IVF лечение - Притеснена съм

  • 771
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте отново!
Притеснена съм.
Няма с кого да споделя и да получа съвет. Затова се обръщам към Вас.
Грешката ми е че първият път не си водех записки и сега вторият път нещата ми се струват различни – но не и към правилната посока. Да вярно е че първият път не се получи – но поне от 11 яйцеклетки успешно се оплодиха 2 – от които една ми върнаха обратно а другата замразиха. Както и да е – не можах да задържа плода за мое огромно съжаление.
Сега при втория опит с IVF лечението – нещата с медикаментите и цикълът ми ми изглеждат неправилно подредени. След една седмица трябва да ми идва а те сега в петък ме викат да ми правят ултразвук за да видят дали са готови яйцеклетките за вадене. Незнам какъв е периода за узряване на яйцеклетките като приемаш лекарства но ми се струва че е твърде късно – и гърдите не ме болят както обикновенно.
Схемата на лекарствата и цикълът ми е следният –
Мензисът ми дойде на 8 Септември, а миналият месец на 11 август – цикъла ми е през 28 дена, а времетраенето ми 4 дни.
Започнах лечение на 29/8/2013 със спрей за нос SYNARELA
На 18/9/2013 продължих с MENOPUR – 150IU, GONAL-F – 200IU
Продължавам с лекарствата до прегледа–проверка на 27/9/2013.
Ако съм имала годни за оплождане яйцеклетки –не са ли отдавна минали “по-течението“?
Как мислите Дами – страх ме е – МНОГО!
В чужда държава с лошо говорене на езика им – страх ме е че съм си или те са ми провалила вторият шанс.
Дано страховете да са ми напразни..
Имате ли поглед върху проблема ми? Ако имате – моля –пишете
Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 16 691
Това е темата, в която може да пишеш, не е нужно да пускаш нова тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=724688.0

# 2
  • Мнения: 6
Това е темата, в която може да пишеш, не е нужно да пускаш нова тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=724688.0

Извинявайте
Публикувала съм като “Нова тема“ защото не съм запозната как работи сайта.
Ще се опитам да управя грешката си

Общи условия

Активация на акаунт