На ЮНСКИте бебоци малко им остана да се гушнат в мама!

  • 24 035
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте,
Първо да честитя на всички новопоявили си мами,които съм изпуснала - да са живи и здрави и те и бебоците!!!!!
Мен днес на обяд ме приемат в болницата и за утре сутринта ми е планирано секциото. Стискайте ми палци. Когато мога ще пиша  Hug

# 736
  • Мнения: 5 393
krasi_kh - успех, стискам палци всичко да мине леко, ти да си спокойна!

# 737
  • София
  • Мнения: 56
Честити бебчета на новите мами! Heart Eyes Краси, Нагаина, стискам палци всичко да мине наред и да пишете после, да се похвалите със здрави и прекрасни бебешори  Hug
За чайовете, на мен ми казаха за някакъв, който се продавал в билкова аптека в Красна поляна. За съжаление не ми казаха марка, а само, че бил в зелена опаковка и бил по-добър от разните му хипове и др. Crossing Arms Мисля тази седмица да я издиря тази аптека, да запаля колата и ако го намеря, ще споделя повече.
За люлеенето на бебето и аз като Мгамишева мисля, че е супер грешно да се учи да се люлее, това е като с научаването да е вечно на ръце - в един момент малкото човече запова да реве като го оставиш на едно място и няма оправия.

# 738
  • София
  • Мнения: 39
krasi_kh - успех, стискам палци всичко да мине леко, ти да си спокойна!
Hug и аз се присъединявам  Praynig

# 739
  • Мнения: 751
krasi_kh, стискам палци, всичко ще е наред утре Simple Smile

Честито на galimira и Toni78 за бебенцата.

mgamisheva, мисля, че има една билкова аптека срещу мола на Стамболийски, на Скобелев (в посока от Руски паметник към Стамболийски), в блока срещу мола. Ако там не ти е удобно, виж къде има по-близки. По-добре си вземи семенца, както си решила, и си ги вари, отколкото чай на пакетчета. Действието би трябвало да е по-силно.

# 740
# 741
  • София
  • Мнения: 533
Въпроса е, че парния има открита метална част, която нагрява водата и съответно се изпарява и така стерилизира. Водата (както в рекламите за калгон и пералните машини) ако е по-варовита с това изпаряване започва варовика да се лепи/отлага по нагревателя и започва да топли по-слабо водата, съответно може да не успее да я загрее до определената темп. и да я изпари.
Моят е на ТТ и Канарчето може да потвърди че нама никаква открита част, всички нагреватели са под пластмасите и до тях не достига никаква вода. Аз лично не съм и виждала по моя никога отлагания от котелен камък по пластмасите, но ние сме към Горнобанския водопровод и водата не е никак варовита. И все пак Канари може да пробваш да сложиш във водата една лъжица оцет, да го пуснеш да едно изваряване и после да хвърлиш водата. Аз да си призная никога не съм го правила, просто го измих хубаво с веро.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 714
Мда,ще изчакамбоще малко и ще видя как ще почистя-баистина няма открити части.не знам-мен нали х ме няма в почистванията ама има лепенка на самия уред с напомнвне,та си викам сигурно е важно

Общи условия

Активация на акаунт