„Есента пристъпва с надежда, в две чертички се оглежда“ – Бъдещи мами над 35

  • 20 068
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 535
събирам  newsm28 newsm28 newsm28
таткото го е решил,и име е измислил,само дето не хваща  Shocked  Joy

# 31
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Добро утро Simple Smile

Жане аз винаги съм искала момче Simple Smile, но само да забременея - няма да имам претенции  Mr. Green

Закуска нямало значи, айде ще сложа една  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 535
момчета,момичета,само да са здрави!

Последна редакция: нд, 08 сеп 2013, 17:32 от janach

# 33
  • Мнения: 3 758
Честит празник! Дано Богородичка е с нас Praynig
Добре, че е Ели, че си останахме гладни Mr. Green
И на Шемета, добре дошла Hug Много хубаво име имаш Laughing Успех и дано скоро успеете!
На мен що така още ми е смооотано  newsm78

# 34
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз да се запиша в хубавата тема, че така бързо се пише не мога да смогна да изчета Simple Smile!

Даре и аз близо до цирка израснах и го гледах как гори, много ми е ясен спомена.
Добре дошла на Шемета, съгласна съм, че желанието за бебе идва с човека до теб и при мен  е така  Simple Smile!

Фортуна не ти е късно, ако се забързате и го искате според мен, ние си говорим, че ако всичко е ок с бъдещето и ни понесе рев и памперси на нашите години бързо ще се решим за още едно  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 404
Мерси Магнет
Уважихме Богородичка,ходихме до Роженския манастир,хапнахме и доволно се търкаляме по дивана.

# 36
  • Мнения: 26
Aaa  изобщо нямам намерение  да  отлитам Simple Smile  Просто тука има  няма още  две  годинки ще съм на двата  фронта Simple Smile хехе
Аз бях омъжена  4  години  и никога не  поисках  да имаме  бебе .....като се  разделихме  дойде  желанието  заради   човека  с който  съм в момента Simple Smile  Ама то обикновено май се  така става Simple Smile Crazy

# 37
  • Мнения: 8 534
Добрутро от почиващите! Ние пък вчера бяхме на Рупите. Оне, ние сме били съседки Simple Smile като съм на компютър ще разнищим това Simple Smile

# 38
  • В градината...
  • Мнения: 15 939
Ели, много поетично заглавие на темата  Heart Eyes

Шеметче, то че си под 35 - нищо не значи, ако знаеш как бързо се натъркалват годините  Joy Скорошен успех и купонясване тука, много сме яки, да знаеш  Mr. Green Яки каки  hahaha hahaha

Фортунка, аз не виждам АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ отново да пробвате  newsm10

Аз днес съм за първи ден на работа, то само този болничен ми беше почивката за това лято. Дано другото да съм дебела и трудно подвижна #Crazy

# 39
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Перу догодина траябва вече да сме така  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 8 450
Добър ден момичета и честит празник Grinning
Предполагам, че го помните....
С това време не знам как да се облека нито аз нито детето...след вчерашният почивен ден/чистих като луда/ дне съм на трастиката.
Добре дошли на новото попълнение и дано не се задържите дълго тук. Въпреки, че каките тук сме супер.
Перу успешен и лек първи работен ден.

# 41
  • Мнения: 314
Здравейте, момичета! Честита нова темичка! Успех на всички!

Аз имам новини. Зная от известно време, но не пиша, за да не урчасам работата.
Стискайте ми палци и се молете, този път всичко да е наред.
Като имам по-ясен резултат ще докладвам подробно.

Целувки и прегрътки.

# 42
  • В градината...
  • Мнения: 15 939
Маичка,  Praynig Praynig Hug Hug

# 43
  • Мнения: 8 450
Маичка всичко ще е наред Hug Hug thumbsup

# 44
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Маичка, всичко ще  е наред  Hug Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт