Избор ----> Miele Novotronic W9445 или AEG Lavamat Exclusiv 64609

  • 4 291
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мами, предстои ми да си сменя пералнята Indesit (никога повече) и съм се спряла на 2 перални, втора употреба (не ми се дава пари, тъй като трябва да обзавеждам кухнята). До колкото знам Miele след 9-та версия произвеждат читави перални (ест. съм чувала че са най-най), но АЕГ-то също е добра...  newsm78
Колебая се, защото Индезит-а направо ме съсипа по техниците и пералня струваща 500 лева стана Grinning

# 1
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Миелето няма база за сравнение с никоя друга марка

# 2
  • Мнения: 46 631
Абсолютно. И не само след 9-та. Ние преди 5 г. взехме 7-ма и нямам никаква забележка  Peace

# 3
  • Мнения: 0
Благодаря ви много  Hug Hug
Поръчах си Миелето, след около 2 дена ще кажа какво е положението ^^

# 4
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Хайде,ще чакаме.Успешна покупка,да ти служи дълго и безпроблемно......и да почерпиш.

# 5
  • Мнения: 0
Хайде,ще чакаме.Успешна покупка,да ти служи дълго и безпроблемно......и да почерпиш.
Днес пристигна германеца ---- ииии е УНИКАЛНА. Доста стара си е все пак, но работи учудващо тихо  Grinning Има си всичко - всички програми необходими за една "съвременна" пералня и също така опции Simple Smile
За тези които мислят да купят продукти втора употреба --> страшно ви препоръчвам technovision.bg, коректни и запазена техника продават, все едно са като нови, както в случая пералнята и отгоре на това пералнята има 1 година гаранция  (някои продукти имат 2 години) + имат и следгаранционен сервиз ^^  Peace Peace
Черпя с капучино на Senseo + лазаня ^^ Grinning

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте.
Скоро си закупих пералня Miele Novotronic W908(втора употреба), но на по-късен етап разбрах , че нямам ръководство за управление. Вече бяха минали 2 седмици и не ми беше удобно да отида и да си го искам. Дали някои ще ми помогне като сканира своето и ми го изпрати, защото вече трета седмица не мога да си включа пералнята. Не е трудно, все пак съм ползвала и други перални, но все пак искам да използвам максимално добре функциите и. И все пак някои ако има същия модел или подобен на този, моля да ми изпрати ръководството. Благодаря Ви предварително!
Ето и пощата ми-  emi_livi@abv.bg

# 7
  • Мнения: 31
Дими000 прекалено са ви скъпи уредите за втора употреба! При положение,че се продават в Германия и Холандия за по 50 евро бройката.
Даже си видях моята миялна BOSCH Silence Comfort за учудващите 380лв Shocked  при вас.
А аз я купих за 200лв Shocked

Не може уреди втора употреба да струват колкото нови.
До кога в България ще се продават неща ВУ на безбожни цени?

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
До кога в България ще се продават неща ВУ на безбожни цени?

докато има пазар за тях.

Дими с трите нули, ние не сме балъци.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт