Мечтата си от Искам бебе сбъднахме, в мадами с прелестни кореми се превърнахме

  • 20 821
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 073
Прахче, ще ви трябва залъгалка, то е ясно от сега  Mr. Green

Вавче, нали знаеш, че не искам да те обидя  Hug Въпрос на вкус е  Peace В интерес на истината черното Енцо не е никак лошо, но е против убежденията ми.

Аз вдъхвам много надежда на тази  количка. Надявам се да успея да отида да я видя в Неделя, че ми е на другия край и искам да замъкна и ММ, а не после, ако ми хареса, да ходи специално да я гледа. Само дето тежичка идва, но ако всичко друго ми допадне ще направя компромис с това  Sunglasses

# 676
  • Мнения: 1 167
Здравейте!
Малко ви поизстървах ,но наваксвам.Бяхме на село 5 дни.Но вече последните два много се поизнервих с малката, инъче си помързелувах доста Mr. Green, пличкахме се в басейн.,похапнвах май доста- ще видя утре резултата.
Чери добре си се присъединила към темата. Hug
Прахче,браво на вас че сте добре  Peace.Пази се и повечко момиче  Naughty.
Данаека да ти е жив и здрав мъжо ти скоро отново татко.
Страхотни покупки момичета. Hug

На всички много  Hug.
До скоро!

# 677
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Прахче много се радвам , че всичко е наред  Hug
Аз може ли да питам как спирате прогестероновите препарати по схема . Аз ще пия до 20 седмица защото съм с поликистоза и ми се ще още от сега да знам как се спира.
Тези колички са хубави , но аз повече такава грешка няма да правя и вече знам точно какво искам остава само да се разровя и да видя дали някоя фирма го е произвела  hahaha
Иначе аз харесвам бежав цвят и син за количка , но и черен бих взела.
Данаека да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша.
И сега да питам вече два пъти ми се случва яко да ме боли от ляво все едно яйчник , тръба чак немога да ходя . Вчера го казах на доктора , той ми каза ОК само . Видях в листа обаче , че имам жълто тяло в левият яйчник и самият яйчник е по голям от десния което е нормално разбрах . Та мисълта ми е има ли повод да се притеснявам или като ме заболи да почивам повече .

# 678
  • Мнения: 1 490
Тоничка-много е красива количката,но 15,5 кг количка си е много ... сложи после 10 кг бебе и още 5 килограма партакеши и бррррр  Whistling
Веси - моята е тази 

# 679
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 382
Чери,
1. за прогестероновите - аз бях на 2*1 т. Дуфастон. Като влязох в 13-та седмица док реши да го спирам. Каза ми следващите 3 дни да намаля по 1 т дневно и да спирам. Ако има проблем - да й се обадя. За щастие нямаше такъв  Peace
2. Моето жълто тяло беше в дясно и съответно яйчникът ми беше малко уголемен. Много често имах болки точно, където се намира яйчникът. Така че едва ли е съвпадение. Един път питах док има ли от какво да се притеснявам и тя ми каза, че щом ме боли едностранно, а не целия корем - няма нищо притеснително. Надявам се и при теб да е така.  Hug

А каква грешка повече няма да направиш с количката?  newsm78

# 680
  • Мнения: 7 118
Дани, да ти е жив и здрав мъжо   bouquet

Според мами, които имат тежки колички, решаващото е как е разпределен центъра на тежестта и колко маневрена е самата количка. Тази на Меца (каквато и аз харесах) е 13.5 кг реално тегло, на въпросът ми как се справя с мъкнене по стълби и тротоари и т.н. тя каза "никакви грижи, минавам като дива коза през всякакви препятствия, а мъкненето по стълби няма да го усетиш, защото има много хубави гуми и амортисьори, които обират всички движения и подскачания от стълба на стълба". Все пак количката не се вдига във въздуха, когато я качваш или слизаш някъде, а просто я дърпаш или буташ на задни колела. Явно е важно изпълнението на количката, не просто това дали е лека или тежка, като характеристика и технически данни  Rolling Eyes

И мен ме е стягал яйчника, в който е жълтото тяло, не е съвпадение  Mr. Green

# 681
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Имайте предвид и колко ви е голям багажника на колата  Mr. Green
Моята количка беше CasualPlay T4, страхотна, душата й изкарах, на ден навъртах по 10км с нея и може и второто да избутам с нея, но като тръгнеш някъде с пИжото (306), багажника ни бе зает изцяло от нея. Та така или по-голяма кола, или по-малка количка  hahaha

# 682
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Яжче точно на 2по 1таблетка Дуфастон съм , все пак като се прибера в БГ ще питам моя доктор за спирането да видим той какво ще каже.  Много ме успокой и мен само в ляво ме боли не е целият корем.
А за количката смених 3 в БГ и тук още 1 и вече знам трябва да е лека и не голяма като танк като моята първа количка , гумите да не са по помпещи защото няма по гадно да ти се пукне гумата далеч от дома Crazy
Столчето за кола да е съвместимо с количката  и да кажа няй съм доволна от Макларъна който имам тук и го пазя за някой ден за дете над 18 месеца.  
П. С - ако някой иска да поръчва количка от Англия или нещо друго да има в предвид бих помогнала.

# 683
  • Мнения: 1 152
Благодаря за помоща, прибрахме се и ще си пия хапчетата, проблема е решен  Laughing

Сега пак имам нужда от помощ, взех си резултата от БХС, от лабораторията казаха че е добре, но аз нищо не разбирам и затова да питам и вас, та какво ще кажете?

Скрит текст:

# 684
  • Мнения: 6 395
Всичко е наред Сандре. Всичко е в норма, според статистиката.

Най ме кефят изреченията накрая, че направените изследвания, са според статистически данни и нямат диагностична стойност  hahaha hahaha ей за това не го напрвяих...дет се вика и аз можех да си направя статистика със същият успех, добра съм в обработката на данни.

Утрогестана продължавам да го пия до 16 г,с по две сутрин и две вечер. После ще спирам по едно на седмица.

# 685
  • NE
  • Мнения: 11 001
Сандре Пушка си. Hug
Прахи И аз съм в момента на 2х2 утрогестан и съм идеално. Замислих се как се спира по схема и се сетих само за твоя начин. Peace БСХ и аз не виждам смисъл да правя, ама каквото ми каже док. Peace
petiofi Аз затова винаги съм била "ЗА" комбитата, особено нашето където мога да се крия и да не ме намерят. Mr. Green

Аз се заразих от разговорите за тези колички. Прегледах информативно ибей и ми хванаха много модели окото, да не повярва човек. Peace Засега обаче ми е рано. Peace

# 686
  • Мнения: 1 152
Благодааря   Hug
Аз също не исках да го правя, точно защото се е статистика , но ММ искаше и в последния момент реших да го правя, а и да не съжалявам после ...
Аз дуфастона вече става седмица от като съм го спраля не по схема и нямам проблем, пиех 2*1!
Чери защо чак до 20 седмица и аз съм с ПКЯ но го спрях  newsm78
Тони страхотни дрешки със здраве да си ги носите !
Феичка и аз съм ЗА голяма кола, ако е семейна иначе ако съм си само аз можеи малка  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 1 073
А я ме светнете. В кои случаи се усещат килограмите на тежката количка. Когато я буташ, когато я катериш по стълби...... Bexa-та на кг. май беше по- лека от Лупо, но някак си по-тромава.  
Съжалявам, че така разводнявам темата с тия колички, но вярно , че е егати филма.

ПП: Багажника на колата не ми е проблем

# 688
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Аз усетих тежестта когато малкия започна да сяда и беше 11 килца на 1 година преди това беше лесно . Сега като смятам 13 кила беше количката , детето 11 , багаж поне 5 в най добрият случай са 5  общо 29 килограма ли се получава пък аз тежа 48  Blush
Сандре ами така пише в интернет и предвид един спонтанен имам предполагам , че до 20 ще го пия което не ми пречи де само бебето да е добре.
И да се похваля от 3-4 дни яко ми се повръща едвам издържам към 1 до 6 следобед , много интересен час.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 307
....

Вавче, нали знаеш, че не искам да те обидя  Hug Въпрос на вкус е  Peace В интерес на истината черното Енцо не е никак лошо, но е против убежденията ми.
....

Ааа, как ще се обиждам, глупости  Hug Аз само да си кажа (не, че някой ме е питал  hahaha)

За количките пак да кажа, кг не са за пренебрегване, взимайте си леки колички. Съгласна съм с Мецанка, че е важно каква е количката, може да е тежка и маневрена, НО все пак си е тежка.

Кой каза Макларън, много искам аз, ама много скъби беее, пък и държат цена и в ибей  Rolling Eyes Иначе е егати яката количка, май няма 5 кила, много лесно се бута, минава от всякъде, нищо че прилича на играчка  Crazy

За Утрогестана - аз го пиех 3х2, в 14 г.с. го намалих на 3х1, след няколко дни на 2х1, после 3-4 дни по 1 на ден и по средата на 15 г.с. го бях спряла Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт