Пъзели 26

  • 47 905
  • 749
  •   1
Отговори
# 375
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Имам отговор на запитването си.

 Пускам го и тук, за да каже Мърморанчето какво да правя нататък. Да пращам ли заявка, защото те в петък явно ще дойдат да получат пратката, но не се знае в коя част от деня.  Thinking Днес не се брои като ден. Два дни без днешния.  Thinking

Скрит текст:
Здравейте,

 

Ако подадете заявката днес до 16.00ч. адресът във Великобритания ще бъде за посещение в рамките на два работни дни без деня на заявяване.

Срокът на доставка е 4-6 работни дни без деня на взимане на пратката, събота  и неделя.

 

Поздрави,

 

Борислава Паскалева
Специалист, международни клиенти
СПИДИ АД
тел.: 0 7001 8001
www.speedy.bg

# 376
  • Мнения: 2 144
Е то не било толкова сложно. Само дето натоварихме Мърморанчето да ни мисли и нас, а до сега можехме да я свършим цялата работа  Sad
Чакам развитие - каквото и да е то. Само че отново няма да мога да помогна, заради пътуването, което ми предстои идните дни.  Hug

# 377
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Жалко, мина 4 ч. , няма смисъл вече да пращам заявка. В никакъв случай няма да успеят в петък да приемат пратката.
 Остава Мърморанчето да реши дали ще ги вземе в другото жилище, или просто ще вземе друго решение.

# 378
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ще ги взема, разбира се, но понеже там няма да имам място, повечето ми багаж, включително моите пъзели, ще ходят на склад, та затова ако е възможно нека го направим това възможно най бързо, след като се преместя. Примерно в понеделник ще ви дам адреса, да дойдат в сряда да го вземат. Понеже няма да имам място за още една кутия там, а дам ли я на склад, кой знае кога е мога да я взема. Simple Smile

# 379
  • София
  • Мнения: 9 850
Чак сега успях да се добера до компа и аз, иначе няма проблем и при мен да се пратят пъзелите, а после да ги разпратя. Както прецените вие, важното е Мърморанче да успее да се премести Praynig
Мърморанче, извинявай, че така те натоварихме и толкова грижа ти създадохме, да ни мислиш сега как да взимаш пъзели, как да ги пращаш, съжалявам Tired

# 380
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не се притеснявайте, няма проблем. Стискайте палци да си намеря достатъчно голямо такси за петък Simple Smile

# 381
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Коте, вече се заех с получаването. Просто съжалявам, че изведнъж всички се покриха, нещата утихнаха и притеснението остана за Мърморанчето. Не очаквах, че мога да съм полезна, защото нещата мислех, че са от друго естество - карти, пращане на пари. Сега още като напише новия си адрес МГМ, ще пратя заявка. И готово. И остана всички, които си поръчаха пъзели, да бъдат коректни.  Peace

# 382
  • UK
  • Мнения: 3 959
Може всички да си изпратят адресите на Нели още сега, за да може тя да ги прати с наложен платеж или нещо такова, за да няма проблеми.

# 383
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Нека да изчакаме, да не се скофтят нещо работите. Че знам ли. Докато не пристигнат, не мога да поема ангажимент по пращането. Адресите са най-лесната работа. Стига да няма променили желанието си момичета. Защото понякога се действа импулсивно, а после се взема друго решение.

# 384
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Какво се случи не знам,изтървала съм темата  Confused и се чудя защо никой не пише,а то колко неща е имало за обсъждане  Whistling
Мърморанче,дано не ти създаваме много грижи и неудобства,представям си на "какъв огън се печеш".
Нели,балгодаря ти,че си се отзовала и нещата все пак ще се случат   bouquet
Дано наистина всички са коректни и не се откажат от пъзелите си.Аз ги преброих 8 човека,горе долу по 10лв на човек,което си е съвсем прилична сума.
Като пристигнат в БГ,който ще ги изпраща може да обработи пратките през Продавалник,и така всяка пратка заедно с наложения платеж ще излезе по около 3.80лв.
Аз също мога да се заема с разпределението  Peace

# 385
  • Мнения: 1 737
Аз ще съм от НЕ отметналите се! Заставам зад думата и желанието си за пъзелите. Ако някой все пак се откаже, предполагам че останалите ще сте съгласни да си разпределим по равнок цялата сума и ще я покрием. И от мен благодарности на Нели.  Hug 

# 386
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 И да има отказали се, като дойдат пъзелите  и в случай, че има непожелани, ще ги предложа тук и ще си намерят собственик. Но те само да дойдат. Съжалявам, че не си поисках и онези с бонбоните, които останаха, беше ме срам.  Blush

 Имам адресите на Блу, Точица  и Елинка. А останалите желаещи могат да пратят своите, когато пожелаят. Може да е и след като направя заявката за доставка, не веднага.  Simple Smile

# 387
  • UK
  • Мнения: 3 959
Трябваше да кажеш, вече е късно, върнах го в магазина преди два дни. Sad

# 388
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Трябваше да кажеш, вече е късно, върнах го в магазина преди два дни. Sad

 Еее, нищо, пусти срам... Crazy

# 389
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами след като всеки си избра каквото си избира, после трябваше да кажеш, ясно беше, че другите никой не ги иска Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт