Още мъничко остана с бебче да е всяка ЮНСКА мама

  • 31 598
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Kutco Pile,Veni Vivi, честити рожбички! Да са ви живи и здрави, много да слушат и да ви радват!  happy bd

donito81, мила, стискам палци за утре, всичко ще мине добре сигурна съм!  Hug

Охх, тая сутрин като станах и отидох до тоалетната имах кървеникава слуз по бельото... Тапата е, няма какво друго и вече съвсем изгубих търпение. Утре е терминът, няма никакви други признаци, нищо не ме боли, всичко си ми е наред  Mr. Green дано и при мен се случат нещата вече и не започна да преносвам......

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 324
Васи  Hug Hug Hug
Доки ми каза, че въпреки 4-те дни след термин, бебо не бил преносен, водите и плацентата са си в норма, абе мога да изкарам още един месец така   Joy

# 47
  • Мнения: 490
честито на новите мами!   bouquet

НИе сме от вчера пак само  на ръце/гърди. заспива за малко, после вик и пак търсене, скок ли е, какво е. Чух консултант, ще видим, чакаме да мине. Иначе пълни памперсите до горе, че и отвън. по всяко време- особено след измивване или преди това, когато е без памперс. Или направо в мивката  Crazy

Сега подремна може би към час, което си е чудо - с леко повити ръце.  Иначе при местене и оставяне на легло ме усеща и почва да недоволства. Лакомия и глезене накуп  Laughing

 дано издържа, казват, че било съвсем норално за бебе, ама почвам да се питам, то нормални бебета имат ли нормални майки, хаха Simple Smile Че взех да завирам от жегата и това лепнатото зайче за мен Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
 Joy амааа на нас ни се изчерпва търпението вече и искаме да гушкаме бебковците  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 13
Joy амааа на нас ни се изчерпва търпението вече и искаме да гушкаме бебковците  Heart Eyes
Ами наминете към Канарчето, има две за гушкане разнасяне и успокояване  Whistling (това в кръга на шегата) Дано скоро си гушите вашите  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 28
Donito81, на мен ми пуснаха системи, за да предизвикат нещата. Аз имах около 4 см разкритие и слаби, нередовни контракции. Казаха, че след около час окситоцина ще почне да действа и ще се засилят контракциите, само че до час аз вече бях родила Simple Smile изненадах ги малко
Желая ти успех и бързо раждане като моето

# 51
  • Мнения: 5 393
Veni Vivi- честито! Бъдете здрави и щастливи!   bouquet

Няма такъв карък като мене ooooh! Отивам в общината да си извадя удостоверение за брой деца, не им работи системата. Викам си добре, ще отида до социалните( на съседната улица), поне да взема бланките за попълване, после ще се върна да проверя дали е проработила системата. Не беше. Тръгнах си към квартала, тамън пристигам, звънят ми по телефона- готово ви е удостоверението. Е, казвам, няма да се върна сега точно. Утре. Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile На 21.06 се роди дъщеря ми Ния - 3720гр и 52 см . Simple Smile

Имам въпрос към Атракция. Родих секцио и не можах да закърмя Ния веднага. Давали са и Аптамил. Когато се опитам да я кърмя, заспива почти веднага и кърменето тре 1 час и понякога повече. Когато я сложа на кантара преди кърмене и след това уж е папкала, но след 15 до 30 мин се буди за още, а имам чувството че и гърдите ми не олекват особено след нейното сукане. Казаха ми да я дохранвам, но аз наистина искам да е само на кърма, но не знам какво да правя и каква е причината. Мисля си, че може да не е все още хранителна кърмата, защото все пак не съм се хранила нормално. Моля за помощ и ще съм благодарна за съвети и решения на моя проблем.

Също така и честито на новите мами Simple Smile

# 53
  • Мнения: 79
kikiriki87, няма нехранителна кърма, мила - въпреки че и такива глупости са излизали от лекарските усти! Кърмата е най-доброто за бебчето, та ако ще и като вода да изглежда:)

Донито, аз бях със стимулация - но не със система, а с таблетка простагландин, и то от разкритие 1 см/пръст. Контракциите започнаха след половин час, но цялата история приключи след 11 часа.

# 54
# 55
  • Мнения: 321
Направих си педикюр  Laughing Голям кеф така без корема. Като се сетя как пръхтях и се бутах с големия тумбак преди месец когато последно си правих  Mr. Green
Да ви се оплача ММ пощуря-иска и четвърто бебе. Crazy Обаче аз го пратих друга за разплод да търси. Crossing Arms Ами писна ми вече деца да раждам. Не стига ,че нормално ги раждах ами и без упоийки-голям кеф  Rolling Eyes От мен стига толкова,аз се отчетох пред родината със спомагане към демографския прираст.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 16:51 от `Bobby`

# 56
  • Мнения: 155
Честито на всички нови мами!Пожелавам на бебчета да са здрави и много щастливи!

Дони  в предродилна зала преди мен имаше едно момиче,на което  като и сложиха окситоцина роди до час.Много и се зарадвах,почти не и чух гласът.На мен след  като ми  сложиха системите родих след час и половина с малко повече мъки / проблемът при мен е бил,че трябвало да родя секцио,сега съм със шевове,които много болят/ . Стискам палци всичко да мине безпроблемнно и бързо.Който и да е на смяна в болницата ще ти обърне невероятно внимание.  fingerscrossed  Да поздравиш Гери.

Ние от неделя сме си вкъщи и се гледаме .   Heart Eyes  От снощи сме с колики и горката Алекс много плаче.Купихме и чай на Хип ,но не и помага кой знае колко. Подариха ми капки за колики  Лефакс ,но са от Германия и не мога да си преведа листовката(само на немски е).Някой знае ли от кога могат да се дават ?Единственото което разбрах от листовката,че за новородено 1-2 капки по време на ядене до 3 пъти на ден.

# 57
  • Мнения: 23
Bobby  smile3532   ще припадна........ и определено си се отчела  Joy Жена злато си ти направо.... и икономична на всичкото отгоре  Mr. Green
kikiriki87 да ти е жива и здрава Ния.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 714
Боби-трагедия  Laughingцял баскетболен отбор ли ще спретнете... Освен да завършите с едни близнаци...
Мгамишева hahaha виж как знаеш-точно като прочетох поста на Васи,и викам-ся ще си предложа стоката Joy та ако искате...даже няма да се разкарвате-доставям веднага...но не приемам рекламации-дам ли бебето-по-рано от 48 ч да не ми се връща Grinning

# 59
  • Мнения: 7
Здравейте,момичета ние вече сме си вкъщи с малката Маринела.И двете се чувстваме добре и засега се кърмим успешно надявам се да продължава така.

Честито на новите мамчета,и успех на всички които още са 2 в 1

Общи условия

Активация на акаунт