Отговори
# 660
  • Мнения: 472
Здравейте!
Да ви се похваля на 29.01. се роди нашето малко момиченце Йоана - 3100 гр 51 см. newsm44

# 661
  • Мнения: 38
Да е жива и здрава малката Йоанка  Hug

# 662
  • Мнения: 42
Честито на всички родили! Да са живи, здрави и много щастливи! Бързо възстановяване !

Аз днес бях на преглед... всичко изглежда добре. Бебка е 3400, няма изгледи за скорошно раждане, въпреки леките болки Simple Smile

Хубава вечер момичета  Simple Smile

# 663
  • Мнения: 41

Аз преди малко бях на тонове и след това на преглед.

Emalfy, аз съм заела нисък старт за нормално раждане, макар че Александров ме предупреди, че при най-малката индикация, че бебето се мъчи, ще ме вкара в операционната. Ти имаш още доста до термина, тревожи ли те нещо за раждането?  Hug

Кафе с Канела, че ние може и да сме се засекли някъде из клиниката ! Аз докъм 3 следобяд бях там  Simple Smile
Бебо е добре . 1.9000 гр(но мен чак март ми е терминът)  , все още държи тиквата долу , дано не се обръща повече с дупето към изхода . 
Много силно стискам палци да му е леко на бебо и да си родиш естествено . За себе си хич не съм съгласна да минаваме на вариант секцио, колкото и да е добър Александров .

Да те питам , кадърно ли се справиха с изготвянето на 45 дневния болничен при теб ?

# 664
  • Мнения: 18
честито и на мама magyg, да е жива и здрава малката Дария.
Започна бебевалежа Simple Smile

Ние също си чакаме деня "Х", тъй като все се надявам че ще се родим нормално.

k_balu незнам дали мога да те съветвам за количка, защото аз не исках да давам безумни пари за количка . А и не исках да от типа колички с 3 коша, тъй като незнам къде да ги прибирам после. Аз лично си взех количка от магазнина на Чиполино. Взех си модел ПЕрфекта. Беше в промоция с кош за колата  и се възползвах от 20% намаление по коледа, та ми излезе около 450лв всичко.  Коша е един и става за легнало положение и за седнало и е за от 0месеца. Незнам дали е най добрия избор, още е в кашона . Но по съвети на много приятелки избрах тази марка. Имат фирмен магазин в София и цените там са доста добри. Имат голям избор на всякакви колички. http://chipolino.com/bg/shops
guerry  Hug Благодаря ти ! Hug

# 665
  • Мнения: 200
Здравейте! Да ви се похваля на 29.01 се роди моето малко момченце Преслав 2950гр., 50см с планово секцио

# 666
  • Мнения: 42
Здравейте! Да ви се похваля на 29.01 се роди моето малко момченце Преслав 2950гр., 50см с планово секцио

Да е живи и здрав и много да Ви радва!

# 667
  • Мнения: 0
Здравейте и аз да се запиша във вашите редици на preggo, очакващи събитието през м.Февруари. Казвам се Габриела на 23г. от Исперих - първа бременност с термин 16.02.2014.Благодаря Ви  Simple Smile

 

# 668
  • София
  • Мнения: 5 320
Здравейте, настоящи и бъдещи майки-февруарки! За мен е голяма радост и чест да съм щъркел на rossykv. Днес (05.02.2014 г.) в 9.48 ч. се роди втората й дъщеричка - Сияна, 50 см., 3.390 кг. И двете са добре!

# 669
  • Мнения: 224
Здравейте,
днес в 6.25 се роди Николаос,3.400 /50 см,секцио клиника щерев.Чувстваме се прекрасно!Успех на мамите,които са в очакване на своите рожби.

# 670
  • NE
  • Мнения: 11 001
Честити рожби на мама vesito90, nelli90-блясък- , rossykv и ani243  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ви да са живи и здрави вашите детенца и да ви носят безкрайно щастие. Hug

Ние бяхме на преглед. Бебо се е смъкнал максимално надолу, но засега оставаме да чакаме силни контракции за разкритие.

# 671
  • Мнения: 12
честито на всички родили мами



Gabriela91      добре дошла е леки дни до термин Simple Smile) ако искаш ще те впиша на 1ва страница



Хайде мамчета малко остана до края Simple Smile))


# 672
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!
Ето ме и мен!Не съм родила още Wink стоя си у дома и се търкалям. Вчера бях на консултация, всичко е наред за сега, другия вторник пак съм на тонове. Имам насрочено секцио за 14 февруари сутринта, стискайте ми плаци всичко да е наред и да мине както трябва Praynig
Кали я спряхме от ясла,миналата седмица в понеделник си я прибрахме със бистри сополи. И без това бяхме решили февруари и март да си стои у дома и баба и да я гледа. Много е захитряла, когато стои в хола на баба си не мигвааа на обед и в 9.30 вечерта вече спи, което е рано за нея. Днес едвам на обед я сложихме с баща и в нейното легло с хиляди уговорки, захитряла е мнооого 35
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ, КОИТО ВЕЧЕ ГУШКАТ СВОИТЕ СЪКРОВИЩА, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА ИЗПЪЛВАТ ЖИВОТА ИМ С РАДСОТ И ГОРДОСТ!!!

# 673
  • Мнения: 12
Мамчета имам една молба към вас - да ми давате пълно инфо за 1ва страница ..тегло см ТЕРМИН име и тн защото повярвайте не е лестн ода търсш на всеки по отделно темините Simple Smile) а пък не стой хубабо с ...... Simple Smile)) БЛАГОДАРЯ НА МАМИТЕ КОЙТО МИ ПИСАХА ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНОТО ИНФО

лек и спорен ден  Hug  bouquet

# 674
  • Мнения: 57
Честити ни нови бебчета!Да растат живи и здрави,а на мамите бързо възстановяване! Hug

Общи условия

Активация на акаунт