"Прилив и отлив"-Животът е непрекъснато губене на детството- AFK FOREVER- 194.10

  • 41 064
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 884
Жани, мерси за снимките на Ча!   bouquet

Момичета, предлагам когато се качват много или големи снимки да ги слагаме в скрит текст, за да не запълваме твърде бързо страниците на темата.  Peace

На мен не само бижутата, но и дрехите, и грима не ми харесват. Тук там има по някой хубав тоалет, но повечето са  Sick


поправих се Hug Hug Hug
а аз незнам как да го направя Embarassed
ще съм благодарна ако някой ме светне Tired

# 61
  • Мнения: 6 105
Стели писах ти на лични  Hug

Гледам друг сериал и затова така Simple Smile Но и вас не мога да ви изоставя  Hug

# 62
  • Мнения: 1 786
Мибошче, писах ти на лични.  Peace

Вани,  Hug да му шанс и на нашия, ей така от горе, от горе го прегледай. Не е съвсем като Ориндж Каунти. Пак си е по- тинейджърски, ама за това пък си е с Чаги, а то не е никак малко.  Wink Hug

Жани,  Hug

# 63
  • Мнения: 6 105
Киара,не знам ще видя.Първи епизод що-годе ми хареса главно, защото си бях тук и си коментирахме всички.

Като попреведат някоя и друга серия може и да му дам шанс.  Peace

# 64
  • Мнения: 2 788
Скрит текст:
Добро утро,

Защо рейтинга снощи беше с голяма разлика от втория, а днес Medcezir е на второ място  newsm78

Цитат
бижутата на Ендер и Мира са страхотни-най вече обиците

 #Shocked

В момента когато говореше с Яман на тротоара, в синята рокля, имаше едно колие, все едно от битака купено, много неподходящо за облеклото, и обици по ушната мида, с висящо синджирче и разни други джунджурийки по ухото, такъв кич и претрупване от бижута, няма нищо общо с добрия стил, дори не е екстравагантно, направо кичозно, лично мнение. А за Ендер, видях вчера Надето беше поснала инфо, интересни са бижутата, но чак страхотни, още повече, че в
Турция много държат на класните бижута, но тука  ooooh!

Хубав ден на всички! Hug Hug Hug

на сери вси4ко и отива Peace
знам ли, на мен не ми се стори ки4озно, дори обратното,изглеждаше добре в моите о4и.[/spoiler]
оба4е като 4уя за ки4, се сещам за това:
имаше и много интересен пръстен, комплект с обеците, но не можах да го извадя,  в комбинация с тоалета, става! Peace ама нали и тя ми любимка, та пак си ми е хубава Crazy

Разликата между Ферия и Мира е, че едната няма друго бижу на тялото си, докато другата е сложила и голямо неподходящо бижу, и кичозното е в натруфеността, пак казвам, че е лично мнение, вкусът на всички е различен  newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43

Ива, аз също чета след всяка серия и във всяка тема колко мразиш  A.S.K., но не правя забележки, въпрос на предпочитания и мнение е, уважавам всички, но не споделям вкуса и предпочитанията им.

# 65
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Цоп и аз тук.Чичек за новата тема   bouquet

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз се опитвам да гледам още 1-2 сериала, но нещо не ми се получава?! Mr. Green
А и като започнат Дневниците, съвсем ще я закъсам! Rolling Eyes
Да си призная,че темичката ми е много скъпа и всички вие и затова съм най-редовна тук! Hug

# 67
  • Мнения: 11 820
Рейтинга е все един и същ с малки разлики от няколко стотни от %.


как се казва този актъор  newsm78

# 68
  • Мнения: 1 786
Рейтинга е все един и същ с малки разлики от няколко стотни от %.

Скрит текст:
как се казва този актъор  newsm78
Не знам как се казва, ама може да му казваме "хубавец" на галено  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте !  Hug  Hug  Hug
Вечерта най-сетне изгледах сериата. На мен ми беше интересно. Много се ядосвам,че майката на Яман така постъпи  ooooh!  Еднер като гледам наистина иска да помогне на Яман, хареса ми и как я обличат. Мерт и Ейлюл са страхотни. Не знам защо обличат така Оркун, но ми прилича като клоун с тези големи обувки, много тясните панталони и късите крачоли  ooooh!
Мира е много сладка.  Яманчо беше голям сладур  Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes  
Еййй точнo на най-интересното сериала свърши  Cry  Не знам как ще чакаме две седмици за новата серия, а и фрагман не ни дадоха Cry

# 70
  • Мнения: 11 820
Рейтинга е все един и същ с малки разлики от няколко стотни от %.

Скрит текст:
как се казва този актъор  newsm78
Не знам как се казва, ама може да му казваме "хубавец" на галено  Mr. Green
а тряа се разбере името не мога тъй тряа му имам туйтър ,егн,а у  Whistling  и бтв виждала съм го и в друг сериал,ама не мога се сетя в кой

# 71
  • Мнения: 6 105
Казвайте кой е,че и на мен ми допада сякаш  Joy

# 72
  • Мнения: 1 786
Казвайте кой е,че и на мен ми допада сякаш  Joy

Добре, че този път от рано си признаваш, а не както криеше за Чача.  Whistling

# 73
  • Мнения: 11 820
Казвайте кой е,че и на мен ми допада сякаш  Joy
Сис,поне сме си само ние за него  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 11 820
Намерих го  Party ма няа ви го кажа  Whistling
Скрит текст:
   
Скрит текст:
 
Скрит текст:
къде гледате  newsm78
Скрит текст:

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт