Красиви като писани яйца, ще са НОЕМВРИйските деца! Тема №5

  • 20 267
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • USA
  • Мнения: 1 323
Уейв Мария много съжалявам  Hug HugДано съвсем скоро видите положителнияте тестове пак и този път до термин и здрави бебчета на финала Hug!
Звяра стискам палци всичко да е наред и да пишеш как си! Flowers Four Leaf Clover
Аз забравих да кажа,че ми се обадиха с кръвните изследвания и казаха,че всичко изглежда на ред и рисковете са ми ниски.Дано! Praynig
Иначе с малкия тези дни сме по цял ден на вън.Днес му напълних водната масичка и сме поканили и други дечица да се позабавляват заедно на водно парти.  grinning039

# 676
  • Мнения: 94
Здравейте и от мен! 2ри ден ви чета и най-накрая успях!
Звяра, стискам яко палци, дано мине леко!  Praynig
julie___ , мен пък ме дразни, че всички казват айде сега и едно момиченце, все едно ако е момче няма да ни е пълно щастието.
На мен все още ми е лошо и няма признаци да спре. На преглед съм на 21ви, а сега чакам резултатите от БХС-то и ако и утре не ми се обадят в петък ще звъня аз.
За витамините - аз лично няма да пия защото от лекари съм чувала, че излишно уголемяват главите на бебоците. Идва сезона на плодовете и зеленчуците и мисля изцяло на тях да разчитам.
Вие казахте ли вече на всички? На мен от работата не ми честитиха дори, ММ казал на свеки, а тя мислела, че ни било рано за 2ро, защо сме бързали, говорят ми какво го чакало малкия като се родяло бебето и тем подобни. Аз по принцип не обръщам внимание, по никакъв начин и от никого не сме зависими с ММ и т.н., но ми е кофти защо така говорят, при условие, че никой с нищо не ни помага и не сме ги ангажирали изобщо. В такива моменти ми се иска да сме в чужбина далеч от недоволните и само критикуващи роднини!

# 677
  • USA
  • Мнения: 1 323
Лимонче не съм съгласна за витамините и тази квалификация от страна на лекарите ми се вижда много неграмотна,особено като с първата ми бременност не съм пропуснала и ден без да пия витамини,а бебето ми се роди 2.700кг с чисто нормална глава по естествен начин и даже не беше смачкан както на повечето бебета става с главата в началото. PeaceСега пак пия витамини за бременни ,а съм вегетарианка(смятай ,че ям плодове и зеленчуци на корем),но всеки лекар казва,че колкото и да изядеш не е достатъчно за да си набавиш необходимото.Не се обиждай лично мнение Peace

# 678
  • Смолян
  • Мнения: 64
Съгласна с Кайли,ядох плодове и зеленчуци на поразия цяла бременност,пилешко и риба също,пиех витамини нон стоп ден не съм пропуснала а сина ми се роди 2400 почти в края на деветия с съвсем нормална бих казала дори мъничка главичка.

# 679
  • Мнения: 40
Благодаря на всички който ми отговорих те на въпроса.Ще спя спокойно тази вечер както ме и посъветвах те.Приятна вечер на всички.

# 680
  • Мнения: 203
wave  Hug много съжалявам... Имай вяра и всичко ще се нареди Praynig
Добре дошли на новите мами  bouquet

# 681
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен, преди да сте изписали темата. Само седмица не успях да се включа заради празниците и сте стигнали почти до края newsm53.
Предвид това, че на 29.04-бях на ФМ и д-рката ми каза, че всичко е нормално, ето 10 дни по-късно...чакам с нетърпение 13.05 да отида на 2-рата си консултация newsm03.
Май всички сме така.....ако има едно лесно ще си вземем видеозон в къщи  moresmile
Лека вечер на всички smile3524

# 682
  • Мнения: 40
Добро утро на всички! Heart Eyes След малко тръгвам по изледвания включително и за Даун.Стискай те палци всичко да е наред и да е нормално.Ще пиша пак по късно.Междродругото вчера мойта гене. ми каза че сутрин да съм пила по една чаша кафе с мляко и по 200 мл кола и било достатачно за 1 ден.Изненадах се като каза и кола мислих че е забранено.

# 683
  • Мнения: 931
Добро утро и от мен,
относно ранния скрининг и ФМ в 20 г.с. - си имат важност и двете , не ми се спори , не се заяждам по принцип , но това което се гледа в 12-13г.с. е също толкова важно колкото и това в 20 - 22г.с. и естествено всеки си преценя сам за себе си , кое иска да прави и кое не.
Звияра и аз ти стискам ужасно много палци.
Вампи да те ритна и аз , всичко с бебо ще е наред ще видиш, и кви са тия изказвания - направо на амниоцитеза , да отиваш , не ми се струва нормално без правен БХС , някой да те прати ей така на амнио  ooooh!
И точно тука е момента , че ако БХС покаже рискови стойности , не се тръгва да се прави аборт , а се прави амнио, която дава вече достоверна информация , има ли нещо или нямаи тогава се преценя какво следва.
Зори чудесни новини Simple Smile Верно беше време за още моми , че момчетата преварват.
Джуджи  Hug радвам се и за теб , а док по - добре да е сигурен на 100% от колкото сега да каже едно , а после друго Simple Smile
Гери и Габи ще ти честия сините гащи , като потвърдиш на 100% , тия 80 % не ги признавам  Wink
Раде , пожелавам ти едно момиченце за разкош , че да не си сама в семейството. И аз снощи спах много неспокойно .
Наддив , аз сега проучвам въпроса , чета тука разни статии, то верно си е хубаво нещо , ама си е доста финансово обвързано , та ще го мислим с ММ.
Кали и на мен ми се ходи на водно парти , ама аз да се пльосна във водата  Mr. Green
Вержиния палчета от мен и те чакаме с хубави новини.

Абе момичета вие как си снимате коремите , аз не мога и не мога да се уцеля както трябва  newsm78
Еххх така се вълнувам с вас за прегледите ви , айде да идва 14.05. че и ние да се видим с бебо.
Тони , Плодче , Симонка и още доста хора ми се губят тия дни , бързо да минават да се отчитат


# 684
  • София
  • Мнения: 1 289
Добро утро на всички! Heart Eyes След малко тръгвам по изледвания включително и за Даун.Стискай те палци всичко да е наред и да е нормално.Ще пиша пак по късно.Междродругото вчера мойта гене. ми каза че сутрин да съм пила по една чаша кафе с мляко и по 200 мл кола и било достатачно за 1 ден.Изненадах се като каза и кола мислих че е забранено.
Според мен не трябва да се прекалява с кофеина, а не че е забранен. Аз в началото пиех кола като ми ставаше лошо, от газираното ми минаваше и дори не съм повръщала (с едно изключение). А вчера лекаря ми препоръча да си пийвам от време на време за ниското кръвно.

# 685
  • Мнения: 6
За ниско кръвно препоръчвам или айран със сол или спрайт.
Пепита , насочили ли сте се към някоя банка или още сте на фаза проучване.
Аз ще разпитам тези дни една приятелка, която съхранява стволови клетки и на двете си деца и после ще пиша.

# 686
  • Мнения: 40
Извинете мамита за даун ще ме гледат ли вагинално или не?

# 687
  • Мнения: 931
Ами все още проучваме и чета инфо , но ако ти можеш да намериш от информация от първа ръка ще се радвам да я споделиш.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 289
Извинете мамита за даун ще ме гледат ли вагинално или не?
Мисля, че само кръв ще ти вземат и изследват три хормона в нея.

# 689
  • Мнения: 209
Добро утро!
Вчера много хубави новини, много нещо! Пу пу..  Praynig Започваме да оцветяваме с бързи скорости в розово и синьо.   stork-boy stork-girl
Верджиния , преди да дадеш кръвта ще измерят някои неща на бебо и предполагам,че ще те гледат на коремен.Мен ме гледаха на вагинален, но аз съм с обърната матка и не се виждаше добре с коремния.
Пепита , и аз не мога нещо да си снимам корема като хората.Много глупави и някак несъразмерни снимки стават  newsm68 Ама аз не се снимам в огледало..трябва да опитам.По-вероятно е да се получи май. newsm78
Таня , и аз съм на 13.05 на ЖК , а ден след нас е и Пепита.Оххх хайде да идва,че нямам търпение.Тогава ще съм в почти 15г.с и се надявам беб да се покаже и док да успее да види , та да спра му викам ТО като на извънземно  1crib
Лимонче , моите близки и приятели почти всички вече знаят.А реакцията на свекито ти е много тъпа според мен като се има в предвид ,че не изисквате нищо от тях.Това е още едно внуче все пак.Още една огромна радост.И мен ме дразнят такива изказвания.
Аз на 13.05 съм на ЖК и броя дните вече на обратно.Корема започвам да си го усещам вече..като се завъртам ако се напрегна да стана от леглото, в определени пози на седене.Усещам,че нещо става там , а до преди две седмици забравях,че съм бременна. bowuu
Хубав ден!



Общи условия

Активация на акаунт