Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 62 ~

  • 32 871
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
ААА Звезде, то за 2 месеца, ако се изучаваха тия работи, нейсе. От опит глава не боли. Mr. Green

Изглежда много е схватливо момичето... Mr. Green

# 661
  • Мнения: 22
Понеже току-що прочетох, за ПЕ каквото сте си споделяли - всички знаят, че не съм му фен.
Но не ми пречи да си го обсъждат момичетата.   Peace
Само ще кажа едно относно това, че било нов сериал - аз лично не го приемам като нов, щото главният герой пак си е Емир, майка му е Айсун итнт
А пък да не говорим, че Емко 3 години не влезе в ап 10, докато Фери беше в САЩ, сега с Гюнеш ли ще ми влиза - абсурд.
И последно - то вече в дизифилма такъв отделен сериал няма - всичко в архива е само АФК.
Но не отричам, че Чаги там беше неотразим и пръскаше сексапил с шепи  Mr. Green Mr. Green

# 662
  • Мнения: 0
Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=712368.new#new

Утле ще спя Laughingза туй я пускам сега Peaceда не ме  толмозите Hug

# 663
# 664
# 665
  • Мнения: 466
Хахаха, голям сеир, значи Гиземката, овърша Туркието и се захвана да превзема , к'вото е останало зад океана... Joy Joy Joy Joy
Ми най-много да смени дрогата... Joy Joy Joy

# 666
# 667
  • Мнения: 0
Хахаха, голям сеир, значи Гиземката, овърша Туркието и се захвана да превзема , к'вото е останало зад океана Joy Joy Joy Joy
Ми най-много да смени дрогата Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy

Ани нищо се не види Rolling EyesА видях мустакатко-косматко Mr. Green

# 668
  • Мнения: 11 820
как го търпи тоя бай Ганевски  мустак незнам  Rolling Eyes

# 669
  • Мнения: 22
Марги, за Гизем и САЩ - от нейния туитър, но го писа и Геджето, а и фейсът го каза.
А за англ. език на Гизем - живяла е като малка в щатите, но се самоопределя като "добро" или "средно" ниво /не запомних/ - това е визитката й като миска в Лондон - има го в ютюб. А сега учи фр. филология в Турция.

# 670
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Понеже току-що прочетох, за ПЕ каквото сте си споделяли - всички знаят, че не съм му фен.
Но не ми пречи да си го обсъждат момичетата.   Peace
Само ще кажа едно относно това, че било нов сериал - аз лично не го приемам като нов, щото главният герой пак си е Емир, майка му е Айсун итнт
А пък да не говорим, че Емко 3 години не влезе в ап 10, докато Фери беше в САЩ, сега с Гюнеш ли ще ми влиза - абсурд.
И последно - то вече в дизифилма такъв отделен сериал няма - всичко в архива е само АФК.
Но не отричам, че Чаги там беше неотразим и пръскаше сексапил с шепи  Mr. Green Mr. Green

  + 1  newsm10 Само да допълня за Чаги, че е пръскал сексапил съм сигурна, но за играта му не знам... Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 18 785
Хахаха, голям сеир, значи Гиземката, овърша Туркието и се захвана да превзема , к'вото е останало зад океана Joy Joy Joy Joy
Ми най-много да смени дрогата Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy

Ани нищо се не види Rolling EyesА видях мустакатко-косматко Mr. Green

аз виждааааам  Mr. Green
Аниии  Oha!  coolcool

# 672
  • Мнения: 22
ЕЕЕ Рени 60, ми то не само Гизем, то и кашкавала Беррак /дето се мята по шезлонгите лятоска с Чаги/ и сума ти други се шлайфат там  Joy

# 673
  • Мнения: 18 785
как го търпи тоя бай Ганевски  мустак незнам  Rolling Eyes
пуста му работа няма как  Crossing Arms

# 674
  • Мнения: 22
Звезде, ми точно ме отразяваш, аз за туй си говоря, за чара и други такива Mr. Green А отначало, че беше като препикано мушкато на сета, май всички го признават.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт