БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 70 538
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 860
И за мен шиенето е удоволствие, но покрай многото почивни дни може и нищо да не подхвана, че троловете са вкъщи и все някой ме дърпа за нещо, пък и вече времето е за много дълги разходки... Добре и доволно да си починете, скъпи дами!

# 16
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 405
 Hug наскоро попаднах на четиво за Великден, ако го открия пак ще дам линк, та там се обясняваще, че точно през страстната седмица се почиства дома (понеделник, вторник и сряда), четвъртък се боядисват яйцата и се пекат козунаците, не се пипа друго, петък също не се работи, събота, който не е боядисал яйцата ги боядисва, неделя празник  Hug

с една дума, спокойно можете да работите от понеделник до четвъртък, а тези, за които бродирането е забавление, а не работа, могат да бродират и през останалото време Simple Smile

# 17
  • Мнения: 617
Може ли някой да сподели линк към схеми на религиозни мотиви. Майка ми иска да шие нещо не много голямо за църквата в селото и. Нищо подходящо не успях да намеря до сега.

# 18
  • Мнения: 7
Бачийска, чудно оформление на новата тема, както винаги!   bouquet

albenapd, много кипри яйчица!    smile3501 А дръвчето е просто страхотно!  Heart Eyes

Нямам какво да покажа.  Sad Хвърлих се в приключение не само с чистене, но и с подреждане, пренареждане, разместване. А като се оправи времето, трябваше да оправя и китките за тераската, че да има къде да пийваме кафенце на хубавото време.  Grinning Утре имам последни довършителни работи и вече твърдо е решено къде ще разпределим останалите почивни дни. Тъй като ще са при бабите, смятам да си взема моето прословуто колело и да понапредна още мъничко. Даже с нетърпение чакам да заминем и ако мога да отдъхна с игла в ръка!
На вас момичета, пожелавам весели празници! Нека на всяка една от вас плановете за тях бъдат осъществени!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 94
Мимиченца- кокиченца искам да Ви покажа какво съм почнала да шия сега- , стигнала съм до тук Искам да Ви покажа и моята пандичка рамкирана-
Аз лично шия и по празниците- особено сега за Великден изпращам мъжо при майка му за седмица и мисля само да шия, шия, шия...... на спокойствие  Rolling Eyes newsm44

# 20
  • Мнения: 0
честита нова тема
весели празници
за мен шиенето на гоблен е удоволствие
 затова шия винаги когато мога без значение дали е празник или не , и сега шия и мисля до великден да го ушия  newsm78

гоблена е оригинал на фирмата "чудесна игла" и е един от подаръците които получих за великден започнах го на 20.04 2013г и ето до къде съм

# 21
  • Мнения: 19
Големи красоти ни предстоят, браво Бачийска страхотна нова тема!
Албена много хубаво дръвче, хайде тия дни да се накичат всички къщи, софри и моми! Весели празници и до бод!  bouquet

# 22
  • Мнения: 11 518
Записвам се в новата тема  Hug

Не съм шила много отдавна и се надявам да шия през почивните дни  Heart Eyes

Делфинче, ако правиш поръчка скоро от 123 ще свирнеш ли?  Hug

# 23
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
    Благодаря за новата тема!Има ли схема на тези сладки пиленца в началото на темата?
    Весели празници и от мен на всички Вас ,прекрасни дами!Бъдете здрави!

Схемата е авторска на една рускиня от осинката. http://club.osinka.ru/topic-69653?p=8329592#8329592 Тъй като тук линка е неработещ, жената го е пуснала в страницата си. Скачать Easter chick and duckling.rar с WebFile.RU

Това е част от албума й. http://tani211.gallery.ru/watch?ph=wMd-dLawP

Има страхотни неща.

# 24
  • Троян
  • Мнения: 141
Много интересни и красиви неща видях,Бачийска рано рано се заровихв това Галери  Crazy

# 25
  • Мнения: 0
С едно голямо закъснение изказвам големите си благодарности на  Pepen, delfin4e, albenapd, miss emerald, lille kanin, boneli
За оформлението на фотосите - аплодисменти за albenapd
Подаръкът от Пепи  
от ИВ  
от Бени
от Тони
от Маги
от Нели Божинова
Момичета, не подаръците, а Вашата обич, ме накараха да се почувствам специална и обичана.
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!!! newsm51

# 26
  • София
  • Мнения: 9 850
Да се запиша и аз да следя темичката, аз нищо не шия напоследък, никакво желание нямам Sad

# 27
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
И аз да се запиша в прекрасната нова тема! Смятам да се отдам на шиене по празниците, че дракона ми нещо изоостана...Етап от него следвашия път, сега първото ми бискорню - големичко ми се вижда, но много си го харесвам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 265
Да покажа обещаното. Скромно етапче, но сега през почивните дни ще напредна Grinning

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да покажа обещаното. Скромно етапче, но сега през почивните дни ще напредна Grinning

 Shocked Как скромно, бе жена, ти не спиш ли? Кога го уши това.Много красиво става. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт