Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 30 280
Страхотна игра на Чаатай тази вечер. Супер реакции, изражение, поглед ....... браво  Heart Eyes

Сещам се за онзи клип зад кадър, в който Хазал пее, а Чаги й приглася  Mr. Green
+1.............

Страхотна игра прави.
Значи можело и само с поглед да се разбират, но къде ти....ината си е инат.

Може би това са едни от най-силните му сцени в сериала (изключвам любовните). Страхотно играе този човек  Heart Eyes Дали и в ПО ще ни радва така  Rolling Eyes

# 466
  • Мнения: 6 570
Всички са като умрели лисици, само Емир е на ниво и свърши работата на полицията Grinning

# 467
  • Мнения: 16 938
ФЕМИР ФОРЕВЪР ! САМО ФЕМИР.

# 468
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Тя виси на чаршафа как да вдигне  hahaha hahaha hahaha
Да иначе Хатиджето,добре че я намерихме,кой намерихте бе,цялата работа Емир направи  ooooh!

# 469
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Той син йок бе,тия само го занимават великия Сарафолу с глупости  Naughty

# 470
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Страхотна игра на Чаатай тази вечер. Супер реакции, изражение, поглед ....... браво  Heart Eyes
Скрит текст:
Сещам се за онзи клип зад кадър, в който Хазал пее, а Чаги й приглася  Mr. Green
+1.............[/spoiler]

Скрит текст:
Страхотна игра прави.
Значи можело и само с поглед да се разбират, но къде ти....ината си е инат.
[/spoiler]
Може би това са едни от най-силните му сцени в сериала (изключвам любовните). Страхотно играе този човек  Heart Eyes Дали и в ПО ще ни радва така  Rolling Eyes
Мишенце, от малкото, което видях досега като откъси от ПО, съм убедена, че Чаатай, ще се превъплъти перфектно в ролята си на Яман. Той още сега е влезнал в новия си образ и се е слял с героя си.
Видях, че на Хазалчето и се получават целувките с Хакан, искам да видя дали и на Чаги, ще се получат със Серенай.

# 471
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 159
Горкият доктор, как си мисли, че точно тия ще окажат на Ферито морална подкрепа! ooooh!

# 472
  • София
  • Мнения: 30 280
Направо съм очарована от Чаги  Heart Eyes От погледа му можеш да разбереш всичко без нито дума  Peace

....
Видях, че на Хазалчето и се получават целувките с Хакан, искам да видя дали и на Чаги, ще се получат със Серенай.

Дано, дано, че малко съм скептична към Серка  Tired

# 473
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 159
Наде, те целувките ако на Ча със Серката не му се получат, ще се получат на Серката с Ча. Laughing Все си мисля, че ще го награби достатъчно. Има вид на хищна птица. Laughing

# 474
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Sick
Скрит текст:

# 475
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Оф, оф, оф... Sick Sick Sick

# 476
  • Мнения: 21 201
Наде, те целувките ако на Ча със Серката не му се получат, ще се получат на Серката с Ча. Laughing
Абеееее, трябва и двамата да се постараят, иначе ако е едностранно старанието и желанието  Laughingняма да се постигне желания ефект.
При Хазал и партньорът й се получи.

# 477
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Пази Боже,пази Боже от такава красота  ooooh!

# 478
  • Мнения: 0
Наде, те целувките ако на Ча със Серката не му се получат, ще се получат на Серката с Ча. Laughing Все си мисля, че ще го награби достатъчно. Има вид на хищна птица. Laughing
hahaha hahaha hahaha

Уффф в скрития текст е зле Sick

Икси Hug

# 479
  • Мнения: 2 788
Смятам, че магията между двамата няча да я видим нито в единия, нито в другия сериал, отлична игра Да, но не и магия!

Въпреки, че целУфана на Хазал много ми харесаа, такава нежна, романтична  Heart Eyes, честно не очаквах такава добра игра точно в любовните сцени  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт