Фотография за начинаещи - 11

  • 26 618
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 185
Цял ден съм на печката, затова една престилка по темата днес от мен:

What am I  wearing today (August challenge Day 1) by botevinka, on Flickr

Имам и цветен вариант, но това по-става като че ли. Фокусът много ме измъчи пак, с всичките селфове до сега ми е голям дерт, сигурно нещо не правя като хората. Имам 200+ кадъра и нито един не е цвете.
И за сладоледа имам идея, дано ми остане време, че следващите няколко дена ще са ми свръх натоварени.

# 61
  • Мнения: X
Благодаря ви за прекрасните пожелания, момичета.   bouquet Hug

# 62
  • Мнения: 1
Момичета как махате кастове от лицата, знам, че преди време някои го беше писал, дори имаше линк към урок, доколкото си спомням, но немога да го открия, върнах се няколко теми назад, но го пропускам явно. Искам да оправя тази снимка (и не само нея де, имам още една дузина "накастени"  Sick)

36/93 by evelinaedreva, on Flickr

# 63
  • Мнения: 2 185
Момичета как махате кастове от лицата

В Лайтрум ги махам по следния начин http://www.lightroompresets.com/blogs/pretty-presets-blog/616202 … where-you-want-it
 
То явно има хиляда начина само за Лайтрум, сега докато търсих този тюториъл ми излезнаха всякакви варианти. За ФШ нямам идея.

# 64
  • Мнения: 465
Днес бутнах фотоапарата от статива без да искам, а от начина по който изтрещя на пода останах вцепенена за секунда. Добре че бях завъртяла 35-та, която пое удара. Ако беше 85-та вцепенението ми щеше да е по-дълго  Laughing.
Такова нещо никога не оповестявай на публично място, а като знаем БГ мамма каква сила е, още повече бих си спирала пръстите. Hug
Това не го схващам  Shocked

Този Нептун показах ли го?

# 65
  • Мнения: 1 080

Бали, балиииииии, балиииииииииииииииии
гуси, гуси балииииииииии

# 66
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Записвам се набързичко в темата с един sooc кадър от преди близо 2 месеца:

DSC_0160_sooc by Dessy_Razsadova, on Flickr

# 67
  • Мнения: 24
Добра вечер!  Simple Smile

Искам и аз да правя толкова прекрасни портрети като Диването, пък.  Blush
Само да имах и модели.  Praynig Ще трябва да се задоволявам с чужди или случайно видяни.  Mr. Green
Искам и критики, стига сме се ослушвали и галили с нежни перца. Моля, за критика!  Crossing Arms
Ще се постарая и аз да давам по-често такава.  Simple Smile Hug


Sunny day, summer day by Colorful Place, on Flickr


Childhood by Colorful Place, on Flickr

# 68
  • Мнения: 5 173
Днес бутнах фотоапарата от статива без да искам, а от начина по който изтрещя на пода останах вцепенена за секунда. Добре че бях завъртяла 35-та, която пое удара. Ако беше 85-та вцепенението ми щеше да е по-дълго  Laughing.
Такова нещо никога не оповестявай на публично място, а като знаем БГ мамма каква сила е, още повече бих си спирала пръстите. Hug
Това не го схващам  Shocked
Не е нужно ти да го схващаш Wink.
Забравих да благодаря на момичетата, които са описали как обработват лицата, беше ми интересно да прочета Hug.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Днес бутнах фотоапарата от статива без да искам, а от начина по който изтрещя на пода останах вцепенена за секунда. Добре че бях завъртяла 35-та, която пое удара. Ако беше 85-та вцепенението ми щеше да е по-дълго  Laughing.
Такова нещо никога не оповестявай на публично място, а като знаем БГ мамма каква сила е, още повече бих си спирала пръстите. Hug
Това не го схващам  Shocked
Не е нужно ти да го схващаш Wink.

Сега вече и на мен ми стана интересно. Mr. Green



Little White Tatter by chockolina, on Flickr

Благодаря за съчувствието за откраднатата снимка. Нито един от сайтовете, до които писах, не ми отговори, нито пък я свали... ooooh! Tired

Снимките ги търся, като хващам и изтеглям тъмбнейлите от Фликр в полето за търсене по снимки на Гугъл. Peace

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 23:26 от chockolina

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Много благодаря за всички съвети по обработките на портрети, копирам всичко в един файл, за да са ми под ръка и започвам опитите  bouquet

Много хубави неща видях по темата от първия ден на август, изчезвам във фликър да гледам.

# 71
  • Мнения: 27
един сладолЕмко по седмичната

Week Challenge by di4kadi4kova, on Flickr

# 72
  • Мнения: 0
Благодаря за съдействието на RymиК, Lucky и Веселка Hug
Подменям снимката от днес с друга обработка и без разфокусиране.

What am I wearing today by NikkPetrova, on Flickr

И един от многото ми опити да снимам сладолед за седмичната.

Ice cream by NikkPetrova, on Flickr

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 00:51 от NikkPetrova

# 73
  • Мнения: 1
Днес бутнах фотоапарата от статива без да искам, а от начина по който изтрещя на пода останах вцепенена за секунда. Добре че бях завъртяла 35-та, която пое удара. Ако беше 85-та вцепенението ми щеше да е по-дълго  Laughing.
Такова нещо никога не оповестявай на публично място, а като знаем БГ мамма каква сила е, още повече бих си спирала пръстите. Hug
Това не го схващам  Shocked
Не е нужно ти да го схващаш Wink.

Сега вече и на мен ми стана интересно. Mr. Green

Предполагам, Шушулче има предвид, че някой ден, ако тръгна да го продавам, това мое изказване тук ще ми изиграе лоша шега. И може да е права, посвоему. Аз обаче нямам тези притеснения - първо, защото D 800 скоро няма да мога да си позволя, та да разкарвам този. Второ, защото съм си честна калинка и не бих излъгала така или иначе потенциален купувач. И трето, но не по значение, щото смятам, че този факт е само в услуга на Никоня като яка машина Laughing. Всичко му е наред, тестван е след удара вече.
Да си постна и сладоледа в последния ден от предизвикателството, че снощи ме примързя.

Week / Ice Cream by Pipiya1, on Flickr

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Стеф, Стеф една съдба имаме  Mr. Green От старозагорки никой не изявява желание Crossing Arms Днес почти съм сигурна, че се разминах с Ники Петрова...ако е тя де..живее на улицата на офиса и беше с колелото.
Днешната ми снимка по месечния....вчера умишлено нямам снимка...

DSC_0839 by anton.slavi -hera, on Flickr


Good morning .... Its a  Friday by anton.slavi -hera, on Flickr

И още една от днешниата задача...сложих ги една под друга

DSC_0843 by anton.slavi -hera, on Flickr

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 09:21 от Хера

Общи условия

Активация на акаунт