В случай на война

  • 16 037
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 15 002
Бижутата и алкохолът - за да не ни убият при грабеж развилнелите се чужди войници, вероятно.  Sunglasses
Авторката според мен е тролче. Но пък темата е благодатна.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 18 239
Бижутата и алкохолът - за да не ни убият при грабеж развилнелите се чужди войници, вероятно.  Sunglasses
Авторката според мен е тролче. Но пък темата е благодатна.

Значи да не забравим да си направим клипчета за доказателство, че действително сме го направили.
Темата е ужасна, дано не се стига до там. Praynig
Дадените съвети няма да са кой знае колко от полза.

# 17
  • Мнения: 4 573
Бижутата и алкохолът - за да не ни убият при грабеж развилнелите се чужди войници, вероятно.  Sunglasses
Авторката според мен е тролче. Но пък темата е благодатна.

Да, ама алкохолът може да послужи за 2 неща:
а) да дезинфектира
б) да успокои нервите  Mr. Green

Бижутата според мен пък биха могли да послужат за разменна монета в случай на бягство в съседна държава.

# 18
  • Мнения: 25 937
От мен да мине, ще се прежаля за форумското благо. Ще мина да събера бижутата и алкохола.  Peace
Адресите и удобните за вас часове - на ЛС.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 528
Северна и Южна Корея от 50 и нещо години са във война, а Южна процъфтява и не изхвърлят ,а придобиват собственост и имущества..

# 20
  • София
  • Мнения: 35 352
То никой не си ги дава!
Ще мрем красиви и пияни, туй-то!

# 21
  • Мнения: 14 478

Аз лично алкохола не си го давам. Naughty

Нередовната консумация на алкохол води до подобни теми.....

# 22
  • Мнения: 14 845
Имам къща на село.Та ако нещо продавайте си бижутата и да се споразумеем за цената

Отивам да цепя дърва

Последна редакция: нд, 02 мар 2014, 12:21 от djoleva

# 23
  • София
  • Мнения: 10 546
Единственото, което ме жегна в първия пост, е препоръката да не разчитаме на мъжовете си. М..а му стара, от сто години имам книжка, а така и не почнах да шофирам. Туй трябва да се поправи възможно най-скоро, със или без война, че ми писна да вися по ГТ.

Как да се изхвърлят бижутата, бе? И защо бяло по време на радиация? Да отблъсне UV лъчите може и да стане с бял лачен камуфлаж, ама бета и гама... Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Баси, то ако точно по време на екстремни събития като война не можем да разчитаме на мъжете (си), то кога! Като сме на родилната маса ли?

# 25
  • Мнения: 14 845
Баси, то ако точно по време на екстремни събития като война не можем да разчитаме на мъжете (си), то кога! Като сме на родилната маса ли?

Ама него ще го вземат запас и това е
Ще мята пушката на рамо и ще се бие за родината
Та затова не можеш да разчиташ

# 26
  • Мнения: 311
Еми ще оцелеят мъжките жени , които не са разчитали на мъже.
С глезанките - капут  Laughing

# 27
  • Мнения: 14 478
С едно обаче съм напълно съгласна-Никога, никога човек не бива да си забравя запалката или кибрита... .

# 28
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Абе,аз съм учила в университета ЗНОС,ама авторката ме разби тотално....

# 29
  • Мнения: 14
Само да спомена-българите в Украйна вече са пред прага на война, а там не са никак малко. Те не са просто временно пребиваващи, а в уседнало положение, те са си коренно население

Общи условия

Активация на акаунт