Мами от Пловдив с термин август, септември, октомври 2013г.- тема 2

  • 10 426
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 20
Здравейте Simple Smile Аз май съм пропуснала да се похваля Simple Smile
На 16.09 родих моята малка дъщеричка! Казва се Никол. Роди се 3.260кг и 49см.
Раждането бе в Торакс, секцио при д-р Заимов!
Всичко беше много на ниво и не съжалявам за нито един лев даден там!

# 136
  • Мнения: 261
Живодара, живо и здраво да е бебето ти!

# 137
  • Мнения: 32
ЧЕСТИТО Живодара!   bouquet   bouquet   bouquet
Да ти е жива и здрава дъщеричката!
Много хубави моненти с нея да имаш.
Да не престава да те радва и слуша!!!

# 138
  • Мнения: 20
Благодаря ви

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Да ти е жива и здрава малката

# 140
  • Мнения: 20
Много благодаря на всички ви за хубавите пожелания! Пожелавам ви да се връща двойно и за вас Simple Smile

Аз малко се бях изплашила, че съм лепнала вирус, но вчера ходих на лекар и се оказа, че няма нищо такова. Лекарката каза, че след операцията понеже съм загубила кръв и сега продължавам да губя и затова ми се случва от време на време да ми се вие свят или да ми причернява. А от кърмата (пипа ми гърдите) се оказа, че вдигам и температура...което за мен беше много стресиращо и странно. Препоръча ми да мокря кърпа със топла вода и да правя компреси на всяка гърда, както и да цедя по-често или с помпа или да опитвам с ръка...

Та поне се успокоих, че е съм заразна и мога да си гледам спокойно малкото човече.

# 141
  • Мнения: 62
Да поздравя всички майки и тук!! да са им живи и здрави бебоците  bouquet

# 142
  • Мнения: 12
Мили момичета,
Пиша в тази тема, защото някоя от вас със сигурност вече ще е минала по този път. Интересувам се конкретно за д-р Теодор Мерджанов, след като не изражда, как стават нещата при него като наближи времето за раждане, къде ви изпраща? Не сте били неспокойни така, че на едно място си следите бременността, а пък на друго ще раждате? По-добре ли е да се ходи при някой, при който смятате да раждате?
Моля ви за съвет!

# 143
  • Мнения: 32
mimozag не се притеснявай.Аз също ходих при един гинеколог на женски консултации,а сега след няколко дена друг доктор ще ме изражда.При доктора който ти си избереш да раждаш носиш всички изследвания и документи които ти е дал предния доктор.Той пак те гледа на видеозон и разбира до къде е стигнала бременността ти.Правят ти на ново някои изследвания и те оперират.Още веднъж,не се притеснявай. Simple Smile

# 144
  • Мнения: 12
Chervenata_6ap4ica, благодаря за подкрепата!

Притеснява ме единствено ако се наложи нещо по-спешно, дали може да се разчита на такъв доктор, който няма да те изражда.

# 145
  • Мнения: 32
mimozag след като си избереш доктор който ще те изражда.Вие се уговаряте и той е длъжен по всяко време на денонощието ако му се обадиш да се отзове и да те оперира. Simple Smile

# 146
  • Мнения: 12
Извинявам се, че задавам такива, може би глупави въпроси, но наистина се притеснявам, а пък не ми е ясно как стават нещата.
Ако съм си следяла бременността при някой, който НЕ изражда, и искам да се уговоря с някой друг, при който да раждам, тогава предполагам, че поне няколко прегледа преди раждането, трябва да съм направила при този, който съм избрала. Така ли е? Имам ли право при доктора, който ще изражда да отида по здравна каса, ако дотогава бременността ми по здравна каса я е следил друг?

Надявам се, че разбрахте какво искам да питам, че стана доста сложно и объркано. Благодаря още веднъж сърдечно!

# 147
  • Мнения: 32
MIMOZAG...Ти всъщност как ще раждаш?Нормално или секцио? По принцип този който ще те изражда ако работи със здравна каса няма проблем.Има доктори които за да ангажираш си искат определета сума пари.Така  че е индивидуално за всеки доктор.Защо наблюдаващият ти гинеколог не ти препоръча кои да те изражда? Wink

# 148
  • Мнения: 47
мимозаг в края на 8 месец се ориентирай към екип за раждане.Първо можеш да се консултираш с лекаря който ти следи ЖК,той да ти препоръча колега.За екип можеш във всяка болница да си платиш от 350-500 в държавните и от 800-2000 в частните

# 149
  • Мнения: 20
MIMOZAG
не се притеснявай Simple Smile хайде да ти го кажа и аз Simple Smile
Аз също бях при една лекарка по ЗК да ми следи бременността, но тя не изражда. Две седмици преди раждането тя ми препоръча друг лекар за самата операция (понеже съм секцио). И аз бях много притеснена и стресирана като цяло.
Но лекаря при който раждах от първия преглед ми направи много добро впечатление, записа ми и телефонния номер веднага и на няколко пъти ми каза ако нещо стане по което и да е време да му се обадя и да тръгваме да раждаме!
Така че не мисля, че имаш от какво да се притесняваш, въпреки че колкото и да ти го казваме сега няма да е голямо успокоение за теб докато не мине всичко и не се убедиш сама Simple Smile
Успех ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт