Да се оплачем...

  • 7 291 633
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 65 115
  • София
  • Мнения: 8 348
Не ги приемат, защото после престоя им не се плаща от държавата. Тоест остава дълг на болницата. Порочен кръг. И ужас и мъка за роднините.

И аз щях да кажа, че семейства с малки деца са като прокажени. Или ги каните у вас или си седите сами. Повечето хора не искат да дундуркат кисели деца на празника.

Мира, пък ти не чакай, звънни ти.
Или хвани самолета до София, събрахме се голяма компания изоставени по пазниците.

# 65 116
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Благодаря, че ми обърнахте внимание Simple Smile Ще се справя, просто ми е за първи път и не очаквах да попадна в такава ситуация.
Весело да ви е посрещането на новата 2019 г. Simple Smile Благодаря  още веднъж ...

# 65 117
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 276
Аз пък предпочитах да посрещна Нова година вкъщи, но ще излизаме с ММ, малкото дете ще оставим при баба му, каката ще празнува с приятели....

# 65 118
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз май предпочитам вкъщи, ама не можех да откажа без да излъжа, а и бях обещала.
Не че и има нещо на компанията, ама е голям сбирщок и са малко с пенсионерска нагласа.

# 65 119
  • Мнения: 7 690
Пийкок, взимате няколко килограма мандарини и портокали, малко сирена, вино и старт на филмовия маратон, сгушени на дивана. И ние ще сме така утре.

# 65 120
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
И аз в отбора на самите....
Имах покана от приятелка, но ме тръшна вирус....и не мога да заразявам хората. Ама днес се разходих до магазина и аптеката, защото няма кой друг....😷

# 65 121
  • Мнения: X
Бъни, кураж мила. Още помня, когато баща ми направи инсулт, как висяхме в спешното, в единствената тогава болница с работещ скенер в града. Най-чинно трябваше да изчакаме 30 човека, след това още час, за да дойде невролог, защото неврологично отделение на болницата е на 10-15 минути с линейка, от основната сграда, където е спешното и скенера. Той тогава и не разбираше какво се случва, беше почти в безсъние, в една инвалидна количка, на коридора. Добре, че успя да се възстанови, че с това здравеопазване, клиничната пътека е пет дни, след което кой от където си е. Да му мислят близките. Аз ако съм на твое място бих викнала бърза помощ. Ние нямахме избор, защото той живее в друга административна област и линейката би го откарала на 100 км. от нас и съвсем нямаше кой да го обгрижва.

# 65 122
  • Мнения: 2 990
Днес тъкмо се замислих, че до 12 часа поне, ще ми е много по-приятно да съм с колкото се може по-малко хора. После вече да идва, който иска

# 65 123
  • Мнения: 5 382
Благодаря, че ми обърнахте внимание Simple Smile Ще се справя, просто ми е за първи път и не очаквах да попадна в такава ситуация.
Весело да ви е посрещането на новата 2019 г. Simple Smile Благодаря  още веднъж ...


Мъжът ти го няма, но ще се върне. И това е голямо , голямо щастие, макар и сама на НГ.

А моят почина и за четвърти пореден път на НГ ще съм абсолютно сама. Синовете, снахата и внучетата ще празнуват с приятели. Не са длъжни да стоят  до мен.

# 65 124
  • Мнения: 35 202
Ако бяха казали, че ще празнуваме заедно, щяхме да оставим дребен в наще.
Не ми е драма. Мразя нова година и въобще ми е все тая какво ще става. Всъщност, по- скоро ме е яд на всичко свързано с тях, откакто се роди детето ама сега не ми се ще да си развалям настроението с тях

# 65 125
  • Варна
  • Мнения: 4 110
K.A.G, така е, разбирам какво имаш предвид.

# 65 126
  • Мнения: X
КАГ, за мой ужас, склоних да посрещнем Новата година на площада пред бившия мавзолей, но в 12ч. дай да му дръпнем една виртуална форумска наздравица.

# 65 127
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
КАГ, за мой ужас, склоних да посрещнем Новата година на площада пред бившия мавзолей, но в 12ч. дай да му дръпнем една виртуална форумска наздравица.

от три години се навиваме да посрещнем Новата там с детето и все нещо става.
тази година били обявили дъжд и сняг точно на 31 срещу 1 и май пак ще пропуснем...

# 65 128
  • София
  • Мнения: 9 850
На работа съм...

# 65 129
  • София
  • Мнения: 5 197
Най-яко е точно тези дни да те хване , рефлукс , киселини , ГЕРБ .
И да очакваш , че хапчетата ще подействат веднага.
Днес съм затрупана с работа , което е супер . Само се моля хаповете вече да действат.

И се надявам всичко да е наред днес . И да изкарам пари 😂🎉

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт