Мнения и коментари за новите промени по визията на сайта

  • 92 503
  • 2 958
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 2 240
Цитат
Стария дизайн беше започнал да мирише на мухъл - толкова време се задържа все един и същ. Беше ни втръснал вече..
Скоро ще замирише на самота и минимален трафик.
Иначе един много мухлясал коментар е напълно приложим в случая: "не подценявайте интелигентността ни".

# 1 861
  • Мнения: 5
angrybirds23, да де ама информацията ще спре да се актуализира, ако обстановката не е  приятна на тези, които я предоставят.

# 1 862
  • Мнения: 910
Като някакъв си прост форум?!?  Crazy

А как се получава информацията в информационния портал?? Нали от хората, които са влезли на приказка преди това?!

# 1 863
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 925
Тереза, може заради кеша да ти реагира така. Натисни шифт и рефреш, може да се оправи положението.
Оф, птицо птицо... ако не бяха систематизирали хората преди това информацията, щеше да има информационна платформа на върба в сряда Sick

# 1 864
  • Мнения: 6 335
Аз ще предложа на г-н Николов да направи ПЛАТЕНА версия на форума, без реклами. Примерно абонамент 2-3лв, да се плаща с смс или по банкова сметка. Като си платиш получаваш всичко без реклами, да речем по-голям аватар или подпис, или по-голяма пощенска кутия за лични съобщения. Като не си платил - виждаш всичките реклами, пак си пишеш, ама и реклами гледаш.

Нещо като белота във ФБ - срещу 2,50 на месец със смс получаваш код, който въвеждаш в системата.
Ако го направят така, аз със сигурност ще прекратя редовното участие във форумите и ще го ползвам само като източник на информация когато ми излезе в Гугъл
Това са форуми в които инфото е създадено от потребителите, а не от пишещи статии за хонорар, за да плащам абонамент ко ще и по 5 стинки да струва.  Crossing Arms

п.п. смачкания ми аватар ме подлудява просто! както и липсата на емотикони при редакция!!

Янтра заслужава да й се разкаже следната история: двама работодатели си говорят. Единият казва - "не мога да ги разбера тези мои работници. Шест месеца не съм им плащал заплати, а те продължават да идват на работа." Другият му казал: "Ами сложи вход бе!"

Това предложение на Янтра е същото - хем да пишем и да им създаваме продукта, хем и да си плащаме за това. Ааа, мерси съм.

# 1 865
  • Мнения: X
Що бе, има резон! Ако е информационен портал, а не форум, то значи ние сме един вид ... журналисти! Имаме всички права да поискаме заплащане на пост. Тези с по-висок ранг и по-тежко мнение ще са заплатени по-скъпо. В готварският ще е по-далавера да пишеш, отколкото в Клюто примерно. За рецепта за мусака - 0.20 стинки, за пиле "Беарнез" - 0.50 стинки! За "Кога ви беше първият път" - 0.05 ст.

# 1 866
  • Мнения: 910
И даже ще ни покажат как да си смятаме порциите... Crazy

# 1 867
  • Мнения: 0
Нали уж днес щеше да се върне старият облик на форума, докато този се преработи, какво стана?  newsm78

# 1 868
  • Варна
  • Мнения: 239
Що бе, има резон! Ако е информационен портал, а не форум, то значи ние сме един вид ... журналисти! Имаме всички права да поискаме заплащане на пост. Тези с по-висок ранг и по-тежко мнение ще са заплатени по-скъпо. В готварският ще е по-далавера да пишеш, отколкото в Клюто примерно. За рецепта за мусака - 0.20 стинки, за пиле "Беарнез" - 0.50 стинки! За "Кога ви беше първият път" - 0.05 ст.
Joy Joy Joy  Отлична идея  newsm48
За публикация като продавач-консултант - 1лв., за правна или счетоводна консултация - 2 лв. и т.н

# 1 869
  • София
  • Мнения: 15 521
Най-смешното беше с рецептите!Много ми е интересно как ще ми изчислят колко и какво трябва за 10 порции, при положение,че и аз не готвя с мерки и теглилки.А  на всеки рецептите и всяка рецепта са уникални сами за себе си. Ако искат точни мерки за брой порции има толкова готварски сайтове, сега се сещам за един 1001 рецепти ли беше.Там всичко е под бройка,грамаж и калория!

# 1 870
  • Мнения: 0
Определено не ми харесва новата визия! От дясно има много място, което стои празно и голо. В ляво всичко е някак си "набутано". Направете го семпло, просто и удобно за потребителите. Претрупването е объркващо и уморява погледа. Когато си влизам в темата , бих искала да чета само нея - другото не ме интересува. Не винаги модерния дизайн е по-удобния.

# 1 871
  • Мнения: X
От два дена се чувствам като пате в кълчища, нито ми се пише, нито ми се чете...  И аз ще прекратя редовното си участие тук, само се изнервям в цялата тази какафония  Tired.

Последна редакция: чт, 19 дек 2013, 12:49 от Анонимен

# 1 872
  • София
  • Мнения: 5 884
А аз така, съвсем небрежно... На някого прави ли му впечатление, че има 66 нюанса синьо по лентички, шрифтове, бутони и прочее и един с един не се връзва? Thinking
Знам, че е дребнаво, но така или иначе дъвчем едно и също 3 дни.

# 1 873
  • Мнения: 4 032
Много интересни неща имало извън форума. Да ви кажа на кого сме изкарвали паричките, напоследък и на кого да се сърдим за новия облик, та:
Нег купува Мама-та, Нет инфо купува Нег, после Дарик нюз купува Нет инфо и най-накрая Нова броудкастинг купуват Дарик.

# 1 874
  • Мнения: 55 108
Много интересни неща имало извън форума. Да ви кажа на кого сме изкарвали паричките, напоследък и на кого да се сърдим за новия облик, та:
Нег купува Мама-та, Нет инфо купува Нег, после Дарик нюз купува Нет инфо и най-накрая Нова броудкастинг купуват Дарик.

Е , поне се образовахме доста покрай промените ! Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт