Домакини - първи сезон/петнадесети епизод

  • 35 528
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • UK
  • Мнения: 5 999
Стади, преди да се сложиш ваксината се убеди, че детето е здраво - никакви зелени акита или дрискане, никаква хрема... И всичко ще е наред!

Има ли хора за приказка?
Ако няма- да сядам да гУедам нещо...
аз съм тук и си чакам скайп връзката Crazy

# 676
  • София
  • Мнения: 2 265
Приятно чакане... Hug. И аз днес говорих с мама по скайп - да е жив и здрав който измислил видеовръзката... Като спомня 2000 година ... и 3,5 години без да зърна ММ и Миленка как не го позна... - беше почти на 6..., а замина като беше на 2,5...

# 677
  • Мнения: 11 592
И аз съм тук. Heart Eyes

# 678
  • UK
  • Мнения: 5 999
Луси Hug ние не ползваме видеото Rolling Eyes т.к сателита е на кораба и вечер ooooh! всички се вкл да говорят Mr. Green и връзката и без това е кофти, а ако се и вкл видеото, съвсем я няма Crazy

# 679
  • София
  • Мнения: 2 265
Е, вие поне не за дълго...

# 680
  • UK
  • Мнения: 5 999
Е, вие поне не за дълго...
На мен, не ми се стори така Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 843
Лус,знам,че трябва да е напълно здрав за ваксините.Ако не се оправи скоро коремчето му ще искат направление за гастроентеролог.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 265
Лоша работа...
На колко стана вече и какво му даваш за коремчето...

Аз на моите съм давала ентерол на прах, не цялото- като разтворя в 20-30 мл вода - една чаена лъжичка, но съдържа лактоза - нали не е алегричен към млякото? По-добре питай педиатър

# 683
  • София
  • Мнения: 11 762
Добър вечер, красоти неземни!  Hug
Кой е тук и кой го няма? Проверка ще има.Аз съм тук и докладвам какви ги свърших днес. Сладкото е сварено и напълнено в бурканчета. Стана страхотно. Цун по ръчичките на Марчето, много си ги умея тези работи.  Simple Smile То, циганката нали умря, та аз да си се поФаля. Ще черпя някой ден.  Simple Smile
Какви ги свършихте вие, да се докладва!!
Ста-ди, при малките деца се случват такива неща. Не се притеснявай, ще ви мине. Докато храносмилателния тракт започне да работи правилно при бебетата минава време. Не се тревожи, но попитай лекарката за всеки случай.  Peace
Кака Дака, после да ни разкаже за купона.  Simple Smile
Чакам да се появите.  Hug
пп извинявай те, излезна всичко в синьо, `що така...натиснах нещо грешно.

# 684
  • София
  • Мнения: 2 265
Аз нищо не правя. Вися на компютъра - от сайт на сайт, одноклассники, фейсбук... Че 2 седмици практически без компютър....

Всички се радват на покупките, аз се радвам, че никой не ме закача...

Пускам по 2 перални, че бавно съхне и от понеделник започва яко гладене Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Марче, а сладко от какво?

# 685
  • Мнения: 2 169
Ехо - ехо, тук съм и аз Grinning
Днес си помързелувах подобаващо  Mr. Green Тримата с малкия и мъжа ми го ударихме на разходка и релакс и сега се чувствам супер. Утре мисля да повторя, ама само с малкия, че мъжо ще работи цял ден.
Рапорт даден  Simple Smile

# 686
  • София
  • Мнения: 2 265
Браво Вио Hug

# 687
  • София
  • Мнения: 11 762

Марче, а сладко от какво?
От боровинки и бели череши. Фръц. Както казва Коконка - фръцла.  Simple Smile Доволна съм от успехите си, то пък  едни успехи.....насаме с котлоните.  :35
Ехо - ехо, тук съм и аз Grinning...................
Рапорт даден  Simple Smile
Рапорт приет!! Добре си прекарала, няма лошо. Утре пак.  Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 2 265
Марче, а колко много си направила? Да кандидатствам за едно мааалко бурканче Embarassed Peace Praynig

# 689
  • София
  • Мнения: 11 762
Людка, по един килограм. Не излизат много, по три бурканчета /330 гр/ от вид сладко. Но определено мога да кажа, че става бързо и лесно. Изчистваш черешките, измиваш, посипваш с 1 кг захар, престояват една нощ и после вариш на средна топлина на котлона за 25 мин. Не доливам вода, само колкото си пусне от плодовете. Насипваш в затоплени и сухи бурканчета и обръщаш веднага за да хлътне капачката. Това е. Досадно е само това, че трябва да се отпенва /така ли се пише и казва  newsm78/ докато се вари. Същото е и с боровинките. А, слагам и по една ванилия и разтварям накрая в малко вода лим. киселина за да не се захароса.

Последна редакция: пн, 15 юли 2013, 00:38 от marche14

Общи условия

Активация на акаунт