Музикална академия - Тема 5

  • 13 974
  • 211
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 296
Дано дадат парите на детето.  Heart Eyes
Ще може да реализира поне малка част от идеите си.  Simple Smile

# 181
  • Мнения: 0
И двете пяха чудесно - Поли по-добре от Кичка, разбира се. Но с избора си на песни показаха, че им треперят гащичките да лапнат наградката. Е, не, че е странно де - и ние да сме на пангара за 100 хиляди, сигурно и на нас ще ни притепери. Но ако Дичо беше тук, щеше сигурно да пее просто нещо за кеф, а не толкова очевидно популистко.

# 182
  • Мнения: 4 936
И двете пяха чудесно - Поли по-добре от Кичка, разбира се. Но с избора си на песни показаха, че им треперят гащичките да лапнат наградката. Е, не, че е странно де - и ние да сме на пангара за 100 хиляди, сигурно и на нас ще ни притепери. Но ако Дичо беше тук, щеше сигурно да пее просто нещо за кеф, а не толкова очевидно популистко.
А дано, ама надали! Дичо и Поли трябваше да са на финал! Дичо се трепе като луд на този хотел на моерето и много му е за наградата - щеше да си изпее един от неговите хитове и да ги убие с тези умрели песни!

# 183
  • Мнения: 1 481
Коцето е с уникален тоалет! Mr. Green

Петя пак се превъзнася.

# 184
  • Мнения: 968
Стенли е прав, през цялото време Дичо пя най-добре .Но и между Поли и Дичо бих избрала Поли.

# 185
  • Мнения: 11 785
Хайде, Дичо ги подреди набързо. Ха ха  hahaha

# 186
  • София
  • Мнения: 221
Дичо обобщи идеално" Ебати шоуто" . Кицаа изобщо не трябваше да стига до финал...

# 187
  • Мнения: 2 792
Заставам плътно зад думите на Дичо!
Тотално оакаха финала...

# 188
  • Мнения: 1 481
Аз нямам против, ако наистина всичко е честно.  Peace В крайна сметка - вкус. Не можеш да се сърдиш на хората за това какво харесват.
Айде, да видим сега.

# 189
  • Мнения: 2 792
Кой как гласува на мен не ми дреме толкова много, просто вместо да има зврив от изпълнения, се превърна в най-голямата скука този финал.

# 190
  • Мнения: 968
Оставам е горчиво чувство и след това реалити. През цялото време се усещаха ръцете на сценаристите как подбутват Кичка. В Бг никога няма да има истински конкурс,а ? Винаги някой ще го "примъкват "до финала.

Честито на Поли !
Пак няма да слушам нейни песни, но ще знам,че има едно талантливо и добро дете на Бг сцената.

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 22:40 от Tary

# 191
  • Мнения: 0
Аз вярвам, че има хора, които гласуват за Кичка. Хора от провинцията и малки градове и села, както и от морето. Ще видим дали ще им стигнат силите за още една Станка. :Р


Хаха! Това с прошепването беше хубаво  Grinning

# 192
# 193
  • Мнения: 296
Душичка!  Heart Eyes

# 194
  • Мнения: 4 607
Бравооо.  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт