Фотография за начинаещи - 9 тема

  • 25 067
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 292
Ден 4!

"Once upon a time there were four little Rabbits..." by Silvia Milanova, on Flickr

 Момичета, някоя от вас има ли проблеми с фокуса с канонския 50mm f/1.8 II ?

# 61
  • София
  • Мнения: 4 033
С малко закъснение и аз се включвам в летния проект, за 4-ти път вече, много си обичам предните ( за харесване не говоря  Laughing):


1a by Eli Mishe, on Flickr

# 62
  • Мнения: 119
Докато се усетя сте изписали 5 страници.

M by Nora Varna, on Flickr

С малко закъснение и аз се включвам в летния проект, за 4-ти път вече, много си обичам предните ( за харесване не говоря  Laughing):


Ели страхотно начало!

# 63
  • Мнения: 1
Моят 4 ден, ще ви досаждам с децата тази седмица, но другата си ги пращам при баба и дядо и няма да мога да ги снимам, поне не всеки ден. Мъчих някакви Флорабели, но несъм сигурна дали ми се получи, искам да е слънчева

4-93 by evelinaedreva, on Flickr

# 64
  • софия
  • Мнения: 3 425
Браво бе!!! Нова тема, че и пет страници  Laughing
 Успех на всички, които подеха проекта!  bouquet Честита ни нова тема, да ни е на светлина и фокус. Изи, благодаря ти!
 Да се отчета с днешната снимка и ще бягам да видя какви сте ги творили, че пак изпуснах. Mr. Green

IMG_4032 by Svetoslava!, on Flickr


 Момичета, някоя от вас има ли проблеми с фокуса с канонския 50mm f/1.8 II ?
Аз. Понякога си го слага където си иска.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Силно начало дадохте всички  Hug

DSC_9024-1 by anton.slavi -hera, on Flickr


Ден 173 by anton.slavi -hera, on Flickr

# 66
  • Мнения: 5 710
Тази или ви харесва повече? Simple Smile

# 67
  • Мнения: 7 009
Втората, Лени  Peace

# 68
  • Мнения: 292
Втората, въпреки че бих зачистила леките петънца потекло масло. Като композиция е чудесна!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Руми, отивам да търся онова лавандулово поле до Добрич, за което ми обясни и какво да видя - току-що окосили лавандулата и я товарят на камион! Почти се бях примирила, че явно тази година няма да снимам такова нещо, мъжът ми ме успокоява, че не е свършил светът  Laughing , пътуваме обратно към Варна, но по другия път и пред мен се плисва най-невероятното лавандулово море, за което си мечтаех  Simple Smile На това отгоре в "златния час"!

Естествено, ден 4:


Лавандулово море (4/93) by Mim'sMadMoments, on Flickr

# 70
  • София
  • Мнения: 1 210
Ей, Мимс, толкова се радвам за това поле - все едно аз съм го снимала Hug
Много красиво Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 161
lenilaf - втората Simple Smile


Treasure in The Grass by Villysweety, on Flickr

Чудя се дали да започна седмичен летен проект, че всекидневния ми е леко непостижим и тежък Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 210
Вили, много хубав портрет Simple Smile
Аз може да се включа за седмичен летен - всекидневно ми е тотално невъзможно Mr. Green
Какви правила и откога? (никога не съм правила подобен проект и ми е малко неясно)

# 73
  • Мнения: 5 173
Да си постна госпожицата:
_DSC0288 by Galika_, on Flickr .
Мимс, завид, завиииииииииииииииииииииид Twisted Evil.

# 74
  • Мнения: 5 710
Мерси много за коментарите, и аз харесвам втората. Опитах се да я кропна и завъртя да я изправя, но се губи лимона, пък специално се е хванал ( случайно) и прави хубав цвят там... Нищо, следващия път ще е права.
Това поставя ?са - използвате ли грид на лайв вю-то си?
Аз пуснах този по-едрия, за да гледам за 'златното правило' по-скоро, но ми се струва, че и другия има предимства  ( не знам какви,..)

Лавандулата е жестока! Аз харесвам сега тези златни посърнали треви , около мен ( в Италия съм, ако някой не ме познава, защото съм ветеран тук и имам чувството, че всички ме познават хахахха), та около мен има лозя, огромни полета с тази прегоряла трева, праскови... има чудни изгледи, трябва да събера кураж да снимам ( нещо)Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт