Домакини 34 / пукна пролетта и се задава веселба

  • 37 628
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 169
Ма ко, така си я представям и аз картинката... Ох, дали ще стане?
Лейдибърд, ние Ванко го заведохме на палатка миналото лято - нямаше още 2 годинки Heart Eyes Ама бяхме на морето де. На планина не сме го водили, щото таткото ни е малко труден, иначе аз я обичам планината.

# 676
  • София
  • Мнения: 11 759
Оф..ненавиждам планина. Камък до камък, дупка през дупка, виж море....мога да не ходя на плаж, не обичам, а само да си го гледам с часове.
Не мога да разбера как моят син се роди такъв планинар, алпинист, скиор, абе.. спортен човек.  Да знаете , че не е от мен това дете, сигурация.  Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 2 265
Еха, каква почерпка! Взимам и от пуретки Peace

Смърфи, да не мислиш, че си ни уплаши? Чакаме те Peace

Марче,
ще ти мине, то след толкова напрежение покрай сделката... А момчето ти е супер, сигурна съм, че е твойто Peace

И аз не обичам планина да се катеря, мога да изляза да намеря някоя полянка, да легна и да се кефя на природата, не обичам да ходя много

# 678
  • при късмета
  • Мнения: 24 157
И аз едно време много, много не гледах условията. Имам приятелка планинарка, тя ме помъкна по хижи и планини. Мон Блан е качвала. Те си ходят на преход, а някои си стоим в хижата, особено зимата.  Laughing Аз зимата планина изобщо не обичам. Лятото е много хубаво. А купона след прехода невероятен

Аз като зайчето във вица, но се присетих, че Валето спомена, че искат да видят какво са направили на пещерата Леденика. Ние, като ходихме (август беше струва ми се  newsm78) го строяха. Вярно, че е предвиден атракцион за деца, ама бяха изсипали бетоните си на 5 м. от входа на пещерата. Много ме дояда. Застроили са една огромна поляна, точно пред пещерата и са оставили за барбекю и почивка малката на паркинга.
Защо трябваше да е точно там? На 2 км. има голяма почивна база със същите възможности за този атракцион има и къде да отседнеш с преспиване и е равно, като пред пещерата.
Иначе бяха направили нещо като открит театър, като сцената е под навес, а трибуните на открито. Имаше още някаква закрита постройка и фигури на герои от приказки високи по 1.5 м. разхвърляни на голяма площ. Не го бяха завършили, не знам какво са сътворили.
Две седмици след това, четох статия, че огромните камъни(те са си скали) на входа на пещерата поддават. Бяха я затворили да я укрепят, че тези камъни са отгоре и отстрани на входа и имало опастност да затиснат входа или човек.
А някаква врачка беше казала, че имало летяща чиния под пещерата и се опитвали извънземните да си я приберат  Joy затова се размествали скалите. Аз как можах да си помисля, че е от строежа, който е на 5 м. от там

# 679
  • София
  • Мнения: 11 759
............. А момчето ти е супер, сигурна съм, че е твойто Peace

И аз не обичам планина да се катеря, мога да изляза да намеря някоя полянка, да легна и да се кефя на  на природата, не обичам да ходя много
Сигурна си....аз не съм.  Simple Smile
Как ще легнеш на поляната, нали мравките веднага ще те полазят , а и някой и друг кърлеж...а, не!!  Joy

# 680
  • Мнения: 11 671
Вио аз мм посмъртно не мога да го навия нито да катери планини, нито на палатка  Joy Имам си една луда другарка дето ходим двете с децата  Joy Joy Joy С нея ходим от преди 30години  Joy Тя е с 3г. по-млада от мен, голямата ѝ дъщеря навърши 18г. миналата година - и нея я разнасяхме по раниците, а после нейното второ дете е с моя дечко връсник и ги влачихме заедно  Joy Момчетата бяха на 1,5 и бяхме да трамбоваме родопите та и тя стана кръстница на малкия в Кукленския манастир. Лудоооооост!!!! Ама искам пак  Joy Тоз дето е казал, че с годините човек улягал и му идвал акъла, явно не ме познава  hahaha hahaha hahaha
Ма ко това за Леденика не го знаех, но последно видях безумията в пещерата Бачо Киро....Те това е бг туриста - бира и кебапчета, пък природните феномени - може и на снимка... Най-високия планински връх, който съм изкачвала е Молдивано в Румънската част на Карпатите. Ако имате възможност посетете курорта Синая!!! Невероятен е! Преди много години там имаха център по биатлон - бая ски бягане съм ударила  hahaha Но Синая си заслужава - когато съм била там беше оградена с бодлива тел и срещу румънци се стреляше на месо... нещата се промениха... Царя и Иван Костов обичат да почиват там  Joy Joy Joy Joy
Марче - сина ти го разбирам напълно - адреналин си е! Единственно с годините спрях скалното катерене  Joy На море обичам рано сутрин да плувам и ако може да има скали  hahaha

# 681
  • София
  • Мнения: 2 265
А, имам си специални одеяла - никакви мравки... Peace

Лека нощ!

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 00:00 от luss

# 682
  • София
  • Мнения: 11 759
А, имам си специални одеяла - никакви мравки... Peace
Хм... какво е това специално одеало.. newsm78

Марче - сина ти го разбирам напълно - адреналин си е! Единственно с годините спрях скалното катерене  Joy На море обичам рано сутрин да плувам и рано сутрин да плувам и  ако може да има скали  hahaha
Да, адреналин е. И на офроуд ходи с мотор и сърф мята -премята...
Това горното означава, че се и гмуркаш, а не, благодаря от тоз разкош, аз отивам У кафенето с изглед към морето.  Joy

# 683
  • Мнения: 3 860
Значи се разбрахме - Ма ко с картофени кЮфтаци, Марчето да мята по едни кифли и от онези бухти със сладо, Лус една сельодка под шуба, ама с водка към нея, Моренка - като й гледам блога, какво и да избеra, все ще e super. Така, а кой ще ме учи да меся? Да вдига ръка, да не посочвам аз. Laughing

Калинка, през вас прекачане нямаме, ама не пречи като се върнеш, живот и здраве, да се видим на по едни миди нейде из Варна.

Да ви покажа кекса на мм:
Скрит текст:

И моята баница по рецептата на Моренка:
Скрит текст:

# 684
  • София
  • Мнения: 11 759
........... Така, а кой ще ме учи да меся? Да вдига ръка, да не посочвам аз. Laughing


Да ви покажа кекса на мм:
..................

И моята баница по рецептата на Моренка:
.............

Нали миналата година ти пращах рецепта за козунак, ти си ме излъгала че си правила, ах, ти...мушмурок такъв. Heart Eyes
Този твой мъж го прати у нас, няма да го върна.  Grinning Баницата е супер.  Браво, брависимо, бис, искаме бис!!

# 685
  • Мнения: 3 860
Марче, правих козунаци, дори снимка им показвах. Станаха, ама не супер хубави, защото, ако си спомняш по онова време фурната ми печеше само на високи градуси. Ама аз искам и питки, и кифлички, искам всичко да се науча. Като каже някой меко тесто, да знам какво е.
Иначе съкровището ти го пращам веднага, ама той само заблуждава с този кекс. Освен него, може да прави омлет, и туй то. Друго не умее, ама пък не е капризен. Само не му давай мазно месо или агнешко и проблеми с него няма да имаш. Готви му немазни манджи и супи и ще ти в верен до гроб.  Laughing Да ти кажа, че преди години пресен лук от пресен чесън не можеше да различи, но проведох няколко урока и сега е пушка.
А баницата на Моренка е един път. Само нея си иска и като му казах, че познавам авторката на рецептата, па макар и виртуално, е много щастлив.

# 686
  • при късмета
  • Мнения: 24 157
Смърфи и ти искаш ние да готвим, я гледай как се справяте. И аз като Калинка, много не го докарвам на вид това, което правя, но важното е, че го обичат на вкус моите.
Всеки път като напишеш кекс, чета нещо друго  Joy
Така, че отивам да спя, докато не са започнали съвсем да ми се разминават буквите и смисъла на изреченията
Лека нощ

# 687
  • София
  • Мнения: 11 759
Смърфи......не помня душа, не помня какво си показвала. Вярвам ти, само се шегувам, нали ме знаеш. Heart Eyes  Wink
Пращай ММ, и аз агнешко не ям и мазно също. Той ще прави омлет, а аз доматена салата с моцарела + босилек. Туйто.
Лека ви. Чувствам се уморена, що..

# 688
  • Мнения: 3 860
Значи Марче, договорихме се. Изпращам го, само остава и него да убедя. hahaha

# 689
  • Мнения: 11 671
Смърфи ама то и у вас на гости звучи вкусно  Joy Joy Joy Миди на плажа на тенекия - ммммммммммм - знам плажа, мога да вадя миди, огън паля всякакъв, а тенекия винаги си имах в багажника/вече си нямам кола в бг.../
Марче и с гмуркането приключих - високо кръвно  #2gunfire ама няма да се давам и аз като от оня във виц с орехите  Joy Joy Joy
Лекаааа и от мен!!!

Общи условия

Активация на акаунт