Big Brother All Stars България 2013 - 1

  • 83 645
  • 2 861
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 79
Според мен се режисира, това което се дава и от там се манипулира зрителският вот. Първо мисля, че тези продуценти никога няма да оставят чалгаджия да спечели, както и не оставиха Пламен да е финалиста. Съдейки по вкусът им в този сезон финалисти ще бъдат Лео, Финдо, Ели, Маги, Златка Д., Райна и победителят ще бъде м/у Финдо и Лео.
Търси се винаги позитивен, неопетнен образ, леко наивен, който не е чалга, не е кифла, не е плейбой.

# 2 791
  • Мнения: 3 960
http://nl.tv7.bg/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE/%D0%9F%D0%BE-%D0 … html#.UpHV1dLrySo

Мира и Иво от предаването не НиЛо снощи  Grinning Иво сипва гориво в колата, после се оказва, че не е сипал нищо  Mr. Green Много се смях на коментара  Laughing

# 2 792
  • Варна
  • Мнения: 18 205
Според мен се режисира, това което се дава и от там се манипулира зрителският вот. Първо мисля, че тези продуценти никога няма да оставят чалгаджия да спечели, както и не оставиха Пламен да е финалиста. Съдейки по вкусът им в този сезон финалисти ще бъдат Лео, Финдо, Ели, Маги, Златка Д., Райна и победителят ще бъде м/у Финдо и Лео.
Търси се винаги позитивен, неопетнен образ, леко наивен, който не е чалга, не е кифла, не е плейбой.

 Аз залагам на Лео, Златка Д и Райна. Финал - Райна срещу Златка.

# 2 793
  • Мнения: 79
http://nl.tv7.bg/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE/%D0%9F%D0%BE-%D0 … html#.UpHV1dLrySo

Мира и Иво от предаването не НиЛо снощи  Grinning Иво сипва гориво в колата, после се оказва, че не е сипал нищо  Mr. Green Много се смях на коментара  Laughing

Няма такива малоумни коментари  ooooh!
"Колата се качва на пътя и завива надясно към село Герман"  Tired

# 2 794
  • Мнения: 3 502
Аз залагам на Лео, Златка Д и Райна. Финал - Райна срещу Златка.
Ааа, Денди къде го забравихте Simple Smile. Аз го виждам на финал заедно с Финдо, Лео, Райна и Черната Златка. Няма да се учудя, ако накрая борбата е между Денди и Райна.

# 2 795
  • Варна
  • Мнения: 18 205
Аз залагам на Лео, Златка Д и Райна. Финал - Райна срещу Златка.
Ааа, Денди къде го забравихте Simple Smile. Аз го виждам на финал заедно с Финдо, Лео, Райна и Черната Златка. Няма да се учудя, ако накрая борбата е между Денди и Райна.

Не, съжалявам, аз не го виждам.
Денди ми е интересен и любим участник, но вероятно няма да е и финалист.

# 2 796
  • София
  • Мнения: 7 895
Денди  Heart Eyes според мен ще е на финал, то на финал са по 5 човека  ooooh! но победителят ще е Златка Димитрова. То не бе благотворителност, седнала и научила столиците, ама пак е за поправка  Joy, а и плюс това си личи от анонсите на Кънчев. Тоя "филм" го гледахме два месеца, така че е ясна работата  Peace

# 2 797
  • Мнения: 739
Според мен Хеске е права - финалът ще е между ЧЗ и Райна. Поне на тоя етап, натам клони симпатията на продуцентите. Слушайте НК и Алекс какви ни говорят  Wink

# 2 798
  • Мнения: 4 864
Има ли живо излъчване?

# 2 799
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Интересно как всички виждате Райна на финал. Тя в предния ББ в който участва показа колко е скучна. Като гледам и сега не е по-интересна. Същата забита селянка си е.

# 2 800
  • София
  • Мнения: 1 329
И какво излиза накрая всичко е нагласено,зрителя се вълнува,гледа,ние тук си пишем коментари,спорим и май това е ценното,нашата заигравка,другото се знае предварително... Joy Ами не искам такава манипулация,искам глас,искам истина....то фалша е вече навсякъде Mr. Green

# 2 801
  • Мнения: 79
Аз залагам на Лео, Златка Д и Райна. Финал - Райна срещу Златка.
Ааа, Денди къде го забравихте Simple Smile. Аз го виждам на финал заедно с Финдо, Лео, Райна и Черната Златка. Няма да се учудя, ако накрая борбата е между Денди и Райна.

Не, съжалявам, аз не го виждам.
Денди ми е интересен и любим участник, но вероятно няма да е и финалист.

И аз не виждам Денди на финал. Ще го държат до полуфинала, защото е интересен играч и малко преди финала ще му отворят вратата.

# 2 802
  • София
  • Мнения: 23 185
И аз все си мисля, че в тези формати всичко е нагласено.
За сега фаворит ми е Денди, но има още време и не бързам с предположения за победител.

# 2 803
  • Варна
  • Мнения: 18 205
Интересно как всички виждате Райна на финал. Тя в предния ББ в който участва показа колко е скучна. Като гледам и сега не е по-интересна. Същата забита селянка си е.

Тя има фенове като певица и танцьорка. Освен това смятам че ще има заигравка между нея и Финдо. Ако няма, ще я измислят. Със сигурност ще има мисия с танцуване и пеене, където ще  събере овации.
Финалът: момичето, което не прави кариера, чрез подходящи любовници, срещу покаялата се грешница.
Класика.

# 2 804
  • Мнения: 79
Интересно как всички виждате Райна на финал. Тя в предния ББ в който участва показа колко е скучна. Като гледам и сега не е по-интересна. Същата забита селянка си е.

Скучна е да, за това мисля че няма да е победител, а и все пак е чалга- звезда.
Продуцентите ясно подчертаха мотото и какво се влага в него.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт