Отговори
# 720
  • Мнения: 2 568
Александра23 според мен няма нищо страшно пий нош-па, магнезий и полежи. ТеИ контракций са подготвителни и нормални, аз получавам стягане, когато пътуваме с колата, когато се преуморя от разходки или шетане из вкъщи, ако почиваш, трябва да си добре.
Освен това някъде бях чела, че не е хубаво жената да се ограничава от секс твърде дълго, защото матката започва да произвежда повече свивания. Но това само, ако нямате проблемна бременност Peace

# 721
  • Мнения: 192
Тъкмо си взех един душ и сега ще се "паркирам" пред телевизора... Simple Smile Иначе и аз отвреме на време се стягам ако се изморя повече и гледам да си полежавам, но тези нещо са много на често  и за това се изплаших. И са вече близо 3 часа и половина, но дано да си права Elsi86 и сега като си полегна всичко да се нормализира... Simple Smile Hug Praynig Praynig Praynig Praynig

# 722
  • Мнения: 87
Аз също смятам, че няма нищо страшно, щом са безболезнени, но наистина е може би добре да вземеш но-шпа, магнезий и такива неща.
И да те питам, само това постоянно стягане ли усещаш или е на определено време? Имаш ли свивания ниско долу?
Без да те плаша, родилни болки могат да са безболезнени в началото, но силно се различават от подготвителните, не могат да се объркат  Peace и не смятам в момента, че са такива. Родилните стягат ниско долу, заедно с целия корем, държат те известно време и след това отпускат. И така регулярно, на определено време. После болката долу се засилва, а контракциите зачестяват.
Според мен при теб не е така.

# 723
  • Мнения: 0
Александра23 не се тревожи всичко, ще е наред Simple Smile Сигурна съм, че като си полежиш ще спрат. Аз лично не сам правила секс почти през цялата бременност. От 8 г.с. ни забраниха и така до към 5 месец, а от там на сетне вече бяха наплашени, не ни и беше комфортно като опитвахме, а сега вече с коремчето моя мъж хич не гледа на мен по онзи начин, по-скоро му е мило като ме погледне и иска да ме гушка Simple Smile Знам, че семенната течност предизвиква контракции и това със стимулирането на зърната.

# 724
  • Мнения: 1 952
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=773788.new#new

Общи условия

Активация на акаунт