Прием за детски ясли гp. Варна - 2014 г.

  • 45 892
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 96
Хайде честито на приетите Wink! И ние сме приети в Приказен свят! Много се радвам, още повече ще се зарадвам ако може да постъпи действително в рамките на 30 дни, че в момента ходи в частна и тъкмо започва да свиква там. Предпочитам да я преместя преди да е свикнала напълно. Финансовата част няма да я коментирам.

# 646
  • Мнения: 80
Честито на приетите!

# 647
  • Мнения: 24
Честито на всички приети  Heart Eyes Ние сме в нашата Детелина   Party

# 648
  • Мнения: 26
Здравейте,

тъй като сега прегледах резултатите от класирането видях, че в графата статус има и деца " отпаднали от класирането " Това как да го тълкувам. Да не би тези деца да са в ОДЗ и затова така да пише...незнам?!?Как мислите?

# 649
  • Мнения: 66
Честито на приетите Simple Smile Дано сме с повече късмет другия път Praynig Да си пожелаем по- скорошно ново класиране Simple Smile Това веднъж на 3-4 месеца(а уж били ежемесечни при наличие на места) е като да чакам 3ка от тотото  Laughing

# 650
  • Мнения: 66
Здравейте,

тъй като сега прегледах резултатите от класирането видях, че в графата статус има и деца " отпаднали от класирането " Това как да го тълкувам. Да не би тези деца да са в ОДЗ и затова така да пише...незнам?!?Как мислите?
Навършва детенцето 3г към датата на прием

# 651
  • Мнения: 252
Честито на приетите! И ние сме сред тях-в Приказен свят! Утре мисля да ходя на място да питам за подробности-документи, започване и др.

# 652
  • Мнения: 635
Аз не виждам резултати може ли някой да ги качи

# 653
  • Мнения: 26
ами резултатие са като взлезеш в сайта от менюто избираш класирания и после резултати, и си отваряш за 24.06.2014 резултатите. Не смея да качвам че е много голям списъка да не задръстя темата се притеснявам.

# 654
  • Варна
  • Мнения: 25 352
https://public-one.is-vn.bg:1443/babyvn/c/results.php
Просто цъкни на днешната дата.

# 655
  • Варна
  • Мнения: 5 193
И ние сме от приетите, макар и по 2ро желание, но то няма пълно щастие в тоя живот

Обаче, безумно се дразня вече на тези предимства - близнаци ...
Що за глупост е това ...В класирането за Моряче има цели 6 двойки близнаци ....Слава на незнам -си-кой-бог ,че съм подала заявлението си,когато детето ми е било на 5 месеца и съм си взела невероятния номер 75..., но как така не съм предвидила тези благоугодни предимства на близнаците  Close

Ало, Общината, има ли някой там??? Кой ви писа наредбата, някои ваша служителка с внучета близнаци ли??? Що за идиотщина е това, другите деца не са ли деца ...?

Отделете направо градините-за близнаци, и за поединично родени деца ..Свръх глупост, свръх  Close

Извинявайте момичета за грубия ми тон, но това е вече прекалено. В ОДЗ 4 влязоха 5 двойки близнаци, точно там, в нито едно друго ОДЗ в Приморски няма толкова близнаци, сега и за Санаториалната е така ....

# 656
  • Мнения: 26
много деца са с предимство, незнам плаша се вече нашия ред ще дойде ли някога? Взела съм номер когато детето ми беше на 6 месеца и сега година и половина по-късно още си чакаме.Естествено и на това класиране не ни приеха.Имам чувството, че никога няма да стане.Иначе ги преброих около 30тина деца са с предимство....

# 657
  • Мнения: 4 651
Димитрова..., по твоята логика трябва да отпадне и предимството на тези с братя и сестри в същото заведение. Ако отпадне едното, ще отпадне и другото, това е логиката за мен.
Липсата на места не трябва да настройва едни родители срещу други, а да ги обединява във въпроса защо след като плашат луди данъци на държавата, за децата им няма места.

# 658
  • Мнения: 101
Честито на всички приети  Heart Eyes Ние сме в нашата Детелина   Party

и ние сме там  Simple Smile

# 659
  • Варна
  • Мнения: 35
Честито на всички приети  Heart Eyes Ние сме в нашата Детелина   Party

и ние сме там  Simple Smile
И ние сме приети там Simple Smile Имате ли информация как е там?

Общи условия

Активация на акаунт