Защо изневерява Той?

  • 18 854
  • 518
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 12 473
Що си мислите, че за изневяра е нужно бленуване?..
Може тя просто да му е скочила..и да се възползва..Wink

# 466
  • Мнения: 46 673
...
Може тя просто да му е скочила...

Абе, каквото и да е станало ТЯ е виновна, него, душицата, просто го е сполетяло изневиделица  Mr. Green

# 467
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 Laughing Laughing

Е той виновен ли е ,,че е със слабо сърце Laughing

# 468
  • Мнения: 12 473
Laughing Laughing

Е той виновен ли е ,,че е със слабо сърце Laughing

Мда де..горкият..Wink

Мноу сте лоши, значи..Wink

# 469
  • Мнения: 10 547
Мило, питам аз Пираня преди минути, какво може или пък вече те е карало да ми изневериш, защото днес във форума едни жени, твърдят, че те било сърбяло, та за туй ще нагазиш в лука, а аз казвам, че ще да е от друго- липси у дома, ала-бала?
Пираня отговаря, че сите сме прави. Зависело коя жена седи срещу нас.
Пита ме, аз ако имам шанс да нанкам с Дж. Стейтъм, за чий ще го направя? Заради липсата на диалог или щото от споменатия лъха на секс, секс и пак секс? Е, той така на черната Златка щял да види сметката.
Но, ако аз се превърна в намръщена скучубра, с вечно главоболие, то щял да си търси някоя, хем за секс, хем за диалог, хем за разтуха.

# 470
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Това е то сбито,обобщено и ясно.Поздрави на Пираня

# 471
  • Мнения: 46 673
На мен пък от много хора ми лъха секс, но никакво желание нямам да ги употребя  Crazy

# 472
  • в рока
  • Мнения: 1 119
На мен пък от малко и имам желание Simple Smile)

# 473
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Черната Златка!? Как не те досрамя да го напишеш, Каси? Laughing Поне русата да беше. То онова на мъж мяза. Joy

# 474
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ем,Акшче "Всеки с вкуса си"-казал таралежът и слязъл от четката за коса

# 475
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Мда, бе, да бе. Peace
Каси, извини ме. Praynig
Наистина се изумих в първия момент, щото до сега не бях срещала мъж, който да я харесва. Laughing На мен и русата не ми е хубава, ама нея поне мъже са ми споделяли, че я харесват.

# 476
  • Мнения: 1 446
На мен пък от много хора ми лъха секс, но никакво желание нямам да ги употребя  Crazy

Аз пък имам. Обаче не помня преди дали имах. Преди--като бях щастливо омъжена. Щото щастливо си беше,не мога да си изкривя душата.

# 477
  • Мнения: 135
Много разсъждения на глас  Laughing... е как па ни една не се сети значи.  Sunglasses
Искате вечер да ви праим щастливи, нещо така на разнообразие да го докарваме... ай ся да помислим  newsm78.... че нали за всичко си требе опит бре, а де да го придобием, естествено че при таз или оназ... уроците не са излишни така да знаете.  Mr. Green
И на това ако му се казва изневяра значи... просто ходим на частни уроци и толкоз !!!!  Crossing Arms

р.с. После па ви е гот кат приложим наученото... нали !!???!!!  tooth

# 478
  • Мнения: 200
Много разсъждения на глас  Laughing... е как па ни една не се сети значи.  Sunglasses
Искате вечер да ви праим щастливи, нещо така на разнообразие да го докарваме... ай ся да помислим  newsm78.... че нали за всичко си требе опит бре, а де да го придобием, естествено че при таз или оназ... уроците не са излишни така да знаете.  Mr. Green
И на това ако му се казва изневяра значи... просто ходим на частни уроци и толкоз !!!!  Crossing Arms

р.с. После па ви е гот кат приложим наученото... нали !!???!!!  tooth


Соте, има частни аудио-визуални уроци по нета или по тв, не е нужно да бъдат контактни. Пак се придобиват знания, ако толкова се търси разнообразие, заради партньора. Пък може и заедно да се обучават. Sunglasses

# 479
  • Мнения: 1 262
sote-full, ти ако не си се научил докато си взел жена, не знам какво да кажа.  Joy И жените трябва да се пообучаваме малко по чуждо, че мъжете да са ни доволни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт