Моля за съдействие и съвет отностно Стийм Моп Х5 - 5 уреда в 1 !

  • 1 368
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8
Имам ужасна алергия от перилни и почистващи препарати и миналата неделя тотално се наквасих от
доместоса да мия банята и тоалетната с марля на устата, но уви не помогна и сега съм със засегнато гърло и течащ нос като пробив от водоканализация.И гледайки рекламите по тела съзрях Стийм Моп Х5 - 5 уреда в 1 .Знам ,че са недействителни и прехвалени,но рева и се чудя как да си почиствам домът от прах и ежедневните замърсявания.Моля ви ЗОВ ЗА ПОМОЩ!!!!!!Отчаяна съм. ooooh!

# 1
  • Мнения: 19 527
Аз бип препоръчала това http://electron.bg/karcher-1020-p-237899.html или някой от препаратите с претенции за екологичност -  Амуей или Дионис. Доместосът в големи количества ли го слагате, че има такива поражения или просто имате непоносимост към препарата?

# 2
  • Мнения: 819
Здравей, аз го имам този стийм пом и съм доволна  Peace Чудесно освежава, а фугите в банята ги чисти перфектно! И си го взех на промоция от Кауфланд намален от 120 на 60 лв. Но нямам представа дали още може да се намери.
Другият вариант, за който се сещам е белият оцет за почистване - преди малко четох за него, имало го в ДМ магазините и е евтин.

# 3
  • София
  • Мнения: 484
Аз имам зеления от рекламите ( не по-новия лилавия). От две години го ползвам. действително е пресилена рекламата. Преди да го вземем, взехме от една позната парочистачка но на др марка, изглеждаше като прахосмукачка, много по удобна беше за носене(само си побутваш корпуса и нищо не ти тежи), и чистеше сякаш по-добре.  Иначе периодично използвам   препарат, в повечето случай почиствам само нея. Тоалетната , не я чистя с парочистачката,както и мивката, само  с препарат

# 4
  • Мнения: 19 527
Една нахална слуоителка на Топ шоп /периодично ми досаждат по телефона/ ме убеждаваше, че точно тези, които са направени парата да излиза нагоре точно в мотора ако ме разбирате - точно Стим мопа е от този вид са нетрайни, защото парата след време го поврежда този мотор. Тези като прахосмукачки не са на такъв принцип - парата си излиза от накрайника, а моторът е далеч. Не зная колко е вярно, имайте го предвид обаче. И съм чувала много оплаквания, че като се запушат дюзите не пуска повече пара и съответно става неизползваема.

# 5
  • София
  • Мнения: 484
За това не съм се замисляла newsm78, и не съм имала  проблем никакъв с него , но просто не ми е удобен , тежък е защото контейнера с вода е на дръжката ( виждали сте ги и знаете). С времето от използването започна да скърца и все имам чувството, че пластмасата ще се счупи някъде

# 6
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте!!!
Благодаря за мненията,купих си от сайтовете някакъв стиим моп х5 за 88лв.Ужасна е върнах я на 3-я ден.Нито чисти фуги и резервоара трябва да държа *пълна глупост*Парата едва излизаше, по скоро се стичаше вода.Отвратителни реклами само ни подхлъзват.От 23.07 ме диспансеризираха като астматичка и сега като гледам ежедневния прах ,който се събира мъка ми е .Усложня ва ми се почистването много.Моля,хора които имат такъв проблем да споделят .Хубав  и спокоен ден!!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 484
Значи тези от сайтовете по-евтините са някакви ментета  Peace. Моят е купуван от Топ шоп или каквото там беше и не съм имала проблеми. Но пак казвам по удобен е ако е като прахуснмукачкаи чистеше по-добре, не мога д кажа обаче каква марка беше, но жената беше казала че е по-скъп от Стиин мопа (т.е към 300)

Общи условия

Активация на акаунт