От нашите юнски мъници усещат се вече ритници - тема 8

  • 28 462
  • 779
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 952
https://www.facebook.com/elikaragyozova Ето я Елена К., според мен прави страхотни снимки,често се захласвам по тях Peace

# 46
  • Мнения: 72
масло на Икаров- мирише отвратително и го изхвърлих, това беше в периода на повръщането де.
Аз сега редувам Палмърс и Икаров, то наистина мирише гадно, на лекарство смесено с нафталин. Привикнах вече, ама си е ужасничко.
За снимките 100% и аз ще направя професионална фотосесия някъде, особено по празниците си е задължително. За сега събирам идеи за домашно снимане. Имам приятели с добри апарати, а и аз имам голям мерак да обработвам с фотошоп, само време и желание да се намери Simple Smile Чакам да потвърдят пола на 100% и ще поръчам от ибей шапчица (първата покупка). Нямам търпение вече! Ех, ако знае бебо какво го чака, няма да иска да излезе  Joy

# 47
  • Мнения: 1 820
Момичета ,с кой говорихме за шишетата на Браун,че са хубави ,но не са стъклени.Намерих стъклени ,вътре пак с тръбички против колики  Laughing

http://zabebo.bg/products/komplekt-2-br-stakleni-shisheta-240-ml-drbrowns

Само е кофти защото са ги пуснали по две в опаковка,но не са малко и голямо,а са две малки или две големи.Може,ако някоя мама ги хареса да се организираме и да купим по един комплект от двата вида,а да си ги разделим-по едно малко и едно голямо  Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 416
Хайде и аз да цопна в новата темичка! Flutter

За мазилата-купила съм си един крем от марката за бременни от DM, и миналия път го ползвах и съм доволна. Сега не съм много редовна с мазането, но ще зачестя! Grinning

За секса - не сме много редовни, но и това ще зачестим, защото ММ не се притеснява, а пък на мен все повече и по-често ми идва желанието! Хормони, какво да ги правиш! Mr. Green

Една приятелка ходеше на масаж за бременни, някъде на Цар Иван-Асен се намираше салона и имало специално легло с дупка в средата за корема.  Laughing Беше доволна!

Mometo*, ние за първи път оставихме бебето, когато беше на около 2 месеца и бяхме на вечерна сватба. Нямаше ни няколко часа и щяха да ми се пръснат гърдите!  Grinning Та не знам, как ще решиш въпроса с цеденето!

Умората и мен ме мъчи здраво, възможно е да ми е паднало желязото и от това да се чувствам така. В понеделник съм на ЖК и ще ми пуснат кръвни.

И сега да ви споделя, че преди малко най-добрата ми приятелка, която живее в Германия и е беременна ми пусна съобщение, че водите са й изтекли и пътува към болницата! Heart Eyes Толкова се вълнувам, сякаш аз ще раждам, направо се разревах!!! Heart Eyes Grinning

# 49
  • Мнения: 1 162
Gaggi, и аз чаках малко над час при Марков, но и във Фемина беше същото Peace Относно третата ФМ той ми каза, че не вижда индикации за такава, пита ме при кого се следя, каза че е напълно надежден лекар и ми пожела леко раждане  Laughing За което му свалям шапка, защото във Фемина не трета, а направо пета ФМ щяха да ми препоръчат Sunglasses

Аз във Фемина чаках буквално 2 минути, но разбира се това не би имало значение пред вид (не)удовлетворението ми от прегледа. А за препоръките за допълнителни изследвания - абсолютно права си  Peace

Rose - като те "прочетох" и ми мина  Crazy твоето е егати неприятната поредица  #2gunfire

Връщам се от резултатите от микробиологията - ами, от всичко са си намерили - и гъбички, и микроби  Sick Сега ще слагам глобули и за двете... доки каза, че предишния път не са ми били излекувани и понеже никой не ме светна, че след лечението трябва нова микробиология, хубаво съм си ги поносила, та сега - на ми - много по мощни съм си отгледала  ooooh! ама ето от следене по здравна каса какво може да се очаква  Crossing Arms

Виждам, че във всяка или поне през тема обсъждаме мазилата Laughing - е, аз пак съм със същото и съм доволна - Мустела.

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 16:30 от Gaggi

# 50
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте момичета, и аз да се присъединя официално, че са само чета и малко нахално коментирах без да се представя в края на предишната тема  Blush.

Аз съм на 35 г. с първа бременност  Simple Smile Терминът ми е на 28 юни, но живот и здраве ще раждам секцио, така че вероятно ще е по-рано. Моля да ме отбележите с едни сини гащи  Simple Smile

Иначе по темата с мазилата -  ползвам масло за бременни на weleda, което ми беше горещо препоръчано и ми се струва подходящо за зимата, защото е олио. Освен това е на приемлива цена - 40 лв. Редувам го с олиото на hipp, което май беше 11 лв. За това на Икаров четох някъде, че се затопляло и ми се струва голямо разправия.

За секса пак да кажа, че докторката ми е категорична при рискова бременност- не, и не заради самия контакт, а заради някакъв хормон, който се повишавал.
 

# 51
  • Мнения: 2 343
Влезе ми мухата да открия масажното студио и това е. Добре че е гугъл мапс.
Ето го https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0+%D … q6MM-O7ygOfooCADA
като се увеличи без да се мърда мишката се вижда салон на ъгъл разположен. На сградата пише Интертайм континентал. Ако няма промени в подземния етаж трябва да е салона.

# 52
  • Мнения: 22
Хайде и аз в новата темичка.Кога успяхте да изпишете толкова много  Hug
Добре дошли на новите мами.
За мазилата.Мажа се с олиото на Хип и бебешки крем на Нивеа.Като от крема съм много по доволна овлажнява много добре.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 110
На новите мами,добре дошли! Леко да мине отстатъкът от бременността и пухкав финал накрая!

За мазането - в началото се мажех с Мустела,но много се зачервявах от него.От месец съм с Clarins и засега съм доволна.Комбинирам с тоалетно мляко с йогурт и бъз.

За масажите - аз ходя три пъти седмично на масажи на краката.Ходя си при моята масажистка от преди и съм доволна.Помагат ми да не задържам течности и да не ми отичат краката.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 68
Да се запиша и аз,много бързо напредвате  Simple Smile И се радвам че се избрало моето предложение за заглавие...хихи  Grinning

За секса, мъжо постянно иска,ама аз хич нямам желание,все ми е тежко,нещо ме боли,не ми е удобно.... А пък сънувам постоянно мокри сънища  Grinning

За мазането аз онзи ден си купих маслото на Икаров,наистина гадничко мирише,но надявам се поне да е ефикасно  Peace

За фотосесия и аз съм решила да правя на бебо като се роди,нашите фотографи за сватбата снимат и бебета и е безплатно за новородени,а снимките им са уникални  Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 16 691
Дореми, жалко, че съм в другия край на София, иначе бих го посетила Peace
Мазилото на Икаров не се затопля.

# 56
  • Мнения: 636
аз се мажа с домашно приготвен крем против стрии, с кокосово масло, какаово масло, вечерна иглика, парафин, иланг-иланг.
Голямо мацане пада, но нали съм си вкъщи не е проблем.

# 57
  • Мнения: 206
Цоп и аз в новата тема  Grinning

Мазане-не се мажа с нищо  Embarassed Имам си обилно стрий от предните бременности - и на гърдите, и на бедрата и на корема...По едно време се мажех със зехтин, но сега и това не правя. Купешко не съм си взела нищо... Embarassed
Секс-ът е мираж  search поради много причини
Масаж-звучи чудесноооо, завиждам ви  Twisted Evil

Добре дошли на всички нови мами  Hug Безпроблемна бременност и леко раждане!

# 58
  • София
  • Мнения: 16 691
Дореми, ти при Игнатов ли ще се следиш или зависи от впечатленията ти от прегледа newsm78

# 59
  • Мнения: 64
Оле аз като казах за мазила имах предвид кремове за външно третиране на гъбички и подобни - прегледа ми е другата седмица и тогава ще ми пуснат изследвания, но имам разни кремове (не помня кой е за този проблем) и мислех малко да се помажа предварително, та дано помогне и да са ми чисти изследванията. Аз имам леко бяло течение и сърбеж ми се появява само след душ - много странно и тогава искам да го успокоя с нещо #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт