Нека зима вън да вее, ЮЛСКО слънце в мама грее - Тема 7

  • 23 632
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Момичета, моя проблем е малък, но не е типично за мен - НЯМАМ АПЕТИТ.Нищо не ми се яде и хапвам, колкото да не съм гладна. Чудя се как да си го върна.И имам ужасно гадене, ако не си изпия Дегана , веднага започвам да повръщам, а не ми се иска пак да ходя на вливания.Вие пиете ли нещо за гаденето?
Не е ли рано от сега да купуваме колички?Аз гледам, но магазини не съм обикаляла.
За дрехите- аз съм от Русе и в понеделник ще обикалям , дано да намеря нещо удобно , но и добре стоящо.

не би трябвало да пиеш деган изобщо , дори в листовката му пише . Иначе и на мен ми се гади постоянно , но лекарката каза седиш и търпиш и нищо не се пие против повръщане !

И на мен така ми беше много зле постоянно допреди 2 седмици и аз също исках да пия нещо и видях листовка в чакалнята на някакви хапчета които точно за бременни обаче не си спомням как се казват защото докато се наканя да питам лекарката и и то вече не ми е зле. Можеш да питаш твоя гинеколог  сигурно ще препоръча нещо

# 16
  • Мнения: 500
 newsm51 Мерси Миме за сладурската темичка   smile3501

# 17
  • София
  • Мнения: 3 451
Цоп!  Mr. Green

Аз наскоро се отървах от гаденето и сега започнах добре да си похапвам, че и добре да качвам.  #Cussing out

На мен АГ ми беше изписала едни таблетки Emil, но не ми помогнаха въобще. Даже докато ги изсмуча още повече ми се повръщаше  Sick

Знам, че звучи жестоко, търпение му е майката. Дано да мине скоро!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 605
Чудесна нова тема!
Аз от вас научих, че Деган не се препоръчва за бременни. С първата ми бременност ми беше изписан от гинеколога и съм го пила известно време. Може би се преценя, че в определени ситуации ползите от приема му са по-големи от евентуалните вреди.

# 19
  • Мнения: 5
И аз все още повръщам,а вече съм в петия.Не съм пила нищо моята АГ каза като ми се повръща да повръщам,и че имала пациентки които го правят дори и в деветия месец

# 20
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 56
Ами, то за Дегана пише ,че не се препоръчва до 3-ят месец и нищо за по- напреднала бременност.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
хм чудех се дали да пиша за дегана, но в крайна сметка реших да пиша.
дегана може да се изпише от лекар ако състоянието ви го налага, така че недейте слага категорично какво може и не може. моя близка при 2те си бременности повръщаше почти през цялото време и без деган биха могли да настъпят по-тежки последици за нея и за бебето.
хипотетично, не може да се пие и хексалгин или аналгин, по време на бременност, но аз съм с тежки мигрени и ми го изписват при кризи, респ., го пия.
на тежко болни бременни изписват и АБ....
разбира се, ако можете да се справите без каквито е да било медикаменти е най-добре, но това не винаги е възможно
така че когато има консултация с лекар, тя е по-меродавна от мнението на неспециалистите, според мен Peace

# 22
  • Мнения: 0
Някой търсеше степер за количка, случайно намирам един в продавалника: http://prodavalnik.com/steper-za-detska-kolichka-pochti-nov-v-kashon-i41159817

# 23
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 56
Елпет, благодаря ти за успокоението. аз съм решила утре да не го пия, за да видя какво ще стане, но ако ефекта е лош ще си го пия, докато поне почна да хапвам.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!
Някой при Проф. Николов от МД София?

# 25
  • Мнения: 208
Цоп и аз в новата темичка  Grinning   bouquet за Мимето

# 26
  • София
  • Мнения: 71
Nina_88, аз също не съм спирала да повръщам, лежах дори в МД по коледа, защото се влошиха много нещата, стабилизираха ме, изписаха ме и после пак се почна. Нищо не помага. Залъгваха ме, че ще мине като вляза в следващия месец, ама още не минава. Въпроса е да не е повече от 5 пъти на ден.
Тихомира1, деган съм пила през устата и инжекции са ми правили безброй, щом го дават в болниците на бременни - значи може. За самолечение бих се съмнявала, но щом ти го изписва лекар, значи е добре да го взимаш.
Успех и на двете ви, а и на мен, Praynig скоро да отшумят тези симптоми, че е трудно да се живее така всеки ден.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 28
Елпет, благодаря ти за успокоението. аз съм решила утре да не го пия, за да видя какво ще стане, но ако ефекта е лош ще си го пия, докато поне почна да хапвам.

Тихомира, пробвала ли си да пиеш по малко спрайт, на мен това ми помагаше, когато повръщах повече.
От известно време повръщането намаля до около веднъж седмично, пожелавам ти и при теб да намалява Simple Smile

# 28
  • Мнения: 10 874
Hands Clap    Иха точно това заглавие бях харесала най-много  Laughing
И аз. smile3521
Благодаря на Мимето за новата темичка! Да я пълним само с хубави новини. newsm51

# 29
  • Мнения: 83
Hands Clap    Иха точно това заглавие бях харесала най-много  Laughing
И аз. smile3521
Благодаря на Мимето за новата темичка! Да я пълним само с хубави новини. newsm51

И аз, и аз! Simple Smile
Благодарности на Мимето!  smile3501 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт