Днеска бебе, утре - две, ЮНИ си дойде.

  • 30 453
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 20
момичета, има ли будни?! преди малко усетих леко пукване и ми изтече една бистра течност с малко бяло в нея, без кървави нишки... това тапа ли е, води ли са?!  Shocked Shocked Shocked Получих и една лека кратка контракция...сега няма да спя от притеснение... Rolling Eyes

# 676
  • София
  • Мнения: 1 714
Куцо пиле,за мен това са води.можеш да изчакаш да те почнат контракциите и да засичаш. Hug а утре ще чакаме новинка-успех Peace но ако нямаш контракции е добре да те види лекар и да прецени изтичат ли наистина.прави се тест като занесеш течността на превръзка примерно.при Вилито беше същия случая...

# 677
  • Мнения: 20
дано не се паникьосам!...

# 678
  • Paris, France
  • Мнения: 285
i az sum tuk, s edna ruka durja bebo, koito suche, s drugata - telefona i vi cheta.stiskam palci da sa vodi i utre da se gushkate s bebko. Kanarche, a toq film Nevuzmojnoto naskoro go gledah i osobeno sled kato veche sum maika, mnogo navugre go vzeh i rev, rev... Simple Smile Strashen film, dobre izpipan.

# 679
  • София
  • Мнения: 1 714
И аз така Simple Smile) но се оригваме ... И на мен страшно ми хареса-нищо че по американски има хепи енд-вае пак е тру стори Laughing
Куцо пиле се загуби...може и да получим наистина новина Simple Smile

# 680
  • Мнения: 20
Добро утро, момичета! Снощи имах 2-3 контракции...и това беше. Притеснява ме обаче ,че теча продължава, а тапата се появи преди малко. Щом легна по гръб и усещам много вода между краката.  Rolling Eyes Чакам да стане поне 8 ч. за да звънна на докторката, че баш в неделя....

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 324
Добро утро, Куцо Пиле, айде стискам палци, аз все още съм си затапена и си бременея ....уф, че тежка вечер беше с много въртене в леглото и ставане да пишкам  #2gunfire

# 682
  • Мнения: 289
Искам да попитам консултантките:
 -при изцеждане едната ми гърда не тече на струички,ами като капчици.Това означава ли ,че са запушени каналчетата или не?
-кога мога да спра да си изцеждам гърдите?

Здравей mimmetto и честито бебе!  Hug
Много майки забелязват, че има разлика в двете им гърди, че едната се пълни малко повече или, че струйката на млякото е по-силна, това е напълно нормално. При запушвания на млечни каналчета обикновено се усеща дискомфорт или болка, мястото може да се усети като натъртено или да се появи зачервяване на гърдата. Най-често се получават, когато е имало препълване или пропуснато кърмене. Доколкото разбирам при теб няма подобни усещания, нали?
 Относно изцеждането на гърдите, когато не се цели увеличаване на лактацията например или събиране на мляко, ако на майката се налага да е разделена от бебето, то е по-скоро ненужно. Допълнителното и често изцеждане на гърдите може от друга страна да предразположи хиперлактация, а това може да създаде рискове от запушвания, в резултат на неизсукани количества мляко, които се задържат в гърдата и би било добре да се избягва. Ако обаче в някакъв момент усетиш препълване и бебето не желае да суче, за да облекчи гърдите би могла да изцедиш малко с помпата или на ръка, за да отпусне малко напрежението и да се предотвратят запушвания
 Ако има нови въпроси питай!  Peace Желая ти сладки мигове с бебчето и успешно и дълго кърмене!  Hug

# 683
  • Мнения: 1
cvety тук съм за жалост, термина мина вчера, бях на преглед, далече е бебчето още Sad
дейзи, foxy, donito още малко Wink
Жегата, отоците и напрежението растат, но в крайна сметка по един или друг начин до една седмица и ние Wink
Alex Да ви е жив и здрав , Дими! Много е сладичък Simple Smile Радвам се, че вече сте добре, бяхме се притеснили  Hug
Kutco pile стискам палци !
foxy и ти според мен , всеки момент .. те очакваме  Praynig  Успех!
На мен ми се губят Роси и Коледна звезда

# 684
  • Мнения: 1
Kanari Честита помпа, пожелавам ти с нея да се 'родиш' Wink и да сизаслужава инвестицията, в твоя случай определено ти трябва, дано те улеснява  Hug

# 685
  • Мнения: 23
Здравейте момичета.
Куцо пиле какво става? Води ли са....стискам палци ако си тръгнала към родилното!  Hug
Аз също имам някакво намокраяне на гащите, нощеска и днес сутринта,ама е едно малко петно.През нощта си смених белиото,и сутринта като станах пак имах едно мокро петно,без разни течения и т.н... абе като вода си е newsm78 сложих превръзка,пък ще видим.Дали може да са води това...и да изтичат по малко?  newsm78 както разбирате и мен ме бройте в неродилите още,тъй че сме доста...юни не е свършил момичета  Hug
Аз бях казвала преди,че жегите ми дейстат ужасно  #Crazy потене яко и постоянно имам нужда от хидратация  Mr. Green иначе запъхтяване нямам отдавна,но вкъщи си спим на климатик,че няма спане иначе.

# 686
  • Видин
  • Мнения: 7
Ха здравейте - не съм се обебила още, честито на Коледна звезда и другите ни нови майчета от фейса, ама не им знам никовете тук във форума, тази нощ плодотворна била   bouquet
Да са живи и здрави малките съкровища и много да ви радват, а на вас бързо възстановяване!  Hug

Куцо пиле стискам палчета скоро да се гушиш с бебе!  Hug

Донито и аз ставах много тая нощ, пия вода много и през половин час - в тоалетната  Shocked

Венива и ние спим на климатик, иначе се не трае, но много се чудя като се роди бебка какво ще правим с тоз климатик, ама то без него е 30 градуса в стаята, така подържам 27, все си мисля че направо няма да го спирам и да си свиква на него още от началото знам ли?  newsm78

Дрдд, няма страшно, той и доки викаше, че до неделя гаранция съм родила, ама нейсе, тук съм си и не съм още, утре ще ходя на тонове и да ме боцкат, пък ако не се обебя на термин, пак на 27 ме вика, да ми дава направление за болницата и за системка  #Crazy

Дейзи тук ли си още?  Simple Smile

# 687
  • Видин
  • Мнения: 7
Разконспирирах и Цвети 86 че вече гуши бебе, хайде другите мами признайте си кои сте  Mr. Green
Да и е честито и тук малкото съкровище и бързо възстановяване!

Аз като гледах първата страница - то има толкова много майчета необебили се или поне не споделили новината и се чудя кога ще минем към другата отчетна родени през 2013, може би някои от тези мами въобще не пишат във форума  newsm78 ама и аз нищо не разбирам от тия форумски оформления и пускане на теми, май Ади щеше да пуска новата темичка, че гледам приближаваме 50 страничка  newsm78

# 688
  • Мнения: 2 515
ivelin4ozz, Veni_Vivi, Cvety_U86, КоледнаЗвезда и krisskata са новите мами Simple Smile Да им честитя и тук, много здраве и щастие  Heart Eyes

Foxy, според мен от пишещите необебили се мами останахте много малко, та като родите тези дни и вие и аз се чудех дали ще чакаме още някой или ще ходим направо в 'родени'.. И аз не ги разбирам тея неща, ще кажат момичетата с повече опит  Simple Smile

Аз пък повече няма да се хваля на за нищо - снощи май ни сполетяха колики за 1ви път и се чудя дали не е от кърмата която й дадох преди да си легнем, че бяхме на вечерна разходка и ядох цаца, пържени картофи и една биричка, според мен се е получила ужасна манджа  Confused Милото ми мише, цяла нощ мрънка и пъшка, а днес на обяд за половин час се изцвъцка стабилно 3 пъти и мисля, че вече е по-добре. Ще й дам довечера от чайчето на Хип, да видим как ще изкараме тази нощ..

# 689
  • Мнения: 23
Честито на новите майчета!Да са ви живи и здрави рожбичките и много щастие ви желая!  Hug
Иначе за климатика,мисля да пускам климатика в хола и да отварям спалнята и така,че да не духа директно иначе е 28 градуса и е сауна някаква.

Общи условия

Активация на акаунт