Малката скумрийка Сийка през Юли ще роди хамсийка - тема 26

  • 22 188
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 78
Здравейте момичета,дано новата тема е пълна само с хубави новини!Хубав ден на всички!!! Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 377
Толкова много момичета се губят.

Има и сърдити, е добре де големи хора сме,не може да се сърдим за глупости. Много ясно, че когато сме една сбирщина от бременни женки все ще изникне конфликт. Нека не си забелязваме или да си прощаваме. Толкова време изкарахме заедно, през толкова трудности минахме-пак заедно, ето малко ни остана нека да сме пак всички-заедно.
Аз лично ви мисля всичките, че даже и понякога сънувам някоя. Нормално е, свикнахме.

Ето нова тема, време е да загърбим всичко негативно и да си кажем каквото било-било, здраве да е, и да се запишат всички които не са писали скоро и тези които се зарекоха да не го правят вече.

Предстои ни най-хубавото нещо в живота -да станем майки. Нека всички да го изживеем заедно и заедно да тръпнем и плачем на хубавите новини.
Hug

# 32
  • Мнения: 4 841
Весе с времето по една или друга причина много хора отпадат от темите. Аз като започнах да пиша в отчетната тема на сина ми имаше толкова много хора да пишат, че не смогвах да чета постовете, и моите като нова мама се губеха доста често между редовете. Не спрях да пиша, понеже ми беше полезна темата и обменяхме много опит и главоболия. Обаче ела да видиш сега - няма никой. Май аз си останах най - редовната там  Rolling Eyes Една по една момичетата отпаднаха. Де по сърдитни, де по други причини. Най зле стана когато започнаха работа. Покрай децата, работата и забързаното ежедневие не оставаше време за форума. Няма как , така става  Tired

Важното е да не се забравяме, понеже тука изживяваме едни емоции заедно, които не можем да изживеем със семейството и приятелите.

Като каза сънуваш ме подсети аз какво сънувах тая нощ. Със Сандалка раждахме заедно при моя гинеколог  Crazy Аз родих нормално, а Сандалка секцио понеже бебето се беше запънало и не искаше да излиза. Родих без нито един шев и бях невероятно щастлива и ходех при нея да и правя компания в реанимацията. После се сетих, че каквото сънуваш, на яве ставало обратното. Та Сандалка като родя бързо да ми се явява на свиждане  Crossing Arms  smile3532

# 33
  • Мнения: 11 747
И аз ги гледам при Родени-те, че след годинката като се върнат повечето на работа и темата умира. Пък и лятно време на разходки с децата по градинки..., какво да правят във форума. Сега, обаче, е друго. Хем сме най- свободни, хем най- развълнувани. И много- много като не може да се излиза в жегите, пък и дълги преходи трудно стават.
Аз днес дебнах Флай. Ми никаква я няма. Успокоих се, че вчера е влизала във форума, а онзи ден е писала, но по други теми. Тук от 11 дни не се е появявала, но по други теми си е писала. Важното е, че е добре.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 498
Весе, вярно е, отпадат хора от темите по различни причини, особено след започване на работа. Но в тази тема е факт, че постове на много хора минават между другото, не им се обръща внимание и явно на тези хора не им е приятно и спират да пишат. Сравнението го правя с темата, в която пишех със сина ми. И там имаше много народ, но някак имаше и повече внимание към всички постове. Може би се дължи на факта, че имаше много срещи на бременни, познавахме се лично и някак всички бяха по-задружни, не знам.

# 35
  • София
  • Мнения: 377

Аз днес дебнах Флай. Ми никаква я няма.

И за нея си мисля, тя защо спря да пише? Да не са се скарали с някой докато аз нямах лаптоп?

И много още няма, да не ги изреждам по имена.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 318
Весе, нещо на сантименти си го ударила. Агнес е права. Аз също се бях сетила за Флай, но важното е, че е добре. Радвам се, че Сандалка понамира време да пише в темата, тя е полезен потребител.
П.п. Утре ще ходя при лекарката, ако искате ще се включа с новини от чакалнята Laughing

# 37
  • Мнения: 351
Здравей те момичета .Аз не съм писала отдавна знам но имах неразположения със стомаха и се чувствах много зле ;и бях изпаднала в една дупка и нищо не ми се правеше.Не се сърдя на никого всички сте готини и ви следя с интерес.Много отслабнах;направо бебетата взеха всички сили от мен .Бузите са ми хлътнали краката ми отслабнаха;дупето.То хубаво но вече почвам да се притеснявам как ще изкарам до 36 г.с.а хапвам непрекъснато по нещо но  те явно сега много растат и всичко дърпат от мен и за мен нищо не остава.
Днес съм на лекар и ще видим колко са пораснали .Ще пиша като се прибера от прегледа.

# 38
  • Мнения: 1 350
МОмичета,нормално е отчетните теми да замират по някое време.Някак си в началото ,до към годинката ,въпросите и обмена на информация са повече.После вече всичко си знаеш Sunglasses
Много малко августинското бебе,стискам му палци.Вярвам ,че има шанс! В предишната ни отчетна,априлки 2010 ,си имахме бебе още от януари месец.Живо и здраво да е детенцето,наскоро стана кака Wink
Аз за себе си някак се успокоявам ,че бебето като има 2 кг примерно ,в нашите седмици има огромен шанс да оцелее и ми е по-леко на душата ,не го мисля толкова вече.Виж за друго се настройвам ,че ще откарам точно до термин.Защото предния път чаках раждането още от първия ден на деветия месец ,а родих ден преди термин и накрая бях кълбо от нерви.Този път се надявам поне тези негативи да си спестя ,защото беше ужасно изнервящо.А сега ,с голямо дете и в тези жеги сигурно ще е кошмар накрая.Та си повтарям всеки ден ,че ше раждам на 20 юли,дано да ми се набие в главата Crossing Arms Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 11 747
Не знам защо  Thinking

terpsyhora, колкото и много срещи да има, няма как да се срещаме тези, дето сме от други градове. Аз и не харесвам поименното обръщане към всеки - една дълга колона от 10- 15 ника и за всеки по нещичко, да не се сърди. То без никаква стойност, но там две думи да има. И мен не ме отразяват всеки път, дори може би в повечето пъти, ама си пиша. Вече съм го казвала, понякога е в стил 'мило дневниче' - изливаш си душата без да търсиш обратна връзка. Искрени и дълбоки постове са ми по- интересни, от колкото по две дежурни думи за всеки, ама само да си види ника подчертан и да се чувства забелязан. И в крайна сметка на сила хубост не става. Който не ще да пише - да не пише. Насмалко да пиша ЛС на Флай, да питам защо я няма в темата, след като си е във форума, но после ми се стори неуместно. Тя си знае и си е нейна работа.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 318
Глезотийке, успех на консултацията. Аз пък, като съм се подула, като балон- голям келепир Crossing Arms

. Който не ще да пише - да не пише.
Веднага те отразих. Напълно подкрепям Peace

# 41
  • Мнения: 4 709
Глезотийке ти внимавай с това отслабване, четох постовете на мамата от август преди да роди и тя се е оплаквала, че отслабва.
Пина то и аз като тебе мисля, ама някои се сърдят, та като има какво да кажа предпочитам да е по 2-3 лични неща, да не се сърдят на мен поне  Laughing
Данче то и аз си повтарям, ама предпочитам по-рано да е  ooooh!
Матурата свършила, писала есе пък ще видим накрая резултата.

# 42
  • Мнения: 7
Ух, харесах две столчета за кола, ще ги постна, ако искате си кажете мнението, че не съм поръчвала така до сега и да няма уловки, които аз не мога да видя! Simple Smile Благодаря!

http://prodavalnik.com/stolche-za-kola-maxi-cosi-citi-0-13-kg-i15750533

http://prodavalnik.com/stolche-za-kola-0-13-maxi-cosi-i-podark-kenguro-i22867487

ако си от софия няма проблем, ние си купихме комплект Количка 3 в 1 - зимно лятно и кошче за кола от продавалник, обадих се отидохме да я видим и я взехме Simple Smile виж само кошчето да има и сенник. И моето е на Макси Коси Много е хубаво и питай дали има калъфки за новородено. Добре е докато са манички да им е право на гръбчето. Нашето кошче за кола има 2 възглавници. една за под дупето и една за главичката Simple Smile

# 43
  • Мнения: 120
Хоп и ние в новата тема Simple Smile - името й ми допада - лятно, морско, веселяшко Simple Smile

Успех и късмет на децата сматури - 7-ми и 11-ти клас.

Здраве и късмет на малкото августовско бебе.
За всички нас, не забравяйте, че малко остана и да се пазим!

Има гаден вирус с висока температура,племенника ми се разболя, после сестра ми и майка ми, но е добре да се посети лекар според мен, не отлагайте.

За столчето за кола - аз взех комбинирата количка със столче/кошница. При проучването ми, едно момче от Вис Виталис спомена, че не е препоръчително новороденото да стои дълго време в кошницата, защото не били изцяло хоризонтални (без значение от марката и цената на кошницата)..., та къде е истината?!

И накрая извинявам се, че не винаги се обръщам поименно, но се обърквам малко в никовете и трябва да водя бележки, за да съм коректна.

P.S. ще ме включите ли във Facebook групата на кого да изпратя данни?! и ще се радвам да се запознаем на живо Hug

Последна редакция: вт, 21 май 2013, 13:43 от wwwaz

# 44
  • Мнения: 351
Те всички така ми викат ;но като се гледам в огледалото и виждам ;че не е нормално но никой не ми обръща внимание ;всеки ми вика ти какво искаш да си 30кг отгоре и да не можеш да дишаш.Е не съм съгласна поне да имах малко бузки;така крачета а аз само един корем.Досега съм качила 5 кг.Явно много се вманиачавам;крайна сметка каквото дойде.А интересното е че бебетата вървят много добре ;явно всичко се трупа на тях.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт