Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 23 ~

  • 28 656
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha
На същото мнение съм. Сякаш не си е на мястото. Joy В промото ми изглеждаше, че има опит и е по-уверена, но явно не е така. Малко ме изнервя, дано по-нататък героинята й се промени. Но на този етап не ми допада. Joy

# 556
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha
На същото мнение съм. Сякаш не си е на мястото. Joy В промото ми изглеждаше, че има опит и е по-уверена, но явно не е така. Малко ме изнервя, дано по-нататък героинята й се промени. Но на този етап не ми допада. Joy

Така е, изобщо не ми допада, нищичко освен хубост, не може да ме грабне в нея.  Joy

# 557
  • Мнения: 0

Тенкююю ;д Боже, това Опасни улици ли са, не мога да ги позная.  Mr. Green

# 558
  • Мнения: 0
Тенкююю ;д Боже, това Опасни улици ли са, не мога да ги позная.  Mr. Green
И аз доста се изненадах, но поне изненадата е приятна. Много ми допада. Най-накрая са сложили нови кадри, а не да стоят още с тези от 2008. Joy

# 559
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha

На мен и двете ми допадат. Two Hearts Поне за сега, изглежда, че сценаристите нямат намерение Лейля да заеме мястото на Зейнеп, това е важното. Peace Направи ми особено впечатление, че още от самото начало беше много усмихната. Heart Разбира се, никой не може да заеме мястото на Зейнеп - нее, в никакъв случай. Naughty Наистина изглежда неопитна, както спомена Джули, но ми харесва, че се опитва да е част от екипа. Колкото до Музо - още в първия момент, когато Али и Ръза я видяха, знаеш, че ще стане и тя част от екипа. Само не разбирам, ако ще е част от екипа, защо името й е толкова назад в интрото, но в последствие ще разберем. Kissing Heart Харесват ми и закачките с Месут, но за съжаление, не ги разбирам. Друго, което ми направи впечатление, беше, че Музо беше вързана по същия начин, както аз, докато гледах епизода. Grinning Grinning

# 560
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha

На мен и двете ми допадат. Two Hearts Поне за сега, изглежда, че сценаристите нямат намерение Лейля да заеме мястото на Зейнеп, това е важното. Peace Направи ми особено впечатление, че още от самото начало беше много усмихната. Heart Разбира се, никой не може да заеме мястото на Зейнеп - нее, в никакъв случай. Naughty Наистина изглежда неопитна, както спомена Джули, но ми харесва, че се опитва да е част от екипа. Колкото до Музо - още в първия момент, когато Али и Ръза я видяха, знаеш, че ще стане и тя част от екипа. Само не разбирам, ако ще е част от екипа, защо името й е толкова назад в интрото, но в последствие ще разберем. Kissing Heart Харесват ми и закачките с Месут, но за съжаление, не ги разбирам. Друго, което ми направи впечатление, беше, че Музо беше вързана по същия начин, както аз, докато гледах епизода. Grinning Grinning

Музо е по-кадърна.  Mr. Green Ноп, Зейнеп завинаги.. ми явно, не е толкова главна, а аз бях като Лейля на една част от косата зад ушите, а другата отпред.  Mr. Green Mr. Green

# 561
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha

На мен и двете ми допадат. Two Hearts Поне за сега, изглежда, че сценаристите нямат намерение Лейля да заеме мястото на Зейнеп, това е важното. Peace Направи ми особено впечатление, че още от самото начало беше много усмихната. Heart Разбира се, никой не може да заеме мястото на Зейнеп - нее, в никакъв случай. Naughty Наистина изглежда неопитна, както спомена Джули, но ми харесва, че се опитва да е част от екипа. Колкото до Музо - още в първия момент, когато Али и Ръза я видяха, знаеш, че ще стане и тя част от екипа. Само не разбирам, ако ще е част от екипа, защо името й е толкова назад в интрото, но в последствие ще разберем. Kissing Heart Харесват ми и закачките с Месут, но за съжаление, не ги разбирам. Друго, което ми направи впечатление, беше, че Музо беше вързана по същия начин, както аз, докато гледах епизода. Grinning Grinning

Музо е по-кадърна.  Mr. Green Ноп, Зейнеп завинаги.. ми явно, не е толкова главна, а аз бях като Лейля на една част от косата зад ушите, а другата отпред.  Mr. Green Mr. Green

Е, нормално, още от промото беше ясно. Grinning Разбира се - винаги ще помним Зейнеп и ще я обичаме. Надявам се да има повече моменти, които да ни напомнят на нея. Two Hearts

# 562
  • Мнения: 0
Намерих доооста дълго интервю с част от актьорите. Изтрих частта на Уур, Роси вече я преведе, за което й благодаря , но пак е дооста дълго. Thinking Не искам да я тормозя да го превежда, с преводача горе-долу се разбира, изреченията нямат смисъл, но се подразбира. Peace Е, не на всякъде де, но кога ли пък с него е било идеално. Grinning


Zafer Ergin: Deli dolu bir Arka Sokaklar

* İki yeni oyuncu katıldı kadroya bu sezon. Sizce ritminize ayak uydurabilecekler mi?

- Biz çoğunluktayız, istiyorlarsa uymasınlar! (Gülüyor)

* Sizden korkacaklar bu sözlerden sonra...

- Yok yok, korkmaya gerek yok. Eminim bizim hızlı ritmimize ayak uyduracaklar ve bu sezon da seyircimize deli dolu bir “Arka Sokaklar” izleteceğiz.

* İlk çekimlerde nasıllardı?

- İkisi de gayet iyiydi. Elektriğimiz tuttu. Bu iki arkadaş, ekibe taze kan getirdi.

* Gezi Parkı eylemlerinde yaşananlar, insanların polise bakışını biraz değiştirdi. Bu değişim, dizinin izlenme oranlarına etki eder mi sizce?

- Sanmıyorum. Ayrıca söz konusu polislerle bizim oynadığımız polislerin hiç ilgisi yok.

* Bu arada tatile eski eşiniz Binnaz Ergin’le çıktınız. Sizi uzun zamandır ilk kez bu kadar keyifli gördük...

- Bunlar geç kalınmış haberler.

* Nasıl yani?

- Biz eşimle barışalı çok uzun zaman oldu. Yaklaşık bir yıldır birlikteyiz zaten. Boşanma haberleri çıktı, evet ama boşanmadık, birlikteyiz.

- Neler olacağını bilmiyorum, o yüzden bir şey diyemiyorum.
Özgür Ozan: İlkokula başlıyor gibi heyecanlıyım
* Yeni sezon başlıyor. Neler bekliyor dizinin takipçilerini?

- Bu yıl aramıza yeni katılan oyuncu arkadaşlarımız var. Onların diziye yeni bir heyecan katacaklarını düşünüyorum. Bu sezonun da daha öncekiler gibi başarılı olacağına inanıyorum.

* Siz heyecanlanıyor musunuz yeni sezon için?

- Evet, sekizinci sezon olmasına rağmen ilkokul birinci sınıfa başlıyormuş gibi heyecanlıyım.

* Rolünüzde önemli bir değişiklik var mı?

- Eee yaşlandık haliyle, biraz kilo aldık. Çocuklar da büyüdü. Dizide beş tane mi, altı tane mi çocuğum var, sayısını bile unuttum.

* Bu sezon bir tane daha olur mu dersiniz?

- (Gülüyor) Bir sonraki çocuğu eşim Suat’la henüz konuşmadım! Ama diğer çocukların sorunları olacak. Benim aile hayatım, aynı komikliklerle devam edecek.
Gülcan Arslan: Biraz acemi ama çok azimli
* Yeni bir set, yeni bir heyecan... Alıştınız mı bu yeni ortama?

- Kızlar azınlıkta olunca insan bir tedirgin oluyor tabii. (Gülüyor) Çekimlerden bir gün öncesinde endişeliydim ama burada çok sıcak bir ekiple karşılaştım. Kısa sürede de alıştım.

* Rolünüzü anlatır mısınız biraz?

- Ben diziye Leyla Candaş rolüyle dahil oldum. İşinde çok iyi ama katıldığı ekip için biraz acemi ve heyecanlı. Çatışmalara girecek bilgisi yok henüz. Ama hırslı bir polis ve azmiyle bu durumu yenecek.

* Rıza Baba’nın ekibine nasıl dahil oluyor?

- Sürekli bu ekibin methini duyuyor ve onlara katılmak istiyor. Sonunda da hayaline kavuşuyor.

* Ekibe katıldıktan sonra polislere dair neler gözlemlediniz? Zor bir meslek miymiş?

- Bence çok zor bir meslek.

* Dizi dışında neler yapıyorsunuz? Nasıl gidiyor hayat?

- Bir senedir aşk yaşamıyorum ama hayatımda her şey istediğim gibi gidiyor. Kafa yormadan geçti bir yılım. Hayatınıza biri girince kafa yorgunluğu oluyor... Onun dışında boş vakitlerimde bol bol yürüyüş yapıyorum. Yakında spora da başlayacağım. Ayrıca bir Boğa burcu olarak alışveriş yapmayı da çok seviyorum. “Arka Sokaklar”ın seti çok düzenli, bu sayede kendimize ayıracak zamanımız kalıyor.
Gizem Soysaldı: O kadar istedim sonunda oldu
* Kısa süre önce çekimlere başladınız. Ekibe uyum sağlayabildiniz mi?

- Ben bu kadar kolay alışabileceğimi düşünmüyordum açıkçası. İlk gün hemen herkes çok yardımcı oldu. Gerçi ilk haftam, “Büyük Sürgün” filminin çekimleriyle aynı haftaya denk gelmişti, o yüzden biraz zorlanmıştım ama şimdi daha rahatım. Özellikle aksiyon sahneleri benim için çok güzel geçiyor.

* Bomba imha uzmanı Muzo’yu canlandırıyorsunuz. Hayalinizde var mıydı böyle bir rol?

- O kadar çok istiyordum ki anlatamam! Annem ve eşim de “Bu kadar istedin, bak sonunda oldu” diyor. Çocukluğumdan beri özellikle ajan filmlerini çok severim, çok izlerim.

* Silah kullanıyor, çatışmaya giriyor, ismi Muzo... Biraz sert bir karakter sanırım...

- Evet, feminen olmayan bir karakter. Bomba imha uzmanlığı zor bir alan. Bir kadının bu alanda çalışması için kadınsal özelliklerini geride bırakması lazım.

* Bu sert karakteri canlandırmak sizi zorladı mı?

- İlk hafta film setinde çok kadınsı, hırslı ve dişi bir avukatı, dizi setinde de erkeksi bir karakteri canlandırmaya çalışırken zorlandım açıkçası. Ama yavaş yavaş oturacak.

* Sette vakit nasıl geçiyor?

- Ekipteki herkes çok rahat, çok esprili. Aynı zamanda çok yardımseverler. Aksiyon ve çatışma sahnelerinde çok yardımcı oluyorlar.

* Az önce Zafer Ergin “Onlar ekibe yeni geldi, bize ayak uydurmak zorundalar” dedi...

- (Gülüyor) Dedim ya, çok esprili herkes. Zafer Bey de şaka yapmış. İlk günden beri uyumumuz harika.

* Rolünüz gereği silah kullanıyorsunuz. Daha önce kullanmış mıydınız?

- Hayır, hiç kullanmamıştım.

* Özel bir hazırlık yaptınız mı silahlı sahneler için?

- Poligona gittik çalışmak için. Öyle dışarıdan bakıldığı gibi kolay değilmiş. Ama dediğim gibi oyuncu arkadaşlar bu konuda çok yardımcı oluyor.

* Elinize silahı ilk aldığınızda tedirgin oldunuz mu peki?

- Önce çok tedirgin oldum ama sonra alıştım. İlk çatışma sahnesinde de tedirgin oldum, neyse ki ekibin yardımlarıyla başarıyla tamamladık çekimleri.

Последна редакция: нд, 08 сеп 2013, 00:37 от Mimmie.

# 563
  • Мнения: 0
Ще му помогна..  Joy Да пием за гадната любов.  Mr. Green

# 564
  • Мнения: 0
Лейлята, допада ли ви? Аз като я гледах я мислех за по-корава, те я побъркаха, главно Месут.  Mr. Green Mr. GreenМурат изхвърли един през стъклото един, а тя гледа като теле в железница.  hahaha

На мен и двете ми допадат. Two Hearts Поне за сега, изглежда, че сценаристите нямат намерение Лейля да заеме мястото на Зейнеп, това е важното. Peace Направи ми особено впечатление, че още от самото начало беше много усмихната. Heart Разбира се, никой не може да заеме мястото на Зейнеп - нее, в никакъв случай. Naughty Наистина изглежда неопитна, както спомена Джули, но ми харесва, че се опитва да е част от екипа. Колкото до Музо - още в първия момент, когато Али и Ръза я видяха, знаеш, че ще стане и тя част от екипа. Само не разбирам, ако ще е част от екипа, защо името й е толкова назад в интрото, но в последствие ще разберем. Kissing Heart Харесват ми и закачките с Месут, но за съжаление, не ги разбирам. Друго, което ми направи впечатление, беше, че Музо беше вързана по същия начин, както аз, докато гледах епизода. Grinning Grinning

Музо е по-кадърна.  Mr. Green Ноп, Зейнеп завинаги.. ми явно, не е толкова главна, а аз бях като Лейля на една част от косата зад ушите, а другата отпред.  Mr. Green Mr. Green

Е, нормално, още от промото беше ясно. Grinning Разбира се - винаги ще помним Зейнеп и ще я обичаме. Надявам се да има повече моменти, които да ни напомнят на нея. Two Hearts

И аз искам, ама на днешния епизод океани правя от рев, само като си спомни за нея .. а там с парфюма й гледах  ииии .. толкова е гадно..

# 565
  • Мнения: 0
Ето по две снимки на новите комисарки от мен. Two Hearts Цъкнете на тях, за да ги видите в по-голям размер. (: От мен - Сладки сънища и спокойна нощ на всички. smile3524 Прекарах си невероятно тази вечер, благодаря Ви. Two Hearts Дано до утре-другиден да изпишем темата. Heart





# 566
  • Мнения: 0
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151811310769435&set=vb … ype=2&theater Част от новата песен, честно казано първата единствена и последна любов си е номер 1.  Mr. Green

# 567
  • Мнения: 11 766
Ето по две снимки на новите комисарки от мен. Two Hearts Цъкнете на тях, за да ги видите в по-голям размер. (: От мен - Сладки сънища и спокойна нощ на всички. smile3524 Прекарах си невероятно тази вечер, благодаря Ви. Two Hearts Дано до утре-другиден да изпишем темата. Heart

Извинете ме, че не бях тук до сега. Наложи се да стана след като епизода свърши. Сега ще наваксам нещата ...  Peace

На мен също ми беше много приятно тази вечер - благодаря за всички снимки ...  Hug

Иначе и аз споделям твоето мнение. На мен Лейля ми хареса ...
  Heart Eyes

# 568
  • Мнения: 11 766
http://www.tvizleyen.com/kanal-d-canli-izleyin/
Пробвайте, ако искате, и тук. Hug Само че има забавяне със звука. (:
Страшна си! Много ти благодаря! Сигурно 5 линка опитах и не става, и не става. Сега вече ще мога да коментирам с вас. Hug Hug Hug

Радвам се, че ти е заредило. Hug
Хахх, Месут как се беше набутал в Лейля. Grinning После на акцията милата се чудеше какво става - ще свикне с времето. Grinning А пък Месут и Хюсню как й набутаха папките. Grinning

Да! Лейля не знаеше къде се намира. Тотално я стреснаха - но ще свикне с тях. Просто е по плаха. Стана ми много смешно, когато Месут заспа - за малко да я сплеска - тя как гледаше. И после като изхвърлиха онзи от прозореца ... hahaha hahaha hahaha

# 569
  • Мнения: 11 766
Аз го изключих като го качат ще видя, кажете ми какво е станало накрая, лаптопа много зацепва..
Като стане нещо интересно го пиша веднага, защото ако чакам рекламите, ще забравя всичко. Mr. Green Но съм сигурна, че накрая Рокси ще напише някой дълъг и увлекателен разказ, така че да разбереш всичко. Hug

Така е едно, че ги пише романи, ами и разбира езика, добре че е тя, защото ние тук , индянците..  Joy

Да, друго е като разбираш какво си говорят. Ние тук без нея сме за никъде, ще го караме на свободни съчинения по картинки. Joy


Рени, Джули - много ви благодаря за хубавите думи.  smile3525 newsm76 Two Hearts

Не правя нищо особено - просто се опитвам да превеждам основните неща. Не съм чак такъв специалист в турския. От статии и съобщения - пак се справям. Но така като говорят в епизодите не разбирам всичко - само някои неща.  Peace

Със сигурност обаче след малко ще ви спретна един разказ от това, което съм разбрала. Те моите разкази са си цели романи ...
  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт