Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 26 ~

  • 24 956
  • 745
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 0
Много голяма разлика на сета на Опасни улици и на Фатих,вече си личи и от снимката,където танцува и зад кадър колко беше усмихната,весела,там забавата е пълна,а при Фатих-средновековна работа Mr. Green

# 601
  • Мнения: 11 766
Много голяма разлика на сета на Опасни улици и на Фатих,вече си личи и от снимката,където танцува и зад кадър колко беше усмихната,весела,там забавата е пълна,а при Фатих-средновековна работа Mr. Green

Така е! Peace

# 602
  • Мнения: 11 766
Намерих още 2 снимки от сватбата. Чаала и Зейнеп са страхотни ...  smile3525 newsm76 Two Hearts



# 603
  • Мнения: 0
Много голяма разлика на сета на Опасни улици и на Фатих,вече си личи и от снимката,където танцува и зад кадър колко беше усмихната,весела,там забавата е пълна,а при Фатих-средновековна работа Mr. Green

Еее те на Фатих може да се забавляват, ама надали в Опасни улици, както казаха Уур и Гюлчан всички са като едно семейство, 100% на нашия сериал си ем най-забавно ..  Heart Eyes

# 604
  • Мнения: 0
Намерих още 2 снимки от сватбата. Чаала и Зейнеп са страхотни ...  smile3525 newsm76 Two Hearts





Страхотни са. Са на последната снимка как са се наредели, много са готини ..   bouquet Heart Eyes

# 605
  • Мнения: 0
Само на мен ли не ми тръгва да се тегли ..  newsm78

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … d83a770ba93f4e41b

# 606
  • Мнения: 11 766
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts



# 607
  • Мнения: 11 766

Кое не ти тръгва? При мен всичко е нормално като натисна ... newsm78

# 608
  • Мнения: 0
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts





Нали между временно искаш и него да гледаш, ама като нея я няма не е същото ..

# 609
  • Мнения: 0

Кое не ти тръгва? При мен всичко е нормално като натисна ... newsm78

Не ми тръгва да се сваля на 0,4% едвам съм ..  Tired

# 610
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Благодаря за всичко , което сте публикували .. Нещо не намирам епизода от днес ..  Sad

# 611
  • Мнения: 0
Здравейте! Благодаря за всичко , което сте публикували .. Нещо не намирам епизода от днес ..  Sad

Здравейй ..  Hug

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents

Ето го, ама на мен много бавно ми се сваля, прекъсвах нета не е от него, пробвах друг филм и ми е с нормалната скорост, точно този епизод, не ми дава..  Thinking

# 612
  • Мнения: 3 007
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts





Наистина Роси , какво ще правим после ..  Confused  ooooh! Може да е постъпил правилно , но това за нас не е добре ..  Sad  Crossing Arms

# 613
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Благодаря за всичко , което сте публикували .. Нещо не намирам епизода от днес ..  Sad

Здравейй ..  Hug

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents

Ето го, ама на мен много бавно ми се сваля, прекъсвах нета не е от него, пробвах друг филм и ми е с нормалната скорост, точно този епизод, не ми дава..  Thinking


Благодаря ти како   Laughing Hug   bouquet

# 614
  • Мнения: 11 766
Ето 2 снимки на Берк от 250-ти епизод на Опасни улици, който е и последен за него. Милият ми как се биеше на ринга. При нас този епизод ще се падне другата седмица. Незнам какво ще правя после без него в сериала, но нищо. Както и преди съм казвала според мен Берк постъпи правилно като напусна. Все пак двамата с Чаала дойдоха заедно в сериала и искам да гледам Синан и Елиф заедно - иначе не е същото ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts





Нали между временно искаш и него да гледаш, ама като нея я няма не е същото ..

Точно! Ти най-добре ме разбираш. Знаеш, че Синан ми е най-големия любимец в сериала, а любимата ми двойка са Синан и Елиф. И изведнъж като остана само той не е същото. Бих дала всичко да го гледам още и още, но да е с нея. Двамата заедно. Затова мисля, че Берк постъпи правилно. Ако ще е в сериала нека върнат и Чаала. Радвам се, че Синан остана верен на Елиф въпреки всичко - 250-ти епизод ще е много трогателен. Аз плаках тогава на моментите с него, особено като си мислеше за нея. Иначе се радвах на тези с другите ми любимци Мурат и Зейнеп. Сватбата им беше толкова хубава, а те супер сладки. Направо се размечтах и в живота да се оженят отново ... newsm10 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm76 txtloves

Общи условия

Активация на акаунт