КГБ = Клуб на Готините Баби - 140.

  • 60 402
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 250
Привет девойки Hug

Джили, Шпунци радвам се че се обадихте, липсвате осезателно Hug
Тану,вицовете се екстра, не само за матрЯл , продължавай  Grinning
Яжка, справи ли се с обрулените листи. Какво да се прави, сезон си е и колкото и аз да събирам,на другия ден пак се натрупват. Е , не е болка за умирачка Close
Танитка, леко да ти мине човъркането в зъбъте. Зло, ама необходимо.
Вчера имах намерение да си оправям косата, но беше пълен салона, а аз нямам нерви да чакам. Сега надничам дали е отворил , че да притичам.
Навън е 30Т, големия беше забравил нещо по английски и история, та яхнах набързо возилото да му ги занеса, той беше щастлив и доволен Simple Smile
Е стига за днес битовимзми, ежедневие, гупости.Ние да сме живи и здрави, пък нека живота да е монотонен Mr. GreenПо добре скука отколкото неприятни екшъни. Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 4 179
Здравейте работливи пчелички.
Аз излизам сутрин в 7 и се прибирам най-рано по това време. Сега ще имаме събрание на входа, но дали ще се осъществи не ми е ясно. Как ми се иска да се махна оттук, просто си нямате понятие.

# 92
  • София
  • Мнения: 16 254
Ето съм!
Римар, като искаш да се махнеш - просто действай. Ако искаш веднага давам тел. на брокерката ми.
Не, че ги хваля, но двете с дъщеря и работят сами и от сделките им зависи дохода. Та се стараят, не са като повечето брокери. Щом продадохме моя парцел над Симеоново, включен в Натура ....
И при сделка не ми дават %, че някои хора се дърпат като ги препоръчам. Щяла съм да взема пари  Joy А дано, ама надали.
Танита, как си след зъблечението?
Джили, не ти ли се полага градска отпуска?  Ако имаш - викай за среща.
Ивлин, добре ли сте?
При нас - еднообразие. Чакам Аненце, но само за малко и после отпрашва на купон при приятелче от компанията и. А света е малък - с майката на момчето си пишем от 3 -4 г. в другата ми тема.

# 93
  • Мнения: 894
Здравейте! Hug
Римарче, аз съм домоуправител и знаеш как и аз искам да се махна ха ха
Айша, добре сме.Я питай твоите хора,нямат ли някоя читава брокерка във Варна
Джили приятно ми е . 
Чакам да ми почнат сериалчета и сърфирам из нета
Хубава вечер на всички

# 94
  • Мнения: 1

Да се появя и аз, след полунощ, както винаги!  :lol

Кари, Айша, при зъболекарката мина горе-долу добре, както си пожелах не ме мъчи много с машинката, обаче ми вади нерв на зъба, е там вече видях звезди по обяд!  smile3517
В петък съм пак при нея, и в понеделник пак.......дано да приключи най-после! Mr. Green

След инквизицията се разходих из центъра на квартала, видях няколко колежки от Клуба, напазарих туй-онуй от БИЛА-та, от рибарския магазин купих килограм и половина пресен сафрид и се прибрах с намерението да го изчистя, осоля и да легна да си почина, пък да го изпържа привечер, да е топъл за вечеря.
Обаче, ядец!
Ония от ВиК спрели водата, а дядо Стефчо източил резервоара на двора, решил да му прави профилактика! Mr. Green
Направо си полегнах и като се събудих към 16 часа, водата беше дошла, та вечерята ми беше пържен сафрид, ще има и за утре защото си го ядох сама, комсомолците бяха канени на гости, а на ДС не му се ядяло вечер пържено! tooth

Утре преди обяд имам среща с една братовчедка, ще ходим по "роднински задачи", нали сме свободни пенсионерки, на нас разчита родата! hahaha
В сряда съм на ДСК- Дамски Спортен Клуб / и на такова ходя!/, в четвъртък сме на гости от Клуба на приятелите ни в Нови пазар, в петък съм отново на зъболекар........ нямам ден без задачи! Joy
За това не ги обичам съботите и неделите, защото нямам мероприятия, ако има някоя за боядисване, подстригване......да ми се обади, не вземам скъпо! Laughing hahaha tooth  Joysmile3503

Лека нощ, мили дами! smile3524

# 95
  • София
  • Мнения: 1 755
   Добро утро,мили момичета!
   Само да се обадя и бързам да излизам,че много закъснях.Довечера ща чета какво сте писали вчера и днес.
   Хубав ден!

# 96
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Добро утро на готините баби!

Яжке, няма да се преумориш от четене, хаха. Напоследък няма много навалица.

Много трудна задача ми предстои днес -трябва да избера подарък за голямата снаха, която си има от всичко по много и все "марково", та направо....ми иде да се #2gunfire
Толкова обичам да купувам подаръци, щото нали, целта е да зарадваш човека, пък нея много трудно мога да я зарадвам. Е, знам аз как, ако купя часовник за 5000 лв, ще я зарадвам, ама...

Да ви кажа също, че все по-малко се чувствам готина и все  повече баба.

# 97
  • Мнения: 1 082
Привет готини-ех пусто мерак да стана баба ама...Само си мечтая...е някой ден като стане първо на Вас ще пиша.Мина ми набързо отпуската-вече работя.Ходихме със съпруга ми на концерт на ансамбъл Българе-възхитени сме за кой ли път.София ми се размина-само сина ни ходи да гледа спектакъла-в памет на малкото ни момче.
  Танита-радвам се за хубавата почивка-ние също ходим на Тузлата за 1 ден.
   Да Ви пожелая само положителни емоции и да се радвате на живота.
             



# 98
  • София
  • Мнения: 16 254
Ето съм!
И за пореден път съм сама. Но не се оплаквам от това. Пламен отиде на рожден ден на поредното  чаве от племето - малката Венеция става на 1 год. Горкото, като порасне как ли ще се сърди на родителите си за името. А уж са учени, с образование и претенции, не са от индианците.
Аненце и на фитнес и на гости на приятелка. А пък ние с майката на девойчето сме си приятелки от другата ми тема.
Танита, направо завиждам за сафрида. Тук такова чудо рядко се намира.
svetal4o27, много трудна задача имаш. Идва ми на ума, че в някои магазини предлагат подаръчни ваучери. Пък после тя да си избира нещото. Ама пък  да не се обиди, че е за малко пари ваучера.
Мъжа и какво предлага?
Яжке, нещо бягаш по тъча, май? Как са бебчовците?

# 99
  • София
  • Мнения: 2 675

Добра вечер  мадами!

Спомняте ли си за мен?  Heart Eyes

Загубих се за доста време, но както ви бях споменала преди време, трябваше да закрия летния сезон с пленер. Е, времето ми беше съюзник, а пък аз бях много доволна и щастлива. Изкарах си прекрасни десетина дни сред мили и талантливи хора с интересни разговори и веселби до късно вечер, но пък затова си поспивавах до късно. Абе, с две думи лайф в пълния смисъл на думата. Дано само не ми излезе през носа, както обикновено ми се случва. Ама, пък каквото, само здраве да е.  Peace

Да са живи и здрави всички, имали повод за празник, техните близки и роднини също.   bouquet

Жабче, благодарско за хубавата темичка и дано сме по-активни през престоящата истинска есен, че и зима.

Момичета, влязох само да ви кажа "здрасти" и отивам да простирам третата пералня.  Simple Smile После в банята и май към леглото, нещо ми се спи мноого.

Утре ще ви чета подробно и ще се включа.

Лека да ви е нощта, скъпи мои!

# 100
  • София
  • Мнения: 1 755
    Добро утро,девойки!
    Много малко сте писали.Всеки крачи по задачи  Joy
    Маринче,добре завърнала се!
    Айша,внуците растат.Единия прохожда,а другия-проговаря и ръси бисери.Оплаквал се на майка си,че имал космец/между косъм и конец/в устата.Не може да казва буквата В и избягва думи започващи с тази буква.Още е патенце,макар,че го имат за голям.
    Хайде,оставям ви.Пак закъснях.
    Приятен ден!

# 101
  • Мнения: 1 065
 [smilie=smile3552.gif smile3511 Уаууу!!!
Изпуша ми главата от отговорности,  искам среща  със себеподобни.... lalalala lalalala lalalala cheers cheers cheers

Софиянки, казвайте.  atwork smile3523  smile3552  phoneuu  ruporuu
Единствения ден, когато мога да си издействам няколко часа  ,, градска отпуска[/i ]за ,,и аз съм човек'' е неделята, и то ако не ми мине котка път...

Мислите, които ми се въртят последно време из чорлавата главица newsm77 newsm77 newsm77, хич не са за писане тук. Ще има много засегнати, а не бива. Моментно състояние е уж, но твърде дълго продължи и не му се види края....

Ще се опитам поне по веднъж на ден да ви поглеждам.
А вие, ако нещо решите, ,,свиркайте'' по всички възможни начини ...

Липсвате ми, всичките - от близко и далеч. Hug Hug Hug
Хубав ден и прегръдки от  мен и Ирка.
До скоро.

# 102
  • Мнения: 2 099
Ехоооо! Ето съъъм!   surpriseuu
Май поприключих - ама току-що! преди минутки! - с едно трудово нанагорнище.  reverance Две бяха всъщност, едно след друго. Сега тръгвам упорито да лазя по новото си поприще: домоуправителка!!!  rotfImao rotfImbo Три вече ще станем в нашия отбор. Ами че да вземем да си направим отделен клуб, а, Римарче, Иви? Що полезен опит ще има за споделяне ... Как напр. е решен при вас въпросът с плащане на ремонтите по идеални части? А със заядливите съседки?  Rage
Джилка, приветствам идеята за неделя! За теб специално съм се затъжила поради чувствителните ти отсъствия. Ух, Кеф! Срещичка, Кеф!
Добре си дошла, Маринка!
Олелеее, ами пак трябва да търча. Този път за кеф - обеден рожден ден на съученичка. Ще откараме до към 18 часа - сменяваме кръчмата с кафене, ядем тирамису, те пият коняк и мъжищата се поподреждат!  eat Drunk smile3546 Wine Glass  smokeuu

# 103
  • Мнения: 2 099
ХУБАВ Е ЖИВОТЪЪЪЪТ!!!

 newsm62 smile3521 newsm47

Да си призная, вече не ми се бачка. Ама шшшшт  Whistling Whistling Whistling

# 104
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет , девойки!  bouquet
Минавам да свирна , че мърдам.  Mr. Green
Тук е много жега , умори ме. Чуда се по сутиен ли да
тръгна из нас , пече и грее.  Laughing Около обед беше 31Т.  Shocked
Дано леееко да захлади , а не само вечерите и нощите.  Laughing
Едно и също около мен.  Peace
Хубава вечер на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт