Да изпратим зимата по-бързо - Франция 37

  • 152 338
  • 657
  •   1
Отговори
# 105
  • Белгия
  • Мнения: 308
Много благодаря на всички, които ми отговориха за Париж Simple Smile Simple Smile! Сега съм по-обнадеждена, че животът в Париж си е ОК (както аз винаги със мислела, много харесвам Париж). 
Работата е в 7ми район, има RER и две линии на метрото наблизо. Наем можем си позволим до към 3000 евро, но квадратурите са подтискащо малки, в сравнение с Брюксел. Явно аз не гледам в правилните сайтове. Гледах обяви в 15ти и 16ти район, около парка Monceau, в кои други райони да гледам? От предградията разбрах, че Neulli-sur-Seine, Boulogne, Bilancourt са хубави, но май се пътува по 1 час до 7ми район. Вие кои предградия препоръчвате?

Спирам да досаждам с парижките си вълнения:), но ако някой му се споделя мнение за живота в Париж, ще чета с голям интерес. Хубав ден на всички! 

# 106
  • Мнения: 3 241
Здравейте и в новата седмица Simple Smile

Мик, от Boulogne до 7ми няма да пътуваш по един час. Има директна линия на метрото; не е толкова далеч. Но за 3000 евро ще си вземете нормален апартамент и в Париж.

Аз изкарах олимпийски уикенд и хич не ми се работи.
Затова вися тук и в алтернативния нов форум (май всички вече знаят за него или? Simple Smile

# 107
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Аз, както винаги не знам Crazy

# 108
  • Мнения: 3 241
Погледни в интернет Simple Smile
Има дори статии за разцеплението на bg-mamma.

# 109
  • Мнения: 24
А ИМА ЛИ ТАМ ФР ТЕМА?

# 110
  • Мнения: 3 241
Не. Много сме малко Simple Smile

# 111
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Пфу, не можах да го намеря, ама и не съм търсила дълго...често тази нова визия на Мама-та ще накара много да спрат да пишат Rolling Eyesотделно ФБ дърпа и аз ще си остана сама Crossing Arms

Откриването не го гледах, обаче попаднах на едно видео с руска двойка по фиг.пързаляне, при чието изпълнения мъжа изпусна дамата, ама така се строполи на главата си, че направо се уплаших Shocked хубав е спорта, но ми се струва опасен...въобще зимните спортове, малко са ми "опасни" на мен, не че летните не са...но лед, сняг, зима...скорости

Да ви кажа че взех час за очен за 17 АПРИЛ Crazy Whistling ooooh!че Емма пак си е с гурливи очички и пак същото се повтаря, в комбинация със сополи Tired

Мик123 - успех в местенето и заповядай при нас, весело е  bouquetтъкмо ще разказваш за близнаците Wink

Хайде малко на Св.Валентин да го обърнем - не че го така толкова, но мисял да организирам един обяд с ММ, че вечеря = на влакчета Емма и Луи Whistling

Чета Шантарам, но нещо не ме грабва за момента...а имам 900стр Crazy

# 112
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 857
mik123, не знам в кои сайтове гледаш, но провери тук: http://www.seloger.com
Вярно, че квадратурите са по-малки, но като цяло, наемите в Париж сигурно са по-високи от тези в Брюксел. Току-що погледнах, че за под и около 2000 евро, може да се наемат 75 - 80 кв.м. в 15ти район (моят любим  Laughing)

Cutty, пак малко ще чакаш за очен Simple Smile В нашия вилает се чака поне 3 месеца. Дано Ема да се оправи по-бързо.

На св. Валентин, аз лично ще празнувам Трифон Зарезан  Grinning с бутилка червено вино. Даже и розова рецепта няма да пусна в блога Simple Smile Но пък подготвям една в бяло и червено за Баба Марта  Grinning

# 113
  • Мнения: 24
Ивенце - мерси за инфото, намерих го през гугъл, доста добре изгледа визуално, не четох много, но има сладки теми  Grinning забелязах някаква промяна в клюто от известно време, а то какво било. Чух слуховете за друг форум, но мислех, че са фантазии  Crazy
За сега през другия комп. повече ще чета, намерих кирилица, но има само главни букви.
Кати, няма да останеш сама !

# 114
  • Мнения: 1 194
Cutty, няма да останеш сама, аз съм тук Laughing
Наистина дългичко ще чакате за очен... Не може ли в Бг да я заведеш?

Ние няма да празнуваме 14 февруари, както предишните години. Яна заминава на лагер на 15 сутринта и ще тръпнем в подготовки.
За сметка на това, децата правят усилено подаръци за възлюбените си Laughing

# 115
  • Мнения: 14
Ние бяхме на ски през уикенда. По-скоро Андрей беше на ски училище, а ние се помотвахме на въздух. Горе долу успяхме да се екипираме. Много е заразително като гледаш как всички се пързалят. Имам желание и аз да пробвам. В началото на март моят съпруг е в отпуска и мисля да се възползвам. Малко ме притеснява лявото коляно, че катастрофирах през 2006 и си влача последиците. Чудя се дали мъжът ми да не ми изпише специализирана наколенка на Таусне. Мютуелката ще ми я поеме. Предимството да си имаш лекар вкъщи!
cutty, ако не е спешно при нас рандевутата се дават за след 7 месеца най-рано.
Аз изчетох "Шантарам" с голям кеф, но съм ходила в Индия, та съм подплатена с лични впечатления. При последното ходене в Бг си купих един роман на Изабел Алиенде. Хубаво пише тази жена! Ако някой го иска, да пише!
За новия сайт нищо не съм чула, а май и нямам ентусиазъм да се местя!

# 116
  • Мнения: 934
Ние се скарахме и сега за 14 очаквам или да се подмазва или нищо ,ако още сме сърдити.

Нямам никакво настроение тези дни,в някаква супер дупка съм и ми е много тъжно  Stop...
Много ми се пътува,а пътуването се отменя...така че май ще търся друго Simple Smile

# 117
  • Мнения: 1 194
Tartelette , що така се карате предпразнично?  Wink Сега ако не празнувате, по-нататък съвсем ще я изоставите , като нас.... Кое пътуване отпадна? За Мароко?

# 118
  • Мнения: 1 909
Привет, девойки! Нямах време да търся  защо се е разцепил форума, та ако някой има инфо и може сподели набързо... Може би оригиналният е станал прекалено голям и тежък? Или има нужда от повече реклами? Мен засега не ме бърка новата визия, но ако всички се заместите натам

tartelette, айде дано  около 14-ти всичко да тръгне нагоре  Понякога са полезни такива скарвания

Ариел, ще ти хареса, ако пробваш    Нищо не ти пречи да започнеш полекичка, по зелени или  сини писти   Аз на времето се заразих  на една дълга зелена писта през боровата гора в Чепеларе - страшно приятно и напълно изпълнимо за начинаещи. Може би трявба човек малко да е опитал от усещанията на пързалянето, за да оцени и зимната  олимпиада.  Ужасно ме кефи например новия спорт 'слоупстайл', макар да изглежда супер опасен  Тъкмо сутринта гледах две девойки  как се приземиха по гръб след сложно салто - поотупаха се малко и пак тръгнаха, само се ядосваха, че не са се квалифицирали.

Фен съм й на Изабел Алиенде и май съм чела доста от книгите й - последно прочетох "Зоро", а наскоро мина по ТВ един филм по "Къщата на духовете", който не бях гледала навремето    За коя книга става въпрос?

 За вчера ни бяха уплашили с проливни дъждове, оранжево ниво, придошли реки и тем подобни, а  то почти не валя. А днес е слънчево и все едно, че никога не е валяло  Пожелавам ви слънчево настроение  Nature Sun With Face

# 119
  • Мнения: 3 241
Аз наскоро прочетох "Къщата на духовете". Трябва да намеря филма да го гледам.

Аз много гледаме олимпиадата и вербувам Моника. Та тя оня ден се караше на баща си, че гледа футбол, защото не е зимен спорт Simple Smile
Ние в събота ходихме на кънки. В България качих мъжа ми за първи път и той вече доста добре се справя, а е адски неспортен тип, така че - давайте, голямо удоволствие е снегът (само дето си е скъпичък спорт) Wink

И ние не празнуваме 14ти. Казах на мъжа ми да ми купи цветя на 15ти, тогава може да ги солдират Simple Smile

чумби и аз гледах слоуп-стайла. И бабуните много ме впечатляват - какви колена трябва да имаш за това?

Общи условия

Активация на акаунт