Да се оплачем...

  • 7 291 509
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 64 035
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И на мен зверски ми се спи, имам нужда от 12 часов непрекъснат сън. Не знам как така ми свършват батериите и съм напълно неадекватна, ако не съм спала достатъчно. Другите хора спят по 4-5 часа и си карат така, а аз не мога.

# 64 036
  • София
  • Мнения: 11 571
Днес съм със страшно сърцебиене. Поотмина, в момента пулса ми е около 100, но хич да не сутринта беше около 150.

# 64 037
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз съм в сагата с тъпаците от Спиди. Втора поръчка ми бавят. Първата я отказах, заради наглостта им, ама тази си я искам. Звънят ми сега, може ли да ви пренасочим в офис. Ами не, не може, вече съм си платила до врата. Сега получавам съобщение, че днес ще дойде, ама куриера рече, ами когато успея, тогава. Е повече няма да поръчвам от сайтове, които работят със Спиди.

# 64 038
  • Мнения: 2 990
И аз съм в сагата с тъпаците от Спиди. Втора поръчка ми бавят. Първата я отказах, заради наглостта им, ама тази си я искам. Звънят ми сега, може ли да ви пренасочим в офис. Ами не, не може, вече съм си платила до врата. Сега получавам съобщение, че днес ще дойде, ама куриера рече, ами когато успея, тогава. Е повече няма да поръчвам от сайтове, които работят със Спиди.

Точно такива проблеми и ние имахме. Бяхме поръчали преди време една блуза, която уж щеше да дойде на адрес, а трябваше да отидем в офиса, за да си я вземем. Вчера пак така с една рокля. Големи несериозници са

# 64 039
  • София
  • Мнения: 29 245
Мда, и аз съм се отказала да поръчвам със Спиди. След като аз плащам доставката, аз ще избера на кого да я платя. И като ми заявят "ама ние работим с тях", приключвам с магазина.

# 64 040
  • Мнения: 35 202
Малкото нещо не е добре... Има хрема, която при дърпане с аспиратора не излиза. Но хърка с нослето. Капя му капки, давам му витамин Ц. Такива бомбажи ми прави.. И не знам дали е от витамин Ц или нещо друго. Топличък е на моменти и се изпотява , но няма отпадналост. Чудя се да го нося ли утре по кабинети или не Cry

# 64 041
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз съм в сагата с тъпаците от Спиди. Втора поръчка ми бавят. Първата я отказах, заради наглостта им, ама тази си я искам. Звънят ми сега, може ли да ви пренасочим в офис. Ами не, не може, вече съм си платила до врата. Сега получавам съобщение, че днес ще дойде, ама куриера рече, ами когато успея, тогава. Е повече няма да поръчвам от сайтове, които работят със Спиди.

Точно такива проблеми и ние имахме. Бяхме поръчали преди време една блуза, която уж щеше да дойде на адрес, а трябваше да отидем в офиса, за да си я вземем. Вчера пак така с една рокля. Големи несериозници са
Пишете на сайтовете и се оплаквайте. Как пък Еконт веднъж не ми казаха подобно нещо? Или Лео Експрес, или които и да са други куриери?! Само Спиди са "много натоварени" и т.н., айде бе...

# 64 042
  • Мнения: X
Аз пък си поръчах едни боти, пък получих други обуща с бяла подметка (кошмарът ми). И най-лошото е че реших да ги задържа, защото са много удобни, пък и цената им е ок.

Спиди в офис колко са бавни.. Подписваш се на 100 хартишляка, търсят ти името в едни списъци и после кашона в купища други. Организация нулева!

# 64 043
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Малкото нещо не е добре... Има хрема, която при дърпане с аспиратора не излиза. Но хърка с нослето. Капя му капки, давам му витамин Ц. Такива бомбажи ми прави.. И не знам дали е от витамин Ц или нещо друго. Топличък е на моменти и се изпотява , но няма отпадналост. Чудя се да го нося ли утре по кабинети или не Cry

Йогите не започват асани преди промивки на носа ... Аз, преди година открих готовите комплекти и се "родихме" всички у дома Simple Smile До такава степен съм свикнала, че ми е като миенето на зъбите сутрин Simple Smile
Пробвай - наистина, в световен мащаб (и в чуждестранни форуми), използващите са много доволни. Има най-различни видове. Ние използваме това:

https://remedium.bg/nasal-drops/dr-hanas-nasopure-little-sampler … eting.ro-20181220

# 64 044
  • Мнения: 1 801
И аз на детето почнах да правя промивки с Назопюр и има ефект. Спрях, разболя се от гнойна ангина, ММ ме обвини, че е от промивките...че и аз се притесних...ама сега пак ще почна, пак почна да хърка детето нощно време, а докато му правех промивки беше спряло...

# 64 045
  • Мнения: 6 524
Ама какво е това моето..От няколко дена се порязвам постоянно..окълцах се значи...Head Band

# 64 046
  • Мнения: 18 755
Peacock, почивни дни и празници идат. Заведи го утре, че следващите дни ще падне бомба навсякъде.

# 64 047
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 662
Лейдис, явявам се.
Ще се оплаквам, че как! От часовата разлика ми се спи зверски и главата ми е камбана. Не смея да се кача на кантара след 10 дни разюздано ядене( и пиене, ъф корс). Не ми стигна почивката. Липсват ми малиновото мохито, ягодовото дайкири и люлеенето на кораба. Искам пак!

# 64 048
  • София
  • Мнения: 14 949
Първа да се оплача от Тарталета, че дразни другарчетата 😂😂😂 Имай милост, пукясахме от студ и   лед. Боже, как мразя зимата.

# 64 049
  • Мнения: 18 985
Ох, сигурно й е много тежко на Тарталета.

Общи условия

Активация на акаунт