Нови придобивки в гардероба - 35

  • 73 518
  • 706
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 13 638
desuri, много са шик, супер - умирам за такива свежи изпълнения. С много кеф и гордост да си ги носиш!   bouquet

# 661
  • Мнения: 2 447
Не мога да не се изфукам.От 5 мин съм горд собственик на тези Патушки  http://prikachi.com/images.php?images/383/6752383Z.jpg
Нямам търпение да ги получа по скоро  дано са толкова свежи и на живо.
Свежи са и то много. Peace
И са сравнително удобни.
Със здраве и кеф да си ги носиш! Hug

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 4 529
Не мога да не се изфукам.От 5 мин съм горд собственик на тези Патушки  http://prikachi.com/images.php?images/383/6752383Z.jpg
Нямам търпение да ги получа по скоро  дано са толкова свежи и на живо.

Деси, изби рибата  Hug Peace Да идват по-бързо да им се радваш на живо!!! Зареди се с цветни във всички цветове  Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 176
Хайде да видим кой с какво ще се похвали днес от Х§М.  Mr. Green



# 664
  • Мнения: 31 430
Да тъкмо щях да попитам какво си взехте и харесате ли колекцията на Изабел Маран за H&M?
Аз нищо не харесах от дамската колекция, но облякох детето отгоре до долу. На мен взех черен кожен колан. Оставих обаче желаната гривна, обици и колие, защото не приличаха буквално на нищо.
Сега ще взема и един вълнен шал за любимия.

# 665
  • София
  • Мнения: 39 173
На мен толкова ми писна с тая реклама на тази дизайнерка отвсякъде, че напук нищо не искам.
Където и да отворя - все тя изскача!
А е имало много по-яки дизайнерски колекции за НМ.

# 666
  • София
  • Мнения: 9 634
Ох, Денси, ме загложди сега за коженият колан.
Аз съм луда на тема колани и шалове! ooooh!
 Я, покажи! Simple Smile

# 667
  • Мнения: 2 447
bebolinka82, честито за избора. Харесва ми Hug

# 668
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да тъкмо щях да попитам какво си взехте и харесате ли колекцията на Изабел Маран за H&M?


Абсолютно нищо не ми хареса. Но аз си го знаех това още от look book-а.

# 669
  • Мнения: 176
goddess  Hug Hug Hug

И аз не бях особено впечатлена от колекцията. Сякаш от Изабел Марант очаквах повече, понеже много харесвам нещата й, но са ми много скъпи. Тези, които поръчах ми харесаха, че са в ежедневния ми стил, а и бяха достъпни. Ще видя обаче дали няма да се разочаровам като дойдат.  Laughing

# 670
  • Мнения: 2 786
Да тъкмо щях да попитам какво си взехте и харесате ли колекцията на Изабел Маран за H&M?



Нищо не харесах и съответно нищо не взех. 

# 671
  • Мнения: 4 300
Да тъкмо щях да попитам какво си взехте и харесате ли колекцията на Изабел Маран за H&M?

Aз също нищо, а имам чувството, че този път всичко ще се изкупи бързо. Може би наистина защото приличат на традиционния стил на ХМ. А при колаборацията с МММ някои от нещата стигнаха дори до намаление, не мога да си го обясня  Rolling Eyes

Влязох за да питам дали някой е виждал коланче в златист/сребрист цвят с метална платка. Трябва ми за официална тъмносиня рокля.

# 672
  • Мнения: 331
Момичета, моля за помощ. Издирвам бяла риза, дълга, свободна, може би дори с паднало рамо, която да е подходяща за носене върху кожен панталон / клин. За вечерно излизане. Дайте идеи къде да търся?  Praynig

# 673
  • Мнения: 31 430
Копче, това е колана. Класически, мъжки колан от много хубава, мека, но здрава кожа.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Момичета, моля за помощ. Издирвам бяла риза, дълга, свободна, може би дори с паднало рамо, която да е подходяща за носене върху кожен панталон / клин. За вечерно излизане. Дайте идеи къде да търся?  Praynig

Аз съм си харесала ето тази.Ще ти я споделя пък може и на теб да допадне. Мисля че ще стои с  кожен панталон или клин    http://aggatashop.com/index.php?route=product/product&path=2 … mp;product_id=171

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт