Топката на децата падна в чужд двор. Не им я връщат :(

  • 22 610
  • 546
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 5 884
На мен пък са ми мили и драги възрастните хорица отглеждащи китки и доматки. Е?
Кои сте пък Вие да ми давате наклон от какво да се умилявам?
Хеле пък някакви келеши да ми мачкат ментата за мохитото или да ме разкарват по три пъти на ден да им изпълнявам тъчове. МОре, свобода ли... Сядай, гледай мача! Що е то злобна лелка в действие Laughing

# 481
  • Мнения: 3 784
Забравихме, защото на всеки разумен пост със съвет по темата се отговаряше с патос и изумление в дух "ама как може да не сте на моето мнение".  

На кое казва "разумен"? На това, че определихте някой като "озъбен", "инфантилен", "напушен" и какво ли не още?
Не знам. Не я познавам. Може и да е такава. Но темата е за падналата топка, а не за това кой какъв е.

ОпределихТЕ? Кои сме тези вие, и чела ли си мои постове, за да ме причисляваш към тях? Коя си ти, че се диференцираш от тях? Точно по темата за топката, разумното поведение на възпитан възрастен индивид е да отиде лично, да се извини и да се постарае да не се повтаря. Което беше повторено поне 20 пъти и всеки път поливано с порой от - е, всеки може сам да си прочете темата и да види от какво.

# 482
  • Мнения: 79
Забравихме, защото на всеки разумен пост със съвет по темата се отговаряше с патос и изумление в дух "ама как може да не сте на моето мнение".  

На кое казва "разумен"? На това, че определихте някой като "озъбен", "инфантилен", "напушен" и какво ли не още?
Не знам. Не я познавам. Може и да е такава. Но темата е за падналата топка, а не за това кой какъв е.

ОпределихТЕ? Кои сме тези вие, и чела ли си мои постове, за да ме причисляваш към тях? Коя си ти, че се диференцираш от тях? Точно по темата за топката, разумното поведение на възпитан възрастен индивид е да отиде лично, да се извини и да се постарае да не се повтаря. Което беше повторено поне 20 пъти и всеки път поливано с порой от - е, всеки може сам да си прочете темата и да види от какво.

И аз това те питам? От къде видя в постовете ми "ама как може да не сте на моето мнение"?
Щом питаш коя съм аз, значи не си ги прочела  Stop
Тогава не знам какво пишеш.

# 483
  • Мнения: 3 784
 ooooh!

Защото "ама как може да не сте на моето мнение" се отнася до постовете, с които авторката отговаряше на съветите, а не до твоите. На твоя ник, извинявай, не бях обръщала внимание, докато не реши да ме цитираш.

# 484
  • Мнения: 79
ooooh!

Защото "ама как може да не сте на моето мнение" се отнася до постовете, с които авторката отговаряше на съветите, а не до твоите. На твоя ник, извинявай, не бях обръщала внимание, докато не реши да ме цитираш.

Моля  Simple Smile

# 485
  • Мнения: 12 701
Red_Hot, оценявам старанието ти да подържаш темата в тая скука.

# 486
  • Мнения: 200
Ама може ли все пак да ми обясниш ТИ какво си разбрала, както и да не ми обясняваш друг човек какво искал да каже? Аз предполагам, че потребителката ГАЛИ_ТЕ още може да пише, нека тя се изясни.

Milittana, соррри, ама това с писането на обяснения ми навява други мисли. Само не се хващай за думите ми, моля, че много ще набъбне темата  Praynig

Гали,правилно ли те чета ,бе човек?  Crazy
Пух,   bouquet

# 487
  • Мнения: 2 172
Аз пък честно да ви кажа изобщо не ме интересуват хорските деца.И определено китките и доматите са ми много по-важни от тях.И много слабо биха ме развълнували опитите за "възпитание" на въпросната жена.Децата нито будят умиление у мен,нито се превъзнасям по тях.Вълнувам се само от моите.
Имам дувар 2 метра,зло куче,камери,тежки метални плътни порти и топки след 2-та не връщам!  Twisted Evil

Не,че някой се е разиграл пред нас /просто имаме само една близка съседна къща  Laughing / и детенцето си играе волейбол в техния двора .Никога не е излизала топката извън пределите на тяхната ограда ,камоли да падне през нашата  Crazy

# 488
  • Мнения: X
Аз даже бих се радвала, че децата изобщо играят навън и ритат топка. Бих им я върнала, за да продължават да спортуват, вместо да дремят по компютрите и да затлъстяват.

# 489
  • Мнения: 14 654
Мен и чуждите ме интересуват, защото утре ще делят един чин с моите в училище, а после ще трябва и да работят заедно. Затова си позволявам да  "възпитавам" и чужди деца, когато се държат о начин, който не ми харесва. Едни такива индивиди, на които е втълпено усещането, че светът е длъжен да се съобразява само с техните топки, след време създават проблеми.

# 490
  • Мнения: X
Аз не разбирам майката защо толкова много се терзае по този въпрос. Че и плакати ще рисува. Отива заедно с децата да се извини ( щом те искат ръчкане за тази цел) и да прибере топката.
В крайна сметка никой не е длъжен да седи в двора и да подава топката обратно през цялото време.

Родителите ми живеят на първия етаж на един блок, и на терасата, точно където е пълно с цветя преди редовно се озоваваха топки за игра. Винаги са ги връщали. Сега обаче децата толкова рядко ритат топка, че вероятността такава да попадне на терасата на майка ми е нищожна. Отделно май има някакво приспособено игрище малко по-надолу и децата се възползват от него.

# 491
  • Мнения: 7 947
Не може ли да си купите нова топка, като толкоз държите децата да играят и едновременно с това - да дразнят съседите?

# 492
  • София
  • Мнения: 5 884
Абе какво продължавате да съветвате, не разбирам аз.
Хубавицата нали отиде да получава обич преди няколко дни? Thinking

# 493
  • Мнения: 2 172
Темата е съвсем изопачена и трябва да се прочете задълбочено,за да се дават нови съвети.Първият пост вече е почти без значение  Laughing

А и авторката отиде да си получава обичта още по средата на темата и не се върна  Mr. Green

# 494
  • Мнения: 7 947
Ми то тези, които имат дворове - могат да си кажат виждането - темата е някак обща за мен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт