Стягайте се ЮЛСКА дружина, първата половина мина - Тема 12

  • 31 361
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 366
Мами здравейте от мен по никое време , искам да попитам някоя от вас налагало ли се е да ползва сироп за кашлица , и ако да кой е разрешен , тъй като от 3 седмици не мога да спя нищо не помага за нея , чайове и ментолки всичко пробвах , но всяка сутрин се будя в 2 и до там после няма дишане ни от нос ни от уста . Благодаря предварително Sad  Hug
Добро утро   bouquet
Много е неприятно това с кашлицата, моята лекарка ми каза, че може всичко хомеопатично. Аз лично съм пила стодал. Не знам до колко имаше ефект, защото комбинирах с билкови лукчето, мед с лимон и др. такива. Момичетата от форума бяха споделили, че смучат и прополки.

# 721
  • Мнения: 73
Добро утро мами!Днес ставам на 26 и си пожелавам успешно бременеене на всяка от нас и на финал всички да гушкаме здрави, послишни и красиви бебоци!!!
Обичам ви виртуални дружки, благодаря за съветите и напътствията през изминалите месеци!Надявам се и занапред да бъдем толкова сплотени и отзивчиви!!!

П.П. Съжалявам че не мога да ви почерпя с торта, но влизам от телефона...  bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 179
Мами здравейте от мен по никое време , искам да попитам някоя от вас налагало ли се е да ползва сироп за кашлица , и ако да кой е разрешен , тъй като от 3 седмици не мога да спя нищо не помага за нея , чайове и ментолки всичко пробвах , но всяка сутрин се будя в 2 и до там после няма дишане ни от нос ни от уста . Благодаря предварително Sad  Hug
И аз пиех Стодал, той е хомеопатичен.

# 723
  • Мнения: 33
за кашлица на мен много ми помогна стодал ,поне 5 дена да се пие и смучих небет шикер ,продават по аптеките ,за нос ,еуфорбион 4 пъти се пръска  на дена ,правила съм си често инхалация с вряла водаи съм сипала геломиртол ,режа капсулата  и сипвам в водата ,и дишам от парата .
За прах за пране Сано максима ,има го почти на всякъде ,ако сте от Люлин ,в магазин метларов го има

# 724
  • Мнения: 92
Nina chestit praznik da si mnogo shtastliva i obichana i na finala puhkavo bebce  newsm59 newsm59

# 725

Общи условия

Активация на акаунт