да може всички да гледаме и то не какво да е СВЕСТЕН превод и изведнъж някакви п*кли тръгнали да говорят, че да се и заяждат, да обиждат, интригантстват и всякакви подобни, еее ми малко култура и уважение в крайна сметка, аман бе!!!    #Cussing out    #Cussing out
Толкова ми е гузно, че само чакам на готово, дори попитах дали да редя, макар че ми се вижда адски трудно, все някоя щеше да се намери да ми обясни как става и със Дзеврчето говорих, а тези от видеоклип, д*рисли    #Cussing out  да не продължавам, че пак яхвам метлата и включвам турбото, бе ....
 
Дори запетаи забравям да слагам от яд и бързина    Mr. Green
 Абе викам ей ся Ферито и да видят как ще им каже ааааааа гид бе,като на Ренка крачола,да не ме ядосват че и Димчо ще викна,кръв няма да им остави,накрая и Бу,да ги задуши с космите си,и ако е останало нещо от тях викам тежката артилерия Емко,да ги мята кат прани гащи Mr. Green

Еее, добре, определено ме разсмя   Joy   Joy   Joy   Joy   Joy 

# 697
  • Мнения: 727
някой няма ли да предложи нещо за ядене пиене  newsm78
вай МА,кво си обляклааааааа долу
а никазвам  Blush
олеееееееееее ти се УЛЯЯЯ...че всичките ги лепнала вече...нали ИМАШЕ севгили,курабии му правила туй онуй...веднага те обаждам да ти свива сърмите!!!!!!!!!!

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
някой няма ли да предложи нещо за ядене пиене  newsm78
вай МА,кво си обляклааааааа долу
  ееее изнаглява вече,всичко е прилапала,кво е туй ненаситно око твойто Mr. Green

# 699
  • Мнения: 16 938
Момичета извинявайте че не мога да се включвам толкова често но не съм у нас и няма как.А иначе съм против това да се крадат преведените серии и разни други диалози който се пускат тъй като тук има хора които не разбират езика и искат да знаят за какво идва реч това че някой иска да натрупа рейтинг ли гледаемост ли   и аз не знам какво не е честно спрямо момичетата който превеждат.А не ми се вярва някой от тук да им помага с преводите.До колкото знам в фейса има на английски диалозите да си ги преведат от там.Ако не успея да влезна повече пожелавам ви лека и приятни сънища и по спокойно и сигурно ще пиша утре в новата тема. Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 727


ей я Релаксчето

мъж не видяла......опи...спагети не виждала

# 701
  • Мнения: 57
Рени, мерси. Утре ще го разгледам. Само видях, че ни наричат "едни кокошки" и до там спрях  Joy  Joy

Само ще ви кажа - бъдете над нещата. Аз така правя и нямам проблем със себе си.

Лека вечер  bouquet
А не, този коментар е отправен към тях, не към нас.  Laughing
Лека вечер.  Hug

Хаха, така ли, аз нещо започнах отзад-напред и набързо, затова не съм разбрала.  Joy  Joy

# 702
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Релаксче Честити ти гащета  Hug С кеф да си ги носиш  Joy Ония с червените гащи не ти ли разваля фасона  Joy

# 703
  • Мнения: 0
Привет и от мен, дами Simple Smile
Аз по принцип съм си заклета рокаджийка, но тази песен  много ми харесва. Бих искала да ви попитам кой я пее? Имам предвид гръцката песен от поста на Манка ( « #517 Пет., 29 Март 2013, 21:25 »)

Относно ситуацията с преводите и публикуването им в други сайтове. Наистина е доста неприятно. Аз лично си чакам търпеливо преводите, споделени в тази тема. Огромно благодаря на момичетата, които се трудят над преводите.  Hug А когато ми остане малко повече време ще споделя с вас и моята гледна точка по отношение на героите, сюжета, фабулата на филма.

Знам само, че никой друг сериал досега не ме е "грабвал" толкова много.

Хубава вечер, дами  Simple Smile

П.С. Не пиша често, в много от случаите дори не ме "отразявате", но когато ми е възможно влизам тук и наистина ми е забавно с вас.

# 704
  • Мнения: 0
Привет сладурчета!

Влизам днеска малко късничко при вас,че и мойто детенце болно и какво да видя:тука в някви екшъни и интриги искат да вкарат прекрасната ни къщичка.Ма не им се ядосвайте на тия наглярки.И кво търсят от нас,като сме неграмотни?Те,понеже,много грамотните,та не могат да се ориентират/ то си е трудничко де  hahaha /
Ама тя Ренка виновна-вече на 1-ва страница-инфо с упътване  Joy
И някой като пита къде са сериите,който отговаря да пише:отиваш надолу или нагоре на стр.,кликваш с мишката върху 1, отиваш надолу на стр. ... и т.н. и т.н.Така де,да ги ориентираме  
  
усещам големите НОЖИЦИ на Надутото Рени....ще ядат дебелия салам скоро Twisted Evil
Joy Joy Joy

Ави Hugбързо оправяне на детенце Hug

Мдааа и аз това точно си мислех Mr. Greenама се не сетих за тия подлобни обяснения Laughingте затова им е било тлудно на тъпите патки да се олиетилат пли нас Joyв длугата тема ще го има нагледно описано Mr. Greenстига да я намелят че и това е тлудно Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт